"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 102
  • 770
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 468
Nandin, май се хабим напразно. Ти им пишеш медицински факти, но те си знаят тяхното и дори не искат да вникнат в написаното. Rolling Eyes

# 346
  • Мнения: 7
Здравейте мили мамчета! Много ни се иска с приятеля ми и следим овулацията ми и т.н МЦ ми е най-редовен не ме пропуска не ми и закъснява.. Обаче от една седмица на сам корема ме боли ниско долу като престоящ МЦ обаче не ми идва?.. Гади ми се от време на време.. Гърдите ми не ме болят много но на допир си ме понаболяват.. Хапвам през 1 час съм като вълк.. Пишкам по чето от колйото преди.. Кръсто също ме понаболява... И главата ме боли от време на време.. И имам чувството че всеки един момент ще ми дойде... Не мога да отида на лекар сега тъй като заради тоя корона вирус не пускат кой да е в болницата а и да правих 2 теста но бяха минали няколко дни от закъснението... Та въпроса ми е може ли да съм бременна или трябва да се притеснявам?

# 347
  • София
  • Мнения: 28 543
При няколко дни от закъснението тестовете няма как да сбъркат.

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Направи пак тест ...това можеш да направиш като за начало...за да не се притесняваш. Ако е отрицателен вече ще имаш окнование за  притеснения, ако е положителен ще имаш повод зя радост Wink

# 349
  • Мнения: 158
При мен беше абсолютно същото и съм бременна. Направи си пак тест след няколко дни

# 350
  • Мнения: 421
Аз не м8га да разбера как веднага имате симптоми,като гадене,вълчи глад и пишкане.При първата ми и неуспешна бременност започна гадене само и то в 7 седмица,а за пишкане да не говоря...Според мен без да се зассяга никой,защото и аз съм се вманиачавала години наред,че имам нешо и всички симптоми,си е филмиране. От опит препоръчвам не е хубаво,вредите на себе си. А дано всички имаме успех!

# 351
  • Мнения: 10
Здравейте искам да попитам може ли във 4г.с  да се види на ехограф бременост Grinning нямам търпение да узная , защото МС закъснява със 6 дена правих си два теста на които се виждаше много , многоо бледа втора черта .

# 352
  • Мнения: 3 944
Нищо няма да се види.

# 353
  • Мнения: 158
При мен се видя в 5та

# 354
  • Мнения: 5 468
Плоден сак се вижда най-рано на 10 дни закъснение.

6 дни закъснение няма как да е 4 г.с. Wink
Здравейте искам да попитам може ли във 4г.с  да се види на ехограф бременост Grinning нямам търпение да узная , защото МС закъснява със 6 дена правих си два теста на които се виждаше много , многоо бледа втора черта .

# 355
  • Мнения: 12
Здравейте отново ...двуомях се дали да пиша повторно с риск да стана досадна,но виждам че странни неща се случват около мен и не ми дават мира😕Имала съм полов акт на 22 и на 12,на 17 години съм .От 3 дена имам много силно гадене и повръщане ,особено изразено вечерта ,като по цял ден почти не вкарвам нищо в устата си ,защото не ми понася .Темп ми е 37.00 и може би имам леки промени в гърдите ,но нямам болезненост.Колебанията ми бяха за 12 ,но както вие казахте твърде е рано за симптоми ,ако нещо се е случило тогава .Сега се притеснявам отностно 22 Февр, ( в предишното си запитване бях посочила начало на дата на последен цикъл 28.02 ,но всъщност е стартирал на 2.03)продължи около две седмици ,но той беше тъмно -кафяв ,почти черен и много оскъден ... на 12 е бил другият полов акт.Към днешната дата ,цикълът ми трябва да дойде ии снощи започна кафеникаво течение ,но е много,много  оскъдно ,продължава и днес ,надявам се да се засили тези дни и да се успокоя че това би могло да е цикъл.Преди година ми откриха поликистоза и съм с проблемен цикъл,но отказват лечение защото това било твърде лека форма на пол.яйчници .Искам да отбележа ,че сме изключително внимателни ,винаги използвамее презервативи , често се проверяват дали са здрави и като допълнителна гаранция той го изважда преди да свърши .Надявам се да съм била изчерпателна ...

Въпросът ми е възможно ли е да е станало нещо на 22 като имаме напредвид ,че е бил защитен и след седмица и нещо цикълът ми е дошъл с продължение около 2 седмици ,но оскъдно кафяв или другият вариант на 12 при поява на сегашното течение?
Изчетох възможно всички форуми и би могло да си внушавам ,но се отвръщам от всякаква храна от тези 3 дни и съм много зле психически ,не мога 3 -та вечер да заспя от притеснение,нямам възможност да купя тест в момента ,но ще опитам всичко възможно да го направя тези дни
Би ли могло това да е реалност ,благодаря предварително и се извинявам за повторните си запитвания.

# 356
  • Мнения: 12 752
Повече прилича на грип някакъв стомашен.

# 357
  • Мнения: 7 898
Честно казано, аз се загубих в толкова много думи.
Опитай да бъдеш по- кратка и дай само точна информация като кога ти е бил последния цикъл,кога си имала полов акт и кога очакваш да ти дойде.

# 358
  • Мнения: 12
Честно казано, аз се загубих в толкова много думи.
Опитай да бъдеш по- кратка и дай само точна информация като кога ти е бил последния цикъл,кога си имала полов акт и кога очакваш да ти дойде.
Имала съм полови контакти на 22.02 и 12.03 .Последната ми менструация беше на 1 и продължи около 10 дена ,цикълът беше почти черен ,кафяв ,но това ми се е случвало доста често.
Менструация очаквах на 30.03 ,но снощи се появи кафяво течение ,което е много оскъдно

# 359
  • Мнения: 10
Плоден сак се вижда най-рано на 10 дни закъснение.

6 дни закъснение няма как да е 4 г.с. Wink
Здравейте искам да попитам може ли във 4г.с  да се види на ехограф бременост Grinning нямам търпение да узная , защото МС закъснява със 6 дена правих си два теста на които се виждаше много , многоо бледа втора черта .
Как се исчислява г.с понеже във приложение (сайт и то няколко различни така ми извади)
Честно казано, аз се загубих в толкова много думи.
Опитай да бъдеш по- кратка и дай само точна информация като кога ти е бил последния цикъл,кога си имала полов акт и кога очакваш да ти дойде.
Имала съм полови контакти на 22.02 и 12.03 .Последната ми менструация беше на 1 и продължи около 10 дена ,цикълът беше почти черен ,кафяв ,но това ми се е случвало доста често.
Менструация очаквах на 30.03 ,но снощи се появи кафяво течение ,което е много оскъдно
аз също съм с поликистоза и ми се е появявало кафяво течение ден преди да ми дойде МС или още във същия ден , дори съм искарвала МС предимно със тъмно течение

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 12:42 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт