"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 094
  • 770
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 137
Здравейте мамчета аз се включвам с един може би не много за тук въпрос(извинявам се предварително) от 2 дни усещам болка високо над лявата гърда , при местене на ръката или някакви по големи движения... при дишане много рядко да я усещам ... мисля , че е нерв .... бременна съм в 35та седмица и за това повече се притеснявам.Благодаря

# 331
  • Мнения: 34
Мисля да изчакам закъснение и да опитам пак и се надявам да има нещо,за да имам някакви симптоми..Датата която трябва да ми дойде е 8-9април Blush
Моя случай е същия като твоя с тази разлика че ние и в дена на овулацията и два дни преди нея и след нея имахме контакт... и уж на 07.04 трябва да ми дойде и аз имам някви симптоми ама може наистина да е филмиране 😄 защото го искаме много най-вероятно..

# 332
  • София
  • Мнения: 267
Момичета, по отношение на филмирането, повярвайте, съзнанието може да направи какво ли не с вас.Sign No Entry
Когато започнахме опитите, бях чела достатъчно и знаех, че няма как да има симптоми, но въпреки това, още на първата седмица след О. започна да ми се яде по-често, да се изморявам, да усещам някаква тежест, миризми, ходех да пишкам доста по-често, стигнах дори до степен, в която М ми закъсня с 2 дни, което не се е случвало от над 3 години. Е, бях убедена, че съм бременна, а не бях. Когато пък нещата всъщност ни се получиха, нямах нито един симптом, освен закъснението. Така че, не бързайте, изчакайте М и правете тест едва тогава.
Стискам палци да видите двете черти! Flowers Sunflower

# 333
  • Мнения: 34
Момичета, по отношение на филмирането, повярвайте, съзнанието може да направи какво ли не с вас.Sign No Entry
Когато започнахме опитите, бях чела достатъчно и знаех, че няма как да има симптоми, но въпреки това, още на първата седмица след О. започна да ми се яде по-често, да се изморявам, да усещам някаква тежест, миризми, ходех да пишкам доста по-често, стигнах дори до степен, в която М ми закъсня с 2 дни, което не се е случвало от над 3 години. Е, бях убедена, че съм бременна, а не бях. Когато пък нещата всъщност ни се получиха, нямах нито един симптом, освен закъснението. Така че, не бързайте, изчакайте М и правете тест едва тогава.
Стискам палци да видите двете черти! Flowers Sunflower
Да всичко е на психична основа..

# 334
  • Мнения: 14
[/b]
Момичета, по отношение на филмирането, повярвайте, съзнанието може да направи какво ли не с вас.Sign No Entry
Когато започнахме опитите, бях чела достатъчно и знаех, че няма как да има симптоми, но въпреки това, още на първата седмица след О. започна да ми се яде по-често, да се изморявам, да усещам някаква тежест, миризми, ходех да пишкам доста по-често, стигнах дори до степен, в която М ми закъсня с 2 дни, което не се е случвало от над 3 години. Е, бях убедена, че съм бременна, а не бях. Когато пък нещата всъщност ни се получиха, нямах нито един симптом, освен закъснението. Така че, не бързайте, изчакайте М и правете тест едва тогава.
Стискам палци да видите двете черти! Flowers Sunflower



Благодаря за пожелание ❤ Остават броени дни до деня, в който уж трябва да ми дойде, но интересно този път (за пръв път от години) нямам ПМС освен рязко изнервяне. Махна ми се и подуване, нямам глад, нямам напрежение/болки в гърдите, нямам нииикакви болки. Случвало ли ви се е и възможно ли е да означава пропусната овулация?

# 335
  • Мнения: 7 898
При всяка бременост симптома по който познавах, че съм бременна беше киселите краставички Simple Smile. Обикновено не ги ям, но всеки път когато си купувам кисели краставички, се оказва че съм бременна.

# 336
  • Мнения: 25
Здравейте последния ми цикъл беше 19 фея и още нямам цикъл правих тест обаче няма нищо, но не правих теста с първа урина не знам какво да мисля вече но имам много бяло течение много сладко ми се яде и съм много напрегната и често пишкам може би на 1 час пишкам и имам чувството че много ми се пишка а то много малко и много киселини имамм

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 09:43 от Крисенцетуууу Круумоваа 608922

# 337
  • Мнения: 11
Мисля да изчакам закъснение и да опитам пак и се надявам да има нещо,за да имам някакви симптоми..Датата която трябва да ми дойде е 8-9април Blush
Моя случай е същия като твоя с тази разлика че ние и в дена на овулацията и два дни преди нея и след нея имахме контакт... и уж на 07.04 трябва да ми дойде и аз имам някви симптоми ама може наистина да е филмиране 😄 защото го искаме много най-вероятно..

