"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 204
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 356
Момичета случвало ли ви се е тест за бременност с честота 10 IU да е отрицателен, а кръвния положителен?
Да.

# 721
  • Мнения: 450
Този тест е отрицателен. Това е изпарителна черта.

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 14:42 от Не се сърди, човече

# 722
  • Мнения: 33
Здравейте. Ако мога да ви задам един въпрос.
Та цикъла ми е 26,27,28.. С приятеля ми го направихме на 10 горе-долу преди овулация.
Направихме го 2пъти,вторият път ,той не се изми нито пишка...Възможно ли е да съм бременна. Имах главоболие 2 дни,чувствам си гърдите твърди... Днес е 1ви ден  закъснение. Колко дни закъснение трябва да имам за да си направя тест ... Много ще се радвам да ми отговорите ...Heart
Можеш да го направиш още днес Simple Smile
Дано покаже това , което искаш Simple Smile
Направих си тест, преди малко и е отрицателен, найстина малко се разочаровах. Имам като пред менструални болки, закъснява ми с 4 дни , ще изчакам още 2 3 дни ако не ми дойде М ще направя пак...
УСПЕХ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ..❤

# 723
  • Мнения: 30
Здравейте интересувам се дали съм бременна. Април месец на 1 ми дойде менструацията продължителност 6 дни
 Направих си тест за овулацията на 17 беше положителен правихме опити  за забременяване и на 22 пак правих тест за да вида дали още съм в овулацията не бях беше отрицателно след овулацията имах крампи както при цикъл 2 3 дена си бяха после ме болеше гърба не можех да спя дори и казах сигурно късна овулация пак си направих тест на 27 пак е отрицателен Мерих БТ  на 28 36.8 ( сутрин рано) казах си боже луда ли съм след 2 дни 37.01  на 30 сутрин
Пак сутрин сия Мерих БТ проверих кога ще ми идва на 3 май а пък не ме болят гърдите както преди само крампи и болка в гърба и много ми се вие свят даже вчера щях да припадна
Извинявам се за неграмотността

# 724
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте интересувам се дали съм бременна. Април месец на 1 ми дойде менструацията продължителност 6 дни
 Направих си тест за овулацията на 17 беше положителен правихме опити  за забременяване и на 22 пак правих тест за да вида дали още съм в овулацията не бях беше отрицателно след овулацията имах крампи както при цикъл 2 3 дена си бяха после ме болеше гърба не можех да спя дори и казах сигурно късна овулация пак си направих тест на 27 пак е отрицателен Мерих БТ  на 28 36.8 ( сутрин рано) казах си боже луда ли съм след 2 дни 37.01  на 30 сутрин
Пак сутрин сия Мерих БТ проверих кога ще ми идва на 3 май а пък не ме болят гърдите както преди само крампи и болка в гърба и много ми се вие свят даже вчера щях да припадна
Извинявам се за неграмотността
Ако ти закъснява си направи тест.

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 14:43 от Анонимен

# 725
  • Мнения: 602
Скрит текст:
Здравейте интересувам се дали съм бременна. Април месец на 1 ми дойде менструацията продължителност 6 дни
 Направих си тест за овулацията на 17 беше положителен правихме опити  за забременяване и на 22 пак правих тест за да вида дали още съм в овулацията не бях беше отрицателно след овулацията имах крампи както при цикъл 2 3 дена си бяха после ме болеше гърба не можех да спя дори и казах сигурно късна овулация пак си направих тест на 27 пак е отрицателен Мерих БТ  на 28 36.8 ( сутрин рано) казах си боже луда ли съм след 2 дни 37.01  на 30 сутрин
Пак сутрин сия Мерих БТ проверих кога ще ми идва на 3 май а пък не ме болят гърдите както преди само крампи и болка в гърба и много ми се вие свят даже вчера щях да припадна
Извинявам се за неграмотността

Пишеш всеки месец, а видя ли, че тест за овулация не се прави само веднъж, а в продължение на поне 5 последователни дни? Овулацията не продължава с дни. Изчакай закъснение и си направи тест на 4 май.

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 14:43 от Не се сърди, човече

# 726
  • Мнения: 76
Как мислите: дали този тест е положителен? Днес, след 16 дена закъснение ми се появи раждиво петно сутринта и до там. Сега си направих тест,но ми се вижда много неясно. Ужасно ме болят гърдите.

# 727
  • Мнения: 3 950
Аз не виждам втора черта. А и 16 дни след закъснение щеше да е повече от наситена.

# 728
  • Мнения: 1 998
Аз виждам чертичка, но е доста бледа за 16 дни закъснение. На твое място бих отишла на лекар.

# 729
  • Мнения: 3
тази теста направих в 29 една чертичка след три дни неска ми се вижда една много бледа чертичка какво се означава това

# 730
  • Мнения: 199
тази теста направих в 29 една чертичка след три дни неска ми се вижда една много бледа чертичка какво се означава това

Прилича ми на изпарителна, но не се вижда много. Изчакайте 2 дни и повторете.

# 731
  • Мнения: 3
Вазможнолие след три дни да излезе друга черта

# 732
  • Мнения: 199
Ако има бременност,да

# 733
  • Мнения: 82
Вазможнолие след три дни да излезе друга черта
Разбирам, че този тест е правен преди 3 дни и в указаното време е бил отрицателен, значи е такъв.
Защо го гледате след 3 дни и не четете ли опътването?

# 734
  • Мнения: 3 950
Вазможнолие след три дни да излезе друга черта

Ако чертата се е появила след три дни, тестът няма как да е положителен. Пише го и в упътването.

Общи условия

Активация на акаунт