"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 092
  • 770
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 214
Пусни на 48 часа, защото така ако всичко е наред ще се види дали се удвоява правилно. Пък ако не, ще стане следващия път Wink Бебчетата сами избират кога да дойдат при нас Simple Smile

# 391
  • Мнения: 6
Пусни на 48 часа, защото така ако всичко е наред ще се види дали се удвоява правилно. Пък ако не, ще стане следващия път Wink Бебчетата сами избират кога да дойдат при нас Simple Smile
Да, разбира се 😁 просто искам да съм наясно със ситуацията, за да се свърши това чудене този месец

# 392
  • София
  • Мнения: 10 642
Нито правилното удвояване е гаранция за успешна бременност, нито пък неудвояването е гаранция, че бременността не се развива.
Първата ми бременност започна с нива на ЧХГ като по учебник... и приключи в 9 г.с.
Втора започна с почти не разтящо ЧХГ (за 2 дни беше нарастнало само с 10 единици) - резултата в момента е труден за удържане (да ми е жив и здрав)

# 393
  • Мнения: 30
Здравейте искам да попитам   да ли съм бременна към овулацията ме боляха гърдите но след овулацията повече започнаха да ме болят имам симптоми главата ме боли някак си нямам апетит гади ми се замяна сум свят ми се вие извинявам се за неграмотността

# 394
  • Мнения: 164
Кога би трябвало да ти дойде?

# 395
  • Мнения: 7 898
Котенце, от няколко месеца питаш все едно и също, обаче нямаш време да седнеш да прочетеш кое какво е и кога се случва.
Ако слагаш и по някоя друга точка и запетая- цена няма да имаш.

# 396
  • Мнения: 30
Кога би трябвало да ти дойде?
8 април

# 397
  • Мнения: 3 944
Не си бременна.

# 398
  • Мнения: 449
Здравейте момичета и аз се чудя и ме гризе този въпрос, последния цикъл беше на 5 март очаквам на 2.04 да ми дойде но на два пъти имах  кафяво зацапвне а и от време на време мии се гади ,иначе пусто любопитство направих преди 4 дни един престо отрицателен беше ,но сега се чудя няма някакъв шанс според вас дали ако има нещо ще покаже преди шест месеца загубих бебе в късна седмица е толкова много го искам че май си въобразявам някакви симптоми а имам и болки ниско долу

# 399
  • Мнения: 5
Здравейте момичета. Пиша тук по скоро за подкрепа, а не за въпрос. На почти 43години съм, имам син на 22. Знаейки , че гоним последния влак решихме и ние да опитаме този месец. Казах си, че няма да се притеснявам и, че ако не стане ще чакам внуци🙃.... Но..днес ми е 5ти ден от закъснението и вече осъзнавам, колко много се надявам да видя втората чертичка. Правих тест вчера следобед - отрицателен за съжаление,  но ще направя още един след няколко дни.
🤞🤞🤞Благодаря ви!

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 22:15 от diana.d.d

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте отново ...двуомях се дали да пиша повторно с риск да стана досадна,но виждам че странни неща се случват около мен и не ми дават мира😕Имала съм полов акт на 22 и на 12,на 17 години съм .От 3 дена имам много силно гадене и повръщане ,особено изразено вечерта ,като по цял ден почти не вкарвам нищо в устата си ,защото не ми понася .Темп ми е 37.00 и може би имам леки промени в гърдите ,но нямам болезненост.Колебанията ми бяха за 12 ,но както вие казахте твърде е рано за симптоми ,ако нещо се е случило тогава .Сега се притеснявам отностно 22 Февр, ( в предишното си запитване бях посочила начало на дата на последен цикъл 28.02 ,но всъщност е стартирал на 2.03)продължи около две седмици ,но той беше тъмно -кафяв ,почти черен и много оскъден ... на 12 е бил другият полов акт.Към днешната дата ,цикълът ми трябва да дойде ии снощи започна кафеникаво течение ,но е много,много  оскъдно ,продължава и днес ,надявам се да се засили тези дни и да се успокоя че това би могло да е цикъл.Преди година ми откриха поликистоза и съм с проблемен цикъл,но отказват лечение защото това било твърде лека форма на пол.яйчници .Искам да отбележа ,че сме изключително внимателни ,винаги използвамее презервативи , често се проверяват дали са здрави и като допълнителна гаранция той го изважда преди да свърши .Надявам се да съм била изчерпателна ...