Здравейте и аз очаквам 7-8 април да се появи нещо, но пък нямам никакви симптоми. Или по-скоро се опитвам да не мисля.
Стискаме си палци взаимно. ❤️

# 338
  • Мнения: 7 898
Няма как да имате симптоми толкова рано! Симптоми има много по- късно когато нивата на чхг хормона станат високи.

# 339
  • Мнения: 5 468
Благодаря за пожелание ❤ Остават броени дни до деня, в който уж трябва да ми дойде, но интересно този път (за пръв път от години) нямам ПМС освен рязко изнервяне. Махна ми се и подуване, нямам глад, нямам напрежение/болки в гърдите, нямам нииикакви болки. Случвало ли ви се е и възможно ли е да означава пропусната овулация?

Не, няма общо с наличие или не, на овулация. Просто, когато една жена иска да забременее, се вглежда прекалено много в тялото си и намира уж промени в тялото си. А всъщност е съвсем нормално през някой МЦ да има по-изразени предменструални неразположения, а друг път - да няма изобщо такива.

Относно симптомите, то тук се говори за "симптоми" понякога и 7-10 дни преди датата. Но колкото и да са нетърпеливи жените, ако са наясно с процесите в тялото си и кога реално настъпва бременността, няма да се самонавиват, че имат симптоми, когато все още бременност няма. Моля ви, прочетете малко по въпроса.

# 340
  • Мнения: 32
Скрит текст:
Мисля да изчакам закъснение и да опитам пак и се надявам да има нещо,за да имам някакви симптоми..Датата която трябва да ми дойде е 8-9април Blush
Моя случай е същия като твоя с тази разлика че ние и в дена на овулацията и два дни преди нея и след нея имахме контакт... и уж на 07.04 трябва да ми дойде и аз имам някви симптоми ама може наистина да е филмиране 😄 защото го искаме много най-вероятно..
Ами филмиране до някъде, но според мен не всичко е филм,защото за да имаме такива симптоми не е от нищото,а явно има нещо и трябва да повярваме повече щом го искаме толкова!Успех ти желая!❤
Скрит текст:
Мисля да изчакам закъснение и да опитам пак и се надявам да има нещо,за да имам някакви симптоми..Датата която трябва да ми дойде е 8-9април Blush
Моя случай е същия като твоя с тази разлика че ние и в дена на овулацията и два дни преди нея и след нея имахме контакт... и уж на 07.04 трябва да ми дойде и аз имам някви симптоми ама може наистина да е филмиране 😄 защото го искаме много най-вероятно..

Здравейте и аз очаквам 7-8 април да се появи нещо, но пък нямам никакви симптоми. Или по-скоро се опитвам да не мисля.
Стискаме си палци взаимно. ❤
Успех желая!Нека всички които искаме да имаме две чертички...просто да имаме!🙏🏻❤

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 12:38 от AnMary

# 341
  • Мнения: 7 898
Толкова рано, няма дори бременност за да има каквито и да било симптоми. Всички ви желаем успех, но в същото време няма нужда от филмиране.

# 342
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте,мили дами..Бих искала да получа съвет от вас,защото от няколко дни имам симптоми за бременност но има моменти на които се чудя дали наистина е така..МЦ ми дойде този месец към 10март,попринцип ми е на 28 дни и ми кара по 5 дни..С моят мъж правихме полов акт към 20март,а овулацията ми се падаше да ми е на 24март,има вероятност да е станало нещо,но не знам.Днес правих тест просто  от любопитство ,въпреки че знам че е рано и все пак беше отрицателен,но аз не спирам да вярвам че има нещо..Симптомите които имам-болки в корема,главоболие много силно(попринцип сутрин и корема също),кръста че боли,гръб ли е..Виене на свят,гади ми се понякога и ми се спи повече,чувствам се по уморена..А болка в гърдите все още не усещам..Не знам дали има нещо или просто се филмирам,защото го искам прекалено много.Blush
3 дни след овулация... симптоми... дори да има оплодена яйцеклетка, то тя все още е по тръбите някъде, след след около седмица би трябвало да се случи имплантацията (ако има оплодена яйцеклетка). Та какви симптоми, какви 5лв...

# 343
  • Мнения: 158
Аз смятам че е възможно да си бременна, при мен беше същото и съм в 7г.с

# 344
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз смятам че е възможно да си бременна, при мен беше същото и съм в 7г.с
Ако става въпрос за Pimmi, на този етап няма как да е бременна!

Общи условия

Активация на акаунт