"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 32 972
  • 770
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4
Благодаря ви много!

# 631
  • Мнения: 14
Понякога наистина си мисля, че повечето тук си качвате положителните тестове, само за да ви пишат “Честито” .... на ясно изразена черта да питате дали е положителен.... странна работа.

# 632
  • Мнения: 4
Здравейте! Току-що си създадох профил, защото се чудех кого да попитам, но видях, че тук има доста добри мнения и хората се отнасят доста добре. Искам да ви попитам дали е нормално да имам бяло течение през целия период на цикъла ми, не по време на самата менструация разбира се, но през цялото останало време и то всеки месец. Просто се изплаших дали няма нещо притеснително в това. Не съм правила секс с проникване с приятеля ми. Странното е, че месец февруари ми закъсня с три дни, а месец март с 9 дни. Не знам дали е притеснително. Не съм виждала приятеля си от месец, даже може и да е повече, не знам(от както започна карантината), така че надали съм бременна. Досега с него не сме правили секс както казах, имало е само изпразване извън, но не е имало проникване(хах вече няколко пъти повтарям едно и също). Моля, ако някой от Вас е имал подобен проблем с това бяло течение или има какво да сподели по въпроса да пише като отговор. Благодаря Ви, предварително! 💕

# 633
  • Мнения: 7 898
Темата е за бременни, не за течения.

# 634
  • Мнения: 4
Темата е за бременни, не за течения.
Много се извинявам, просто тъкмо си направих профила и не знаех точно къде да напиша въпроса си. Не знаех за коя тема точно е подходящ.

# 635
  • Мнения: 7 898
Със същия успех можехте да пуснете въпроса си и в темата за домашно обзавеждане Simple Smile.
Шегата на страна, най- добре е да отидете на лекар.

# 636
  • Мнения: 4
А смятате ли, че е възможна бременност по това, което написах? Възможно ли е това да е причината за течението?

# 637
  • Мнения: 7 898
Бременност има когато теста е положителен, не когато имате течение.
Отидете на лекар.

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
А смятате ли, че е възможна бременност по това, което написах? Възможно ли е това да е причината за течението?
Да, бременна си. Липсата на секс е най-сигурният признак на бременност. Поредната, която не е чела...

# 639
  • Мнения: 4
А смятате ли, че е възможна бременност по това, което написах? Възможно ли е това да е причината за течението?
Да, бременна си. Липсата на секс е най-сигурният признак на бременност. Поредната, която не е чела...
Питам, защото казах, че имаше изпразване извън, но след това той ме бутна там и не знам дали е възможно да е станало нещо, ако е имало  останала сперма(това се случи още доста преди да започне карантината, но след това вече два пъти ми дойде, но последният път закъсня с 9 дни😭)

# 640
  • София
  • Мнения: 10 642
Това днешната младеж... то е бутане, ръгане...
Има един случай на непорочно зачатие преди 2020 години... ти може да си втората...

Последна редакция: ср, 22 апр 2020, 19:26 от Nandin

# 641
  • Мнения: 2 515
Айде пак с бутането.
Да не говорим, че това се е случило преди няколко менструации. Излагате се вече, честно.

# 642
  • Мнения: 237
А смятате ли, че е възможна бременност по това, което написах? Възможно ли е това да е причината за течението?
Да, бременна си. Липсата на секс е най-сигурният признак на бременност. Поредната, която не е чела...
Питам, защото казах, че имаше изпразване извън, но след това той ме бутна там и не знам дали е възможно да е станало нещо, ако е имало  останала сперма(това се случи още доста преди да започне карантината, но след това вече два пъти ми дойде, но последният път закъсня с 9 дни😭)

Щом ти е дошло какво те притеснява..за да питаш въпрос, трябва поне да знаеш дали има смисъл въпроса ти, а и никой от тук няма да знае защо имаш бяло течение с цикъла си, освен  компетентен човек като Аг специалист примерно..
Запиши си час и го попитай дали си бременна или не, и защо имаш бяло течение, той ще ти обясни кога една жена е бременна

# 643
  • Мнения: 1 669
Не си бременна !!! Отивай  на лекар за това течение .

# 644
  • София
  • Мнения: 12 006
А смятате ли, че е възможна бременност по това, което написах? Възможно ли е това да е причината за течението?
Бременна от ... непорочно зачатие? People Eyes Ааааа бутане е имало... много сложно става Laughing

Общи условия

Активация на акаунт