Въпросът ми е възможно ли е да е станало нещо на 22 като имаме напредвид ,че е бил защитен и след седмица и нещо цикълът ми е дошъл с продължение около 2 седмици ,но оскъдно кафяв или другият вариант на 12 при поява на сегашното течение?
Изчетох възможно всички форуми и би могло да си внушавам ,но се отвръщам от всякаква храна от тези 3 дни и съм много зле психически ,не мога 3 -та вечер да заспя от притеснение,нямам възможност да купя тест в момента ,но ще опитам всичко възможно да го направя тези дни
Би ли могло това да е реалност ,благодаря предварително и се извинявам за повторните си запитвания.
Благодаря ти , че на 17 г. мислиш като една зряла дама, че  всяко едно твое изречение показва мила и добра душа. Рядко чета коментари на момичета на  тази възраст , които са смислени. Браво !
Относно притесненията ти, според мен при двойно предпазване няма кас да се забременяла. Както каза едно момиче...симптомите ти са по-скоро  признак на разболяване. Успокой се Wink

# 401
  • Мнения: 6
Здравейте, минавам само да кажа, че днес, вече втори ден закъснение, имам отрицателен тест сутринта (Престо), така че най-вероятно няма нищо. Ще видя дали изобщо ще мина за втори кръвен, смятам че е излишно, все пак Престо е с чувствителност 10 и все щеше поне бледа черта да покаже

# 402
  • Мнения: 5 468
Здравейте момичета. Пиша тук по скоро за подкрепа, а не за въпрос. На почти 43години съм, имам син на 22. Знаейки , че гоним последния влак решихме и ние да опитаме този месец. Казах си, че няма да се притеснявам и, че ако не стане ще чакам внуци🙃.... Но..днес ми е 5ти ден от закъснението и вече осъзнавам, колко много се надявам да видя втората чертичка. Правих тест вчера следобед - отрицателен за съжаление,  но ще направя още един след няколко дни.
🤞🤞🤞Благодаря ви!
Здравейте, минавам само да кажа, че днес, вече втори ден закъснение, имам отрицателен тест сутринта (Престо), така че най-вероятно няма нищо. Ще видя дали изобщо ще мина за втори кръвен, смятам че е излишно, все пак Престо е с чувствителност 10 и все щеше поне бледа черта да покаже

 И за двете - при отрицателен тест и закъснение, бременност е почти изключена. Тестовете са много чувствителни и дават достоверен резултат още на първия ден закъснение.

 Mghkhjk, да, кръвен тест е абсолютно ненужен. Той поначало не се прави без причина, а в момента дори е опасно да се разхождаш по лаборатории. Досега все казвам, че ненужните кръвни водят до излишно даване на пари и вземане на кръв, но сега вече е безотговорно поведение. При правилно изчислено закъснение, всеки тест, без значение от чувствителността, ще отчете бременност. Ако имаш съмнения за късна овулация, т.е. липса на закъснение, изчакай 1-2 дни и повтори с Шуърчек.

Diana.d.d., съветвам те да посетиш лекар за фоликулометрия за да се ориентираш дали настъпва овулация и кога горе долу. След 35 вече овулацията може да е по-рядка, а след 40 може и да липсва, така че те съветвам направо да отидеш на лекар за да се ориентираш. Може да ти пуснат базови изследвания, а на партньора - спермограма. По този начин няма да губите време. Успех!

# 403
  • Мнения: 5
Не, не мисля да ходя по лекари. Ние просто решихме да пробваме и ако се случи бихме били щастливи,ако ли не, ще се радваме на живота такъв, какъвто е.
Днес е 6ти ден от закъснението и отивам към аптеката за тест. Ще го направя утре сутринта и ще пиша отново.
Пожелавам ви момичета много бебета и щастие.
Благодаря ви!

# 404
  • Мнения: 1
Искам да попитам дали да си правя нов тест или да изчакам ден два. Първо се появи чертата и след 5 минути взех да го покажа на моя и се беше появило това. Според вас бременност или е дефектен тест

Общи условия

Активация на акаунт