"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 138
  • 770
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 468
Приложенията могат да са много полезни, ако знаете как да ги използвате. Wink
Здравейте, правим опити за бебче, нямам симптоми, освен че гърдите ми са страшно напрегнати от два дена, закъснява ми ден, дали е редно да правя тест или не? Simple Smile Просто утре ми предстои пътуване с влак и малко ми е притеснено, ако има плод да не стане нещо...

То ако така лесно "ставаше нещо", не виждам как щяхме да си износваме бременностите. Бременната жена не е болна, все пак.

Да, направи си тест, защо да чакаш? На първия ден закъснение тестовете са достоверни.

# 91
  • Мнения: 3
Може ли някой да ми каже седмица по седмица симптомите по време на бременност

# 92
  • Мнения: 293
1-ва седмица-нищо,2-ра -нищо,3-та нищо,4-та-нищо,5-та-нищо,6-та болезнени гърди(типични предменструални симптопи)и после всичко е индивидуално,няма писано правило за това.

# 93
  • Мнения: 15 356
Аз ще кажа моите -нищо до 7 г.с. После малко болезнени гърди,и така до 30 г.с.Сега ще видим как ще е.

# 94
  • София
  • Мнения: 10 642
Симптомите изобщо не са задължителни.

# 95
  • Мнения: 5 468
Може ли някой да ми каже седмица по седмица симптомите по време на бременност

Не е обичайно мъжете да имат симптоми на бременност...

# 96
  • Мнения: 1
искам и аз да попитам нещо края на януари ми беше последния цикъл на 2 февуари ми направиха проходимост на гръбите след това с извинение ми излизаше постоянно кръв и мръсотия до 7 февруари а сега сме 3 март и още нямам цикъл дали съм бременна според вас Simple Smile

# 97
  • Мнения: 450
Един тест ще ти каже, ние не можем. Успех 🍀

# 98
  • Мнения: 602
Здравейте, ето ме отново.
Първо ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, милички!
Понеже обещах да споделя как се развива ЧХГ при мен ви се отчитам.
24.02- 36.9
26.02- 77.31
03.03- 2009.6

Мисля, че добре върви и си чакам прегледа с нетърпение, за да мога да дишам спокойно, че този път си е на мястото.

# 99
  • Мнения: 214
Момичета, да ви разкажа за моите симптоми и дано помогне на някои дами. Значи в месеца, в който съм забременяла, изобщо нищо не съм усетила. Даже бях сигурна, че не са станали нещата, защото бях няколко месеца след кюретаж и се бях заредила с търпение, че няма да стане бързо. 8 дни след овулация си правя Престо-отрицателен. Живея си живота, пия си (не много, но все пак) един ден преди да трябва да ми дойде си почват нормалните болки, само че нещо не е наред, едно такова смотано ми е, лошо. Викам си "леле да не са станали нещата, пък аз пия алкохол и лекарства". С голям ужас си направих втория тест (следобед) и БАМ много ама много бледа втора черта. Знам, че има ли я, колкото и да е бледа, бременност има. На следващия ден си правя още един за всеки случай ии да.. сега съм 11та седмица. Якото гадене беше 6-7-8 седмица и умората.

# 100
  • Мнения: 35
включвам се във втора тема за различни мнения благодаря ви сърдечно 😍

# 101
  • Мнения: 293
И в 100 теми да се включиш отговора ще е един и същ -теста е положителен!😁Честито!
включвам се във втора тема за различни мнения благодаря ви сърдечно 😍

# 102
  • Мнения: 35
😄 Благодаря ти за отговора

# 103
  • Мнения: 34
Здравейте, Дами. Имам едно питане. Дали на някой се е случвало. Бременна съм в 5 г.с. Днес имах много леко кафеникаво зацапване. 1/2 пъти като ходих до тоалетната. От какво може да е. Притеснено ми е. Имам записан час за 05.03.

# 104
  • Мнения: 293
Аз не знам, може би и другите но може да се предположи че е имплантация , но доктора ще ти каже.
Здравейте, Дами. Имам едно питане. Дали на някой се е случвало. Бременна съм в 5 г.с. Днес имах много леко кафеникаво зацапване. 1/2 пъти като ходих до тоалетната. От какво може да е. Притеснено ми е. Имам записан час за 05.03.

Общи условия

Активация на акаунт