"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 089
  • 770
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 468
Здравейте, връщам се от АГ,  не можа да потвърди,  но и не отрече ( има удебеляване на матката но за 6 г.с няма нищо). Утре ще правя ЧХГ и ще чакам резултати.

Снимала ли си въпросния тест, който смяташ за положителен? Много е съмнително, това което пишеш. Да не е изпарителна черта? Ако е Престо, е ясна работата.

Ще се повторя, със секс последно около 21.03, тестовете щяха да са отдавна положителни, а не тези дни тепърва да се появи втора бледа черта. Дори и да предположим, че тестовете по някаква причина са отчели късно, а има бременност, то на прегледа щеше вече да се види плоден сак. Такъв се вижда около 25 дни след овулация(10 дни закъснение). С две думи- не смятам, че си бременна, освен ако не си правила секс доста по-късно от 21.03. Относно удебелената лигавица на матката(не самата матка), тя е удебелена и при настъпила бременност и преди менструация. Т.е. това абсолютно нищо не означава.

# 661
  • Мнения: X
Ани, с бледа черта от преди два дни няма как да си в 6г.с. Овулацията може да е била много по-късно, ако си с нередовен цикъл, и сега ще си не по-късно от 4г.с. За преглед е рано- след десетина дни поне. ЧХГ трябва да направиш, защото ситуациятс е странна и трябва да се види какво става. Желая ти успех!

# 662
  • Мнения: 5 468
Да, но тя казва, че последно е правила секс около 21.03, което изключва забременяване при късна О. Затова тази бледа черта изглежда много съмнителна, а и не е качила теста тук.

# 663
  • Мнения: X
О, това съм го пропуснала, съжалявам.
Няма нужда от ЧХГ значи, а от търпение.

# 664
  • Мнения: 5 468
Ами то е 2 страници назад и се върнах да го прочета. Затова, момичета, цитирайте си старите постове за да си припомним вашите случаи, защото наистина в този случай зс постът, изваден от контекста на предишните постове, отговорите ще бъдат различни.

Сори за спама.

# 665
  • Мнения: 7 898
Ако последно сте правили секс на 21.03.20, няма как да сте бременна. Доктора нещо ви баламосва, или вие не сте разбрали.

# 666
  • Мнения: 2
Здравейте мами 🌸😊 Имам съмнения, че съм бременна. Днес трябва да ми дойде, като по принцип винаги ми идва 2-3 дни по-рано. Имам доста симптоми. Сутринта си направих тест, отрицателен. Днес ми се гадеше и ходих при личния лекар за болничен. Оказа се, че имам цистит. Взеха ми кръвна пробва, понеже не е сигурно дали съм бременна. Понеделник ще ми кажат резултата. Въпросът ми е, възможно ли е при някои жени да се появи това възпаление вследствие на ранна бременност? Понеже знам, че тогава пикочните пътища се отпускат и уголемяват и има по-голяма вероятност от навлизане на бактерии. Благодаря предварително и успешен ден 🌸

# 667
  • София
  • Мнения: 10 642
Е каква е тази глупост с отпускането и уголемяването?!?!

# 668
  • Мнения: 291
Аз, лично, за първи път чувам подобно нещо... 😳
Циститът, или която и да е инфекция, не е признак на бременност.

# 669
  • Мнения: 48
Здравейте мами 🌸😊 Имам съмнения, че съм бременна. Днес трябва да ми дойде, като по принцип винаги ми идва 2-3 дни по-рано. Имам доста симптоми. Сутринта си направих тест, отрицателен. Днес ми се гадеше и ходих при личния лекар за болничен. Оказа се, че имам цистит. Взеха ми кръвна пробва, понеже не е сигурно дали съм бременна. Понеделник ще ми кажат резултата. Въпросът ми е, възможно ли е при някои жени да се появи това възпаление вследствие на ранна бременност? Понеже знам, че тогава пикочните пътища се отпускат и уголемяват и има по-голяма вероятност от навлизане на бактерии. Благодаря предварително и успешен ден 🌸

Ммм толкова рано да имаш симптоми надали. Дай малко повече инфо кога ти е бил последи МЦ и така. И все пак дано си бременна, но пак ти казвам толкова рано няма как да имаш симптоми. Ще кажеш в понеделик какво са изследванията 💐

# 670
  • Мнения: 203
Здравейте, връщам се от АГ,  не можа да потвърди,  но и не отрече ( има удебеляване на матката но за 6 г.с няма нищо). Утре ще правя ЧХГ и ще чакам резултати.

Резултата от теста е 199.8 , сега ще чакам да дойде понеделник за втория. Другарчето се сети за едно много бързо в началото на месеца , което би разплело историята.

