"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 278
  • 770
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 11 523
А сега нека тези, които дадоха напразни надежди за втора черта, да дойдат пак да се изкажат.

# 181
  • Мнения: 55
Защо напразни надежди? Аз също виждам втора черта, възможно е да е била биохимична бременност и просто остатъчно ЧХГ, имало е и закъснение,което често се случва при биохимичните. Защо винаги трябва да се заяждате? Тва е група за взаимопомощ(мисля), коментарът Ви е излишен.. Момичето е поискало да чуе мнения, всеки е свободен да се изкаже..   Хем искате да пишете във форуми, хем се дразните на задавани въпроси, хем се дразните и от чуждото мнение. Ми като не ви кефи или го подменете или спрете да пишете. Ужасно е натоварващо да се четат постоянно хапливи забележки/коментари. Голямо добро утро сте, а вместо наистина да помагате, само хапете..

# 182
  • Мнения: 2 516
Масата ѝ казахме, че това е размазан тест, на който втора черта няма.
Друг въпрос е на кого да се довери и дали да смята, че е имала биохимична бременност, което само ще я натовари.

# 183
  • София
  • Мнения: 10 642
Теста беше абсолютно отрицателен. Изобщо не може дори да си помисли човек за биохимична бременност

# 184
  • Мнения: X
Miamim , заради такива злобни мамчета като тебе избягвам да пиша мнения тук, а нали за това е направен форума, да каже всеки какво му се е случило, а другите да си преценят как да постъпят. За да напиша, че може да е + теста, може да съм имала 2 такива теста с нещо като размазана чертичка и се оказаха положителни. Никой тук не иска някой друг да се чувства зле, защото всички имаме сходни проблеми. Не Мисля да чувствам вина за написаното от мен , заради някакви хора, които очевидно не са много щастливи вкъщи и обичат да "натриват" на хората носовете. Това не е болница, ние не поставяме диагнози, всеки казва какво мисли и какво е преживял, а питащия преценява какво да прави. Избягвам да се обяснявам на подобни низки прояви, но ме вбесихте.
Успех на момичето следващия месец с най-добри пожелания (сигурна съм ) от всички !

# 185
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
момичета, виждаше се черта. Но тук ключът е в това, че тя не беше на място. За това по-опитните обясниха, че тестът е отрицателен.

# 186
  • София
  • Мнения: 11 523
Тестът беше отрицателен, не поради моята злоба. Но не знам защо продължавате да "наливате масло в огъня" с тази биохимична.

# 187
  • Мнения: 3 969
Всъщност, там, където е реактивът, имаше ясна бяла черта. "Розовата черта" си беше чист плод на въображението и беше повече от ясно, че тестът е отрицателен.

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 21:12 от Аmélie

# 188
  • Мнения: 5 468
Размазването на теста няма нищо общо с това дали е положителен или отрицателен. Както по-рано написах, замазване се получава или от повече урина, или от самия тест(при някои партиди на Шуърчек се случва). BubblyFogg, при теб явно тестът, който е бил замазан, е бил положителен. Това, обаче, няма нищо общо с този тест, при който ясно се виждаше, че е отрицателен, защото нямаше втора черта, където трябва да бъде. Тук сме виждали десетки тестове Шуърчек и ни е пределно ясно къде се намират тестовите черти при тях. Аз лично от километър ги разпознавам.

А за биохимична бременност е смешно да се говори. С ясно отрицателен тест, е пределно ясно, че не е имало никаква бременност.

Напразни надежди е безсмислено да се дават. Обективни отговори от хора с опит са за предпочитане. Другото с нищо не помага.

# 189
  • Мнения: 55
Какво значи напразни надежди и кои класифицирате като хора с опит? Аз съм жена с 4 бременности зад гърба си, това прави ли ме по-неопитна от вас и по какъв параграф? И как определихте със сигурност, че жената не е имала биохимична бременност? Вие не виждате черта обаче някой я виждаме, кой е прав и кой крив? Явно хората(Вие) с опита дето сте.. Не е редно да класифицирате другите без да ги познавате! Мисля, че този форум е за изказване на мнение, а не налагането на такова..

# 190
  • Мнения: 2 516
Така, де...Не налагаме мнение, само казваме, че онзи тест беше отрицателен.

# 191
  • Мнения: 821
Според мен ако потребителката беше пуснала снимка на теста след избистрянето на розовото от полето, този спор щеше да е напълно излишен. 🤐

# 192
  • Мнения: X
Какво значи напразни надежди и кои класифицирате като хора с опит? Аз съм жена с 4 бременности зад гърба си, това прави ли ме по-неопитна от вас и по какъв параграф? И как определихте със сигурност, че жената не е имала биохимична бременност? Вие не виждате черта обаче някой я виждаме, кой е прав и кой крив? Явно хората(Вие) с опита дето сте.. Не е редно да класифицирате другите без да ги познавате! Мисля, че този форум е за изказване на мнение, а не налагането на такова..
Мила и аз започнах да пиша, после се отказах. Приятели и близки ме предупреждаваха " Да не вземеш да ми влизаш сега в оня сайт с изтрещелите многознайки". И аз викам стига бе, там има полезни неща, може да споделиш, да поговориш с някой. То наистина голям зор да са прави, голямо пъчене и ежене, опитни били. Като сте голяма работа, може да не се дуете така и да спазвате добрия тон, за всички ще е добре. Голям комплекс за малоценност- винаги да си прав и да го натъртваш. Я по-спокойно, лежерно, по-мили бъдете с хората. Може ли такова отношение във форум? Като имате такъв кетап, защо не сте докторки? Лека вечер Simple Smile
А ти явно си много "некомплексирана" след като веднага тръгна да обясняваш кой бил щастлив вкъщи и кой не 😂 Скачаш като кокошка, ама не си на място.
В размазаното розово петно на теста имаше очевидна бяла черта. Точка.

# 193
  • София
  • Мнения: 10 642
Какво значи напразни надежди и кои класифицирате като хора с опит? Аз съм жена с 4 бременности зад гърба си, това прави ли ме по-неопитна от вас и по какъв параграф? И как определихте със сигурност, че жената не е имала биохимична бременност? Вие не виждате черта обаче някой я виждаме, кой е прав и кой крив? Явно хората(Вие) с опита дето сте.. Не е редно да класифицирате другите без да ги познавате! Мисля, че този форум е за изказване на мнение, а не налагането на такова..
24годишния ми професионален опит с такъв тип тестове малко ли ти се струва?
В случая бременност НЕ е имало. Бялата черта (зоната напоена с реактив) не е положетелен тест за бременност!

# 194
  • Мнения: 55
Не знам къде е тая бяла черта дето я говорите, аз виждам розова бледа чертичка леко в дясно от Т. Повече няма да коментирам случая, защото не за него исках да пиша, а за отношението на някои потребителки към масата.. Надявам се да съм разбрана правилно и също се надявам да не съм засегнала никого, не съм целяла това.. Просто би било по-хубаво, по-приятно и по-уютно без хапливи забележки и злобни коментари.. Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт