Бригада "Нов дом" - 4

  • 130 442
  • 2 359
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 36
Здравейте,а някой има ли идея-как мога да се свържа с предаването

# 376
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 631
На края на всеки епизод мисля, че изписваха мейл връзка.

# 377
  • Мнения: 6 277
Здравейте,а някой има ли идея-как мога да се свържа с предаването
Ето имейла им 

# 378
  • Мнения: 120
Някой ако е гледал внимателно, жената от днешния епизод май разказа, че има две деца - казаха ли къде е второто?

# 379
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 631
Аз разбрах, че са 2 от първия брак(а малкото момченце при нея е трето?), като едното е при родителите й... поне аз така останах с впечатление.

# 380
  • Мнения: 844
Аз разбрах, че са 2 от
     първияя брак(а малкото момченце при нея е трето?), като едното е при родителите й... поне аз така останах с впечатление.
.            Две големи деца ,които живеели самостоятелно.

# 381
  • Мнения: 120
Аз разбрах, че е имала бебе от женен мъж, което е оставила при родителите си (които описва като кофти хора) и е избягала с това момченце, което ми се стори много странно. Явно съм се объркала.

# 382
  • Мнения: X
История звучеше адски объркано, но за пръв път изпитах някакъв яд към участник. То бива загубена и наивна жена, ама чак пък толкова...

# 383
  • Мнения: 48 172
Аз не я догледах. Ражда и се издържа от съжаление към децата.  Ми...

# 384
  • Мнения: 120
История звучеше адски объркано, но за пръв път изпитах някакъв яд към участник. То бива загубена и наивна жена, ама чак пък толкова...

Ние вкъщи сме на същото мнение и не го догледахме. Не искам да съдя, но житейските избори и обяснения на жената ми се сториха...странни.

# 385
  • Мнения: 11 580
Не ме трогна мен историята, и жилището биваше.
Къде, къде има повече тежки съдби и къщи за поправяне.
Няма да го изгледам и аз, че току- що го върнах да видя за какво става дума.

# 386
  • Мнения: 1
Страхотни сте бог да ви благослови бригадаа и теб мария обичамте 😊😊

# 387
  • Мнения: 69 278
Момче и момиче има от преди. Сега едното живеело самостоятелно, другото при дядото.
А сегашното Крис на 10г е от женения мъж.

# 388
  • Мнения: 1 336
И мен изобщо не ме трогна тази история, по никакъв начин не ме докосна историята на госпожата.

# 389
  • Мнения: 1 939
Детенцето беше много сладко.
Но аз не разбирам защо в жилището цареше такъв безпорядък. И при други участници ми е правило впечатление това. Нарочно ли разхвърлят преди снимките, за да събудят повече съжаление?!

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 10:38 от jey

Общи условия

Активация на акаунт