"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 120
  • 770
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 770
Кога е била последната ви менструация?
На 5 ти Февруари

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 15:37 от Не се сърди, човече

# 121
  • Мнения: 2 515
А колко дневен в цикълът?

# 122
  • Мнения: 46 510
Направете утре сутрин тест с първата урина.
Симптоми на този етап по принцип няма, по-скоро си внушавате.

# 123
  • Мнения: 770
А колко дневен в цикълът?
5 дни  ми идва
А ние от 15 ти Февруари започнахме опити за бебе

# 124
  • Мнения: 2 515
Предчувствах какъв ще е отговорът.
Ще задам въпроса си по друг начин. През колко дни ти идва? Колко дни имаш меджу две менструации?

# 125
  • Мнения: 46 510
Re-Born пита каква е продължителността на цикъла ти, не на менструацията.
28 дни?

# 126
  • Мнения: 770
Re-Born пита каква е продължителността на цикъла ти, не на менструацията.
28 дни?
На  1 ви Януари ми дойде следващата дата е 5 Февруари тогава ми дойде.
Не съм правила тест за овулация по неже
До вчера се намирахме във Германия...

# 127
  • Мнения: 2 515
Значи, над 35-6 дневен е, което означава, че следващият ще настипи след 10-и март. Рано е!

# 128
  • Мнения: 46 510
Да, рано е в такъв случай. При 36-дневен цикъл овулацията е била около 18-ти ден. Рано е за тест, за симптоми пък съвсем.

# 129
  • Мнения: 214
Здрвейте. Опитвахме усилено около овулация, днес е 9 дни след овулация, появи се втора адски бледа чертичка.
Скрит текст:
Принципно Presto ги дават, че отчитат 7 дни след овулация. На мен не ми отчете, а бях бременна, чак един ден преди да ми дойде. Ако бързаш пробвай пак Presto след няколко дни и със сутрешна урина Simple Smile Но ако е отрицателен, да знаеш, че после може да се окаже положителен 😄 най-добре на датата около цикъла ще отчете Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 16:45 от Не се сърди, човече

# 130
  • Мнения: 295
Скрит текст:
Здравейте, девойки. Хайде и аз с въпрос. Не се пазим от ноември. Менструацията ми беше на 9ти февруари и цикълът ми е около 28-29дни. Да, знам, че имам още време до закъснение. Синът ми е с грип Б и ми назначиха превантивно тамифлу. На шега, преди да започна приема, снощи реших да направя тест. Гърдите ми са напрегнати и болезнени, кръстът ми е като разкачен, но нямам признаци на бременност. Рано е все пак!!! Взех си be.live pro с две касети. Първата +. Реших, че е изпарителна черта. Направих и втория, пак +. Възможно ли е толкова рано отчитане и то с ясни черти с такъв тест?!? Или... Възможно ли е и двата да са компрометирани?!?

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 17:09 от Не се сърди, човече

# 131
  • София
  • Мнения: 10 642
Здрвейте. Опитвахме усилено около овулация, днес е 9 дни след овулация, появи се втора адски бледа чертичка.
Скрит текст:
Принципно Presto ги дават, че отчитат 7 дни след овулация. На мен не ми отчете, а бях бременна, чак един ден преди да ми дойде. Ако бързаш пробвай пак Presto след няколко дни и със сутрешна урина Simple Smile Но ако е отрицателен, да знаеш, че после може да се окаже положителен 😄 най-добре на датата около цикъла ще отчете Simple Smile
7 дни след овулация тепърва започва имплатацията. Няма тест, който да отчете бременност 7 дни след овулация, защото бременност по това време няма

# 132
  • Мнения: 5 468
Скрит текст:
Здравейте, девойки. Хайде и аз с въпрос. Не се пазим от ноември. Менструацията ми беше на 9ти февруари и цикълът ми е около 28-29дни. Да, знам, че имам още време до закъснение. Синът ми е с грип Б и ми назначиха превантивно тамифлу. На шега, преди да започна приема, снощи реших да направя тест. Гърдите ми са напрегнати и болезнени, кръстът ми е като разкачен, но нямам признаци на бременност. Рано е все пак!!! Взех си be.live pro с две касети. Първата +. Реших, че е изпарителна черта. Направих и втория, пак +. Възможно ли е толкова рано отчитане и то с ясни черти с такъв тест?!? Или... Възможно ли е и двата да са компрометирани?!?

Чертите са доста ясни, което е необичайно за толкова ранен период, в който дори тестовете все още не могат да отчетат. Вероятно овулацията е била по-рано и затова вече имаш положителен тест. Бих те посъветвала да направиш един обикновен Шуърчек за най-сигурно. Последната менструация нормална ли беше?

# 133
  • Мнения: 295
Чертите са доста ясни, което е необичайно за толкова ранен период, в който дори тестовете все още не могат да отчетат. Вероятно овулацията е била по-рано и затова вече имаш положителен тест. Бих те посъветвала да направиш един обикновен Шуърчек за най-сигурно. Последната менструация нормална ли беше?
[/quote]

Цикълът беше нормален, а на 20 бях на преглед, на който се видя голям овулаторен фоликул, но кога се е отделила яйцеклетката.... Това мисля и аз, че чертите са прекалено отчетливи на толкова ранен етап. Уви, не съм в София, а и с болно дете. Имам биохимична ноември месец, затова не искам да казвам и на таткото все още. Странно е и за мен и не знам какво да мисля

# 134
  • Мнения: 5 468
Да, щом на 20ти е имало доста нараснал фоликул, значи наистина овулацията е била по-рано от обичайното и това е причината чертите вече да са отчетливи, заедно с бързорастящо ЧХГ. По принцип по големината на фоликула може да се предположи кога ще бъде овулацията. Обикновено лекарите съобщават за това. Ако имаш снимка от прегледа, можеш да погледнеш колко голям е бил.

Общи условия

Активация на акаунт