Лагери за тийнейджъри 2020

  • 9 944
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 436
Извинявайте, че ще се отклоня от темата, но да попитам какво пращате на децата като багаж, отивайки на лагер? Храна допълнително слагате ли?
Дъщеря ми ще ходи за пръв път на лагер и се чудя какво да й сложа.

# 31
  • Мнения: 1 464
Извинявайте, че ще се отклоня от темата, но да попитам какво пращате на децата като багаж, отивайки на лагер? Храна допълнително слагате ли?
Дъщеря ми ще ходи за пръв път на лагер и се чудя какво да й сложа.
Колко е голяма дъщеря ти?
На моите деца, като бяха малки, 4-6 годишни, подготвят пликове за всеки ден.  Всеки плик съдържаше всичко за деня: бельо, чорапи, тениска  ... . На тази възраст обаче винаги учителят е този, който се грижи за хигиената, подходящото облекло,  слънцезащитните препарати, шапката, водата ...
Като пораснаха, към 2, 3 клас, вече сами си избираха дрехите, ние задължително качвахме в рейса вода (поне 3 стека). Храна - Само за път в пътната чанта, в кутия, защото иначе се мачка, сок, нещо сладко.
За лятото най-важно е да има вода и шапка. Може и боса да е, но да е с шапка и да има вода!

# 32
  • Мнения: 13
Здравейте, мами! Какво мислите за лагер (ученически) по време на коронавирус? Дали сме капаро и честно казано синът ми го  чака с нетърпение.

# 33
  • София
  • Мнения: 229
Тук има интересни предложения: https://bulcamps.com/mountain-camps/#rhodopes

Общи условия

Активация на акаунт