Бригада "Нов дом" - 4

  • 129 724
  • 2 359
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 39 566
Преди работеха с Госпожа Череша

# 1 411
  • Мнения: 3 900
Госпожа Череша беше много нелепа. Не мисля, че им е била дизайнер. Просто взимаха някаква стара вещ и тя я съживяваше, ама чак дизайнер на предаването не мисля, че беше.

# 1 412
  • Мнения: 840
Преди работеха с Госпожа Череша
Ау! Моля ви ! Не я споменавайте! Да не се появи пак ! ЧеритУ и нейните,, абстрактни " глупости!

# 1 413
  • Мнения: 9 720
Преди се говореше, че има и една бригада, която работи през нощта, не знам дали и сега е така..

# 1 414
  • Мнения: 2 151
Всеки има право да има деца и да ги обича. Щом не ходят на спортове и английски не значи, че не са обичани. Хайде стига вече превземки.

# 1 415
  • Мнения: 6 264
Бащата пак е тираджия в тази история.Но майката и бащата добре се грижат за децата.

# 1 416
  • София
  • Мнения: 13 596
Спортовете и езиците не са проблем, но засега проблем за мен е товаренето на най-голямото дете с грижи за по-малките. Все пак родителите надали са питали момиченцето дали иска да е в ролята на бавачка.
Засега виждам положителен знак, че е чисто и учудващо подредено. Огромна разлика с предното многодетно семейство, а и бащата е направил доста неща сам.

# 1 417
  • Мнения: 571
Момиченцето кога ли успява да учи Thinking

# 1 418
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 269
Събирателен образ е това семейство от първото и това с шестте деца. Бащата тираджия,
ама издържа 8 деца и изглежда работяга човека. Майката 24/7 с толкова деца, ама не
виждам да е нито кочина, нито мръсно или зарито с камара боклуци, децата макар и малки
говорят много добре и изглеждат възпитани. Тези с шестте деца бащата и свекъра седяха и
чакаха на тепсия, като шефове. Тук човека сам каквото може си прави и не мрънка, че бил уморен,
че бил тираджия, да не може да се сгъне като първия "хубостник" тези хора са ми симпатични.
Голямо, сплотено семейство, хубаво са ги избрали за помощ. Дечицата са много сладки.

# 1 419
  • Мнения: 2 663
Много приятно семейство, децата са много мили. Личи си, че са сплотени, жената е домакиня, сравнително има ред в дома. Ето това е пример как могат да се гледат много деца без да е мизерия.

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 20:36 от мекичка*

# 1 420
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 930
На мен ми се разтуптя сърцето от стрес само докато ги гледам как се справят с 8 деца и то сравнително малки. на 34-35 години да имаш 8 деца е просто.. не знам. Останах без думи.

# 1 421
  • Мнения: 2 663
Три двойки близнаци !!!

# 1 422
  • Мнения: 9 720
Джакузито ме уби Joy

# 1 423
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 269
Коцето ми е много забавен, голяма скица. Сладур какъв хубав спомен има от ергенлъка Joy.

# 1 424
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Изморявам се само като гледам тази домашна детска градина. Луда работа.

Общи условия

Активация на акаунт