"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 124
  • 770
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 18
Здравейте, дами. Два дни след инсеминация съм. Моля за мнението Ви за следния тест

# 136
  • Мнения: 2 515
2 дни след инсеминация?
ЧХГ препарат да е слаган? Сигурно е от това.
Още няма бременност, със сигурност.

# 137
  • Мнения: 423
100 % е остатъчно ЧХГ от препарат. Защо правите тест 2 дни след инсеминацията? Докторът не ви ли обясни кога се прави тест? 2 дни след каквато и да е процедура бременност няма.

# 138
  • Мнения: 8
Днес с първа урина направих тази марка и е отрицателен, не чакам след 3 дни. Май и този месец няма бебе. 😓

# 139
  • Мнения: 10
Преди 12 дена правихме секс с приятеля ми и бях в овулация той ми каза че всичко е наред но цикъла ми трябва да дойде 3 дни по късно а дойде днес, ппц ми идва с точност

# 140
  • Мнения: 770
Днес с първа урина направих тази марка и е отрицателен, не чакам след 3 дни. Май и този месец няма бебе. 😓
Защо не си вземеш на шуър чек и след 3
4 дни да си направиш отново

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 11:02 от AnMary

# 141
  • Мнения: 448
Преди 12 дена правихме секс с приятеля ми и бях в овулация той ми каза че всичко е наред но цикъла ми трябва да дойде 3 дни по късно а дойде днес, ппц ми идва с точност

Нали ти е дошло, какъв е проблема? Нормално е понякога да закъснява или подранява.

# 142
  • Мнения: 18
Привет от мен!!!    Каква е възможността и 4те да са узпарителни?? Два са на една марка не я помня бяха два в кутия а другите два са на Клеар!! Последна менструация на 10.02.. Цикъл 28 дни очакван нов период на 09.03 в понеделник.. Всъщност първия тест три дни преди цикъл а последния от тази сутрин!!Благодаря предварително!!!

# 143
  • София
  • Мнения: 10 642
Е днес си 2 дни преди нов МЦ, как предш 4 дни са били 3 дни?!?!

# 144
  • Мнения: 18
Аз ли не съм се изразила  правилно  може и от бързината първия тест направих на 5ти вечерта....

# 145
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Аз ли не съм се изразила  правилно  може и от бързината първия тест направих на 5ти вечерта....
Аз разбирам, че един е от вчера, един от днес, другите 2 не разбрах от кога са. Според мен има надежда. Утре или в понеделник направи пак.

# 146
  • Мнения: 18
Аз ли не съм се изразила  правилно  може и от бързината първия тест направих на 5ти вечерта....
Аз разбирам, че един е от вчера, един от днес, другите 2 не разбрах от кога са. Според мен има надежда. Утре или в понеделник направи пак.
.  Здравей с мъжо по принцип не се пазим имаме едно дете и ако е рекал Господ да ни даде второ  та миналата година направих една биохимична бременност с доки се разбрахме при следващото съмнение за бременност да почна по рано теста ако уловя пак нещо кръвен и да видим как ще се развият нещата и ако се налага по обстойни изследвания първия тест е от 5ти вечерта помислих че е испарителна и повторих на 6 сутринта същия резултат и защото бяха два в една кутия взех на клиар да проверя и с тях същия резултат леко по блед ми се струва но явно защото са различни марки та затова и бързах с тестоветв

# 147
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
разбирам. Изчакай до понеделник и прави пак. Стискам палци. Изследвала ли си ТСХ?

# 148
  • Мнения: 18
разбирам. Изчакай до понеделник и прави пак. Стискам палци. Изследвала ли си ТСХ?
не не съм да ще изчакам до понеделник и пак ще тествам

# 149
  • Мнения: 295
Привет от мен!!!    Каква е възможността и 4те да са узпарителни?? Два са на една марка не я помня бяха два в кутия а другите два са на Клеар!! Последна менструация на 10.02.. Цикъл 28 дни очакван нов период на 09.03 в понеделник.. Всъщност първия тест три дни преди цикъл а последния от тази сутрин!!Благодаря предварително!!!

Здравей, wild! Без да искам да те обекуражавам, но на тези тестове втората чертичка не трябва ли да е по-близо до тестовата? Т.е. Аз не виждам и изпарителна втора да има. Това са моите от вчера и макар до днес доста да са избледнели, пак се вижда- някак по-близко са една до друга чертичките. Аз също направих тестовете преди закъснение- по план трябваше да ми дойде утре.

Общи условия

Активация на акаунт