"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 152
  • 770
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Привет от мен!!!    Каква е възможността и 4те да са узпарителни?? Два са на една марка не я помня бяха два в кутия а другите два са на Клеар!! Последна менструация на 10.02.. Цикъл 28 дни очакван нов период на 09.03 в понеделник.. Всъщност първия тест три дни преди цикъл а последния от тази сутрин!!Благодаря предварително!!!

Здравей, wild! Без да искам да те обекуражавам, но на тези тестове втората чертичка не трябва ли да е по-близо до тестовата? Т.е. Аз не виждам и изпарителна втора да има. Това са моите от вчера и макар до днес доста да са избледнели, пак се вижда- някак по-близко са една до друга чертичките. Аз също направих тестовете преди закъснение- по план трябваше да ми дойде утре.
Айде преди да се изказваш така и то на много вероятно бременна, погледни, че тестовете ви са на различни марки, та прибери сантиметъра и не се впрягай коя линия, на колко мм е от контролната спрямо твоя тест. И не, не е далеч втората черта на теста на wild, на мястото си е, ако е розовееща и е излязла в указаното време, значи теста е +.

# 151
  • Мнения: 295
Афродита, не меря нищо. Но и втора черта не виждам, може да е от телефона, на който гледам снимката. Случвало се е и на мен да правя 300 теста, на които да се вижда "уж" нещо, а накрая да се оказва нищо. Разочарованието е голямо. Разбира се, надявам се wild да е бременна и нещата да имат положителен край след 9 месеца.

# 152
  • Мнения: X
Здравейте! Това са ми резултатите от теста? Отрицателен ли е ?

# 153
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте! Това са ми резултатите от теста? Отрицателен ли е ?
Скрит текст:
да, на кой ден закъснение си?

# 154
  • Мнения: 18
Афродита, не меря нищо. Но и втора черта не виждам, може да е от телефона, на който гледам снимката. Случвало се е и на мен да правя 300 теста, на които да се вижда "уж" нещо, а накрая да се оказва нищо. Разочарованието е голямо. Разбира се, надявам се wild да е бременна и нещата да имат положителен край след 9 месеца.
За първи път ми се случват такива черти затова и питам тук другите ми тестове са били категорично отрицателни или категорично положителни но винаги са били след закъснение този път избързах може би и затова се двоумя има ясно очертани бледи линийки който излизат малко след 3тата минута съмнението което ме накара да ги направя е че от 23февруари ме болят гърдите друг път е седмица преди цикал че чак и някой път не ме болят

# 155
  • София
  • Мнения: 10 642
Wild, изчакай поне деня, в който очакваш да (не) ти дойде и направи отново тест

# 156
  • Мнения: 295
Афродита, не меря нищо. Но и втора черта не виждам, може да е от телефона, на който гледам снимката. Случвало се е и на мен да правя 300 теста, на които да се вижда "уж" нещо, а накрая да се оказва нищо. Разочарованието е голямо. Разбира се, надявам се wild да е бременна и нещата да имат положителен край след 9 месеца.
За първи път ми се случват такива черти затова и питам тук другите ми тестове са били категорично отрицателни или категорично положителни но винаги са били след закъснение този път избързах може би и затова се двоумя има ясно очертани бледи линийки който излизат малко след 3тата минута съмнението което ме накара да ги направя е че от 23февруари ме болят гърдите друг път е седмица преди цикал че чак и някой път не ме болят

Wild, много добре разбирам положението ти. Щом виждаш втора чертичка, както е казала и Afrodita, то най-вероятно е положителен. На един да е, добре, но щом и на другите виждаш, по-вероятно е да е добра новината. Щом имаш съмнения, ако имаш възможност пусни си кръвен-там със сигурност ще отчете. Това е и първото нещо, което смятам да направя аз(щом се докопам до лаборатория...). Пък дано после се поздравим с ,, ЧЕСТИТО,,

# 157
  • Мнения: 5 468
Wild, аз виждам едва забележима чертичка на единия тест. Толкова бледи черти не се забелязват добре на снимка, особено на лоша светлина. Тези тестове не дават изпарителни черти. Ако чертичките са розови и са се появили в указаното време, са положителни. Няма нужда да правиш още 10 теста веднага. Изчакай още поне 2 дни за да дадеш възможност да се види по-забележима черта, защото на този етап всички черти ще са много бледи и ще пораждат съмнение има ли ги или не.

Gerta, чертичката, която виждам е на точното разстояние, на което трябва да е. Ти явно гледаш другаде.

# 158
  • Мнения: 4
Здрасти, с приятеля ми опитваме от 2 месеца да си имаме бебче. Днес ми е първи ден на закъснението и направих тест, излезе бледа втора чертичка почти веднага, дали съм бременна?

# 159
  • Мнения: 28
Според мен е положителен, но за по сигурно го повтори. Успех.

# 160
  • София
  • Мнения: 10 642
Този тест е отрицателен. Вижда се бяла чертичка на мястото напоено с реактив

# 161
  • Мнения: 5 468
И аз не виждам втора черта, а само замазване, което се получава или от слагане на повече урина, или от някакъв дефект на теста(при Шуърчек понякога се случва).

# 162
  • Мнения: 770
И аз не виждам втора черта, а само замазване, което се получава или от слагане на повече урина, или от някакъв дефект на теста(при Шуърчек понякога се случва).
Ето така трябва да изглежда тест със 2 черти направен тази сутрин

# 163
  • Мнения: 821
Tan4eto.23, като почнете да се изказвате как трябва да изглежда положителен тест... само и само да се похвалите... Не е това идеята на темата просто, иначе няма лошо, честито!
В случая и аз мисля, че няма черта или по-скоро е съвпадение, че изглежда като черта, но само нов тест ще разсее съмненията. Този е още мокър, може би като е изсъхнал е станало ясно.

# 164
  • Мнения: 770
Tan4eto.23, като почнете да се изказвате как трябва да изглежда положителен тест... само и само да се похвалите... Не е това идеята на темата просто, иначе няма лошо, честито!
В случая и аз мисля, че няма черта или по-скоро е съвпадение, че изглежда като черта, но само нов тест ще разсее съмненията. Този е още мокър, може би като е изсъхнал е станало ясно.
Извинявай ако съм те обидила

Общи условия

Активация на акаунт