# 671
  • Мнения: 3 939
Здравейте мами 🌸😊 Имам съмнения, че съм бременна. Днес трябва да ми дойде, като по принцип винаги ми идва 2-3 дни по-рано. Имам доста симптоми. Сутринта си направих тест, отрицателен. Днес ми се гадеше и ходих при личния лекар за болничен. Оказа се, че имам цистит. Взеха ми кръвна пробва, понеже не е сигурно дали съм бременна. Понеделник ще ми кажат резултата. Въпросът ми е, възможно ли е при някои жени да се появи това възпаление вследствие на ранна бременност? Понеже знам, че тогава пикочните пътища се отпускат и уголемяват и има по-голяма вероятност от навлизане на бактерии. Благодаря предварително и успешен ден 🌸

Имаш бактериална инфекция. Това не е симптом на бременност.

# 672
  • Мнения: 2
Здравейте мами 🌸😊 Имам съмнения, че съм бременна. Днес трябва да ми дойде, като по принцип винаги ми идва 2-3 дни по-рано. Имам доста симптоми. Сутринта си направих тест, отрицателен. Днес ми се гадеше и ходих при личния лекар за болничен. Оказа се, че имам цистит. Взеха ми кръвна пробва, понеже не е сигурно дали съм бременна. Понеделник ще ми кажат резултата. Въпросът ми е, възможно ли е при някои жени да се появи това възпаление вследствие на ранна бременност? Понеже знам, че тогава пикочните пътища се отпускат и уголемяват и има по-голяма вероятност от навлизане на бактерии. Благодаря предварително и успешен ден 🌸

Ммм толкова рано да имаш симптоми надали. Дай малко повече инфо кога ти е бил последи МЦ и така. И все пак дано си бременна, но пак ти казвам толкова рано няма как да имаш симптоми. Ще кажеш в понеделик какво са изследванията 💐

Първият ден от последния цикъл беше на 28 март. Имам леки болки в корема, ниско долу, също така е и доста уголемен от нормалното, болезнени зърна, както и подути гърди, промяна в апетита. От една седмица не искам и да помириша шоколад или каквото и да е сладко, освен мед. А преди това всеки ден си изяждах по един шоколад, само след обедната ми почивка. Отпаднала съм, спи ми се повече от обикновено, но пък от друга страна се събуждам без аларма от няколко дни. Потя се през нощта и се събуждам от глад и имам засилен апетит към солено, кисело и особено чесън. А колкото до останалите отговори.... Чела съм, че има много жени, които страдат от цистит по време на бременност. Тогава почти всички органи на жената се променят, а и при всяка жена е различно. 😊

# 673
  • Мнения: 7 898
Всички тези симптоми се появяват в много по- късен етап от бремеността. Също така  не е задължително да ги има.

# 674
  • Мнения: 3 939
Скрит текст:
Здравейте мами 🌸😊 Имам съмнения, че съм бременна. Днес трябва да ми дойде, като по принцип винаги ми идва 2-3 дни по-рано. Имам доста симптоми. Сутринта си направих тест, отрицателен. Днес ми се гадеше и ходих при личния лекар за болничен. Оказа се, че имам цистит. Взеха ми кръвна пробва, понеже не е сигурно дали съм бременна. Понеделник ще ми кажат резултата. Въпросът ми е, възможно ли е при някои жени да се появи това възпаление вследствие на ранна бременност? Понеже знам, че тогава пикочните пътища се отпускат и уголемяват и има по-голяма вероятност от навлизане на бактерии. Благодаря предварително и успешен ден 🌸

Ммм толкова рано да имаш симптоми надали. Дай малко повече инфо кога ти е бил последи МЦ и така. И все пак дано си бременна, но пак ти казвам толкова рано няма как да имаш симптоми. Ще кажеш в понеделик какво са изследванията 💐

Първият ден от последния цикъл беше на 28 март. Имам леки болки в корема, ниско долу, също така е и доста уголемен от нормалното, болезнени зърна, както и подути гърди, промяна в апетита. От една седмица не искам и да помириша шоколад или каквото и да е сладко, освен мед. А преди това всеки ден си изяждах по един шоколад, само след обедната ми почивка. Отпаднала съм, спи ми се повече от обикновено, но пък от друга страна се събуждам без аларма от няколко дни. Потя се през нощта и се събуждам от глад и имам засилен апетит към солено, кисело и особено чесън.
А колкото до останалите отговори.... Чела съм, че има много жени, които страдат от цистит по време на бременност. Тогава почти всички органи на жената се променят, а и при всяка жена е различно. 😊

Циститът е следствие на бактериална инфекция, а не е симптом на бременност! Органите не се променят, а се изместват от уголемяването на матката, но в доста по-късен етап.
Щом има отрицателен тест, "симптомите" отговарят на тези преди цикъл, всичко останало е в сферата на фантастиката.

Общи условия

Активация на акаунт