"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 112
  • 770
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 006
Ами то в 5 седмица О наистина не е имало скоро, последната е била преди около 3 седмици, а следващата се е очаквала след доста месеци (демек след раждането), та много правилно ти е казал, човека, че скоро не е имало и няма и да има в близко бъдеще Satisfied Ама само не ми обяснявай, че си забременяла без овулация Satisfied

# 61
  • Мнения: 293
adriana35 Права е ,няма как да има бременност без овулация,нали трябва да има какво да се оплоди ,това си е градивна критика малко по-грубо но ....И тоя доктор или грешно си го разбрала или не знам как си е взел дипломата!

# 62
  • Мнения: 2
Здравейте. Последният ми цикъл беше от 30 Януари до 5 Февруари. Трябваше на 27 да ми дойде, но вече трети ден ми закъснява. В седмицата, в която се падаше да съм в овулация бях болна, с висока температура и на антибиотик. С приятеля ми не сме правили секс без презерватив, но все пак се притеснявам вече и искам да попитам от какво може да е това закъснение, и дали има някакъв шанс да съм бременна? Параноята ми стигна до там, че да си правя някакви домашни тестове със сода (уж се оказа отрицателен). Благодаря Ви предварително!

# 63
  • Мнения: X
Здравейте. Последният ми цикъл беше от 30 Януари до 5 Февруари. Трябваше на 27 да ми дойде, но вече трети ден ми закъснява. В седмицата, в която се падаше да съм в овулация бях болна, с висока температура и на антибиотик. С приятеля ми не сме правили секс без презерватив, но все пак се притеснявам вече и искам да попитам от какво може да е това закъснение, и дали има някакъв шанс да съм бременна? Параноята ми стигна до там, че да си правя някакви домашни тестове със сода (уж се оказа отрицателен). Благодаря Ви предварително!

При мен е абсолютното същото положение, смао дето на 26ти трябваше да ми дойде и до днес не е дошъл още. И ние не сме правили опити и съответно тест на 3ти ден, който вярно не направих със сутрешна урина беше отрицателен. Аз лично вече съм записала час за лекар независимо дали дойде или не. Предполагам може би времето влияе по някакъв начин или е ановулаторен цикъл или закъсняла овулация. Запиши си и ти час, ако не дойде до няколко дни. Все пак е здраве, трябва да се пази и следи🎀

# 64
  • Мнения: 2
Здравейте. Последният ми цикъл беше от 30 Януари до 5 Февруари. Трябваше на 27 да ми дойде, но вече трети ден ми закъснява. В седмицата, в която се падаше да съм в овулация бях болна, с висока температура и на антибиотик. С приятеля ми не сме правили секс без презерватив, но все пак се притеснявам вече и искам да попитам от какво може да е това закъснение, и дали има някакъв шанс да съм бременна? Параноята ми стигна до там, че да си правя някакви домашни тестове със сода (уж се оказа отрицателен). Благодаря Ви предварително!

При мен е абсолютното същото положение, смао дето на 26ти трябваше да ми дойде и до днес не е дошъл още. И ние не сме правили опити и съответно тест на 3ти ден, който вярно не направих със сутрешна урина беше отрицателен. Аз лично вече съм записала час за лекар независимо дали дойде или не. Предполагам може би времето влияе по някакъв начин или е ановулаторен цикъл или закъсняла овулация. Запиши си и ти час, ако не дойде до няколко дни. Все пак е здраве, трябва да се пази и следи🎀



Благоря ви за съвета. Аз съм доста притеснена, защото не съм готова за това и наистина се надявам да ми дойде.

# 65
  • Мнения: 293
Бременни сте бе ,щом не правите опити а само ви закъснява със сигурност сте бременни тичайте при доктора да ви каже пола! Момичета моля ви влагайте малко мисъл!

# 66
  • Мнения: X
Бременни сте бе ,щом не правите опити а само ви закъснява със сигурност сте бременни тичайте при доктора да ви каже пола! Момичета моля ви влагайте малко мисъл!

Не виждам нужда от такъв тон "бе". Тичам аз при доктор, за да ме прегледа, а не да ми каже пол. Била съм бременна и знам какво е, макар и с несполучлив край. Така че следващия път си мерете приказките, понеже не знаете какво точно стои зад питането "бе".

# 67
  • Мнения: 293
Ами всъщност не използвах "бе"-то за да се обърна директно към някого бе(в случая вече го ползвам) ,така че това даже няма да го обсъждам.Но кажи моля те логично ли ти се струва да няма еякуация,а да има бебе,нали след като вече си била бременна?
Бременни сте бе ,щом не правите опити а само ви закъснява със сигурност сте бременни тичайте при доктора да ви каже пола! Момичета моля ви влагайте малко мисъл!

Не виждам нужда от такъв тон "бе". Тичам аз при доктор, за да ме прегледа, а не да ми каже пол. Била съм бременна и знам какво е, макар и с несполучлив край. Така че следващия път си мерете приказките, понеже не знаете какво точно стои зад питането "бе".

# 68
  • Мнения: 15 356
Що за въпрос,те хората без проникване се съмняват,ти за еякулация говориш...
А тест със сода,жаба,брашно,олио!Дами,хайде по-сериозно,в 21 век сме,наистина ли вярвате в това?

# 69
  • Мнения: 5 468
При закъснение всеки тест ще отчете вярно. Тоест трябва да направите следното: имате закъснение, правите тест. Ако е отрицателен, значи причината не е бременност и няма нужда от повече филмиране. Ако ви закъснее повече от 10 дни, тогава е нужен преглед за да се открие причината. Но закъснение от няколко дни не е нищо впечатляващо и се случва понякога. Дори и при най-редовния цикъл, в един момент овулацията може да се промени и оттам и дължината на МЦ.

# 70
  • Мнения: 450
Я един лаишки въпрос и от мен. До колко мога да вярвам на тест с изтекъл срок на годност? 🤔 Последните 6 месеца, цикълът ми е супер нередовен. Варира между 28 и 38 дни. Имахме контакт на 22 ден от цикълът. 13 дни след този секс направих тест, който беше категорично отрицателен, но и с изтакъл срок на годност. 😀
Днес са вече 15 дни след акта, а аз менструация още нямам. Последната менструация настъпи на 25.01 и приключи на 29.01. Предполагам, че един тест утре ще ми даде достоверен резултат и ако е отрицателен ще ходя на АГ.

# 71
  • Мнения: 36
Момичета здравейте 🙂И честита Баба Марта!Искам да ви попитам дали и на вас ви се случвало и може ли това да е ранен симптом на бременност.От 5дни ми закъснява и имам многоо силно бяло течение цялата все едно се подмокрям и го усещам също така и леки болки в яйчниците.Та въпроса ми е може ли това да е ранен симптом?

# 72
  • Мнения: 602
Момичета здравейте 🙂И честита Баба Марта!Искам да ви попитам дали и на вас ви се случвало и може ли това да е ранен симптом на бременност.От 5дни ми закъснява и имам многоо силно бяло течение цялата все едно се подмокрям и го усещам също така и леки болки в яйчниците.Та въпроса ми е може ли това да е ранен симптом?

Щом ти закъснява 5 дни си направи тест и ще разбереш дали си бременна. А за течението бих посетила лекар. В момента съм бременна за трети път и такова нещо на мен не ми се е случвало.

# 73
  • Мнения: 36
Благодаря ☺

# 74
  • Мнения: 8
Утре ми е седми ден след  доказана овулация, дали би показал тест за мн ранна бременност?

Общи условия

Активация на акаунт