"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 122
  • 770
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Бебето ви дърпа, честито.
Да си повторя съвета от другата тема - четете, поне за обща култура. Ако не ви се отварят книги, в интернет има всичко.

# 616
  • Мнения: 6
Бебето ви дърпа, честито.
Да си повторя съвета от другата тема - четете, поне за обща култура. Ако не ви се отварят книги, в интернет има всичко.


Разбирам саркастичният Ви коментар.

Достатъчно съм чела и съм запозната, но историята познава много случаи на бременност преминала без никакви симптоми.

Въпросът ми беше дали тест направен по това време дава достоверен резултат?

Благодаря!

# 617
  • Мнения: 2 515
Сега, ако не е достоверен, не знам кога. Осъзнаваш ли, че вече щеше да ти личи видимо, че си бременна?

# 618
  • Мнения: 6
Сега, ако не е достоверен, не знам кога. Осъзнаваш ли, че вече щеше да ти личи видимо, че си бременна?

Точно с тестовете за бременност не съм особено запозната. Опитах се да намеря информация, но уви никъде няма.

Наясно съм, че щеше да се и проличало. Не съм от най-слабите, но не съм като бременна.

# 619
  • Мнения: 15 356
Гледам и не вярвам на очите си!
Няма какво да се запознаваш с тестовете,на кутията е написано и нарисувано-2 черти,има бебе,1 черта няма бебе.

# 620
  • Мнения: 203
Благодаря,  пожелавам успех и на вас.
Записвам час за АГ , дано е с добри новини

Сигурна ли си, че тестът е положителен? Със секс последно около 21.03 тестовете щяха отдавна да са положителни, а не чак сега да се появи бледа черта.
[/quote

Точно това мислех и аз, твърде много време и 2 отрицателни теста.

# 621
  • Мнения: 3 944
Сега, ако не е достоверен, не знам кога. Осъзнаваш ли, че вече щеше да ти личи видимо, че си бременна?

Точно с тестовете за бременност не съм особено запозната. Опитах се да намеря информация, но уви никъде няма.

Наясно съм, че щеше да се и проличало. Не съм от най-слабите, но не съм като бременна.
Ама каква информация? Елементарна култура. Аз още не вярвам, че това е сериозен въпрос.... Имаш редовен цикъл и не си правила секс от Нова година. Какво точно очакваш да видиш на този тест?

# 622
  • Мнения: 237
Здравейте,

Имам един малко глупав въпрос. 😁 Последният ми полов акт е бил началото на януари. Досега си имам нормален цикъл, освен че ми подранява с ден-два, което не смятам, че е проблем. Нямам никакви други симптоми, а усещам леко придърпване в корема. Днес направих тест, който е отрицателен. Възможно ли е да покаже грешен резултат толкова късно?

Благодаря!

От януари няма Мц? Така зададен въпроса ти и инофрмацията която си дала, излиза че нямаш цикъл от 3 меесеца и теста ти е отрицателн и не си ходила на Аг досега!?
Доста неотговорно бих казала..или просто не си се изразила както трябва..че това ‘’досега си имам редовен цикъл’’ нищо не рязбирам поне аз

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Има МЦ от януари, как да няма...

# 624
  • София
  • Мнения: 12 006
Гледам и не вярвам на очите си!
Няма какво да се запознаваш с тестовете,на кутията е написано и нарисувано-2 черти,има бебе,1 черта няма бебе.
Ееее не подценявай така сложността им!!! Никак не са лесни, както се вижда от темите Satisfied

# 625
  • Мнения: 34
Има МЦ от януари, как да няма...
След като последно си правила секс януари  месец и от тогава не ти закъснява и ти е редовен цикъла, няма защо да се притесняваш.

# 626
  • Мнения: 7 898
Тя не се притеснява, а надява Simple Smile.

# 627
  • Мнения: 4
Здравейте мили Дами,последната ми МЦ беше на 27 март. От една седмица имам някакви симптоми като гадене, постоянно ми се спи, вчера ми се виеше свят по принцип утре трябва да ми идва Ц. днес си купих един тест за бременност  Sure Check, и има втора чертичка малко по бледа според вас Бременнна ли съм благодаря ви за отговорите преварително!

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Две черти = бременност

# 629
  • Мнения: 237
Здравейте мили Дами,последната ми МЦ беше на 27 март. От една седмица имам някакви симптоми като гадене, постоянно ми се спи, вчера ми се виеше свят по принцип утре трябва да ми идва Ц. днес си купих един тест за бременност  Sure Check, и има втора чертичка малко по бледа според вас Бременнна ли съм благодаря ви за отговорите преварително!

Честито, бременна си🙏Лека бременност

Общи условия

Активация на акаунт