Бригада "Нов дом" - 4

  • 112 396
  • 2 122
  •   1
Отговори
# 585
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Нямам идея какъв ще е епизодът.
За момента нещо историята не ме грабва.

# 586
  • Мнения: 6 185
Гледам, интересно ми е много,бригадата на Калин е свежа.Предаването ще е 2 часа.

# 587
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Симпатяги са, да. Имам обаче много забележки относно одобрените. Ще си ги спестя.

# 588
  • Мнения: 355
Симпатяги са, да. Имам обаче много забележки относно одобрените. Ще си ги спестя.


Мда, аз също. Доста необясним ми е изборът конкретно на това семейство...

# 589
  • Мнения: 3 565
Много исках да има нов сезон и ето.
Семейството има трески за дялане, но като цяло имат нужда от подкрепа.
Адмирации за рекламодателите и спонсорите на новият сезон!
И все още няма реклама след час и нещо.

# 590
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Не хванах началото,  но съм впечатлена от мащабите на ремонта.

# 591
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Мен това, че няма реклами след повече от час предаване, ме впечатли повече, отколкото епизода.
Имат нужда от подкрепа, ама... Червена точка от мен по този параграф. Разхвърляно и неподдържано беше, остави нуждата от подкрепа. Абсолютен бардак. Това винаги много ме дразни.

# 592
  • Мнения: 2 587
А, аз въпреки, че не гледам много реалитита, родителите ми изглеждат много познати отнякъде.
Имам чувството, че са участвали и другаде.

# 593
  • Мнения: 355
Ако те имат нужда от подкрепа, значи половин България може да претендира за същото. Бащата е шофьор на тир, което предполага доста добри пари, майката е със заболяване и по всяка вероятност има ТЕЛК, съответно пенсия, взима детски, помага на семейния бюджет с цветята. Вътре е не толкова разруха, колкото с пръст непипнато. Срамота е да е такъв хаос в другите стаи, да не може да се оправи до степен да се пренесат две легла там, та да не спят пет човека в една стая...Много ми фалшивее всичко.

# 594
  • Мнения: 1 338
Ами аз, ако съм на мястото на този здрав, прав мъж, ще се срамувам! Не го разбирам...
Помощта трябва да е за самотни родители, сираци и т.н.

# 595
  • Мнения: 1 926
На мен майката ми е много позната също.

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Предполагам, че са в някакво село около Пловдив, а магазинчето е някъде в града.
Но признавам, наторията беше впечатляваща.

# 597
  • Мнения: 9 662
Е да бе, все пак имат някакъв доход, не мога да повярвам, че една стая не са могли лека полека да оправят, една боя и мокет. То и тази, в която всички спят, не е много по-различна от другите, не разбрах какво имат предвид, че нея я били "пригодили". А да не си изхвърлиш поне боклуците ми прави много лошо впечатление. Видях, че имат и супер много техника, сигурно на стойност една баня. Не казвам, че трябва да живеят без компютър и телевизор, особено на момиченцето му трябва компютър за училище, но все пак.. А момченцата дали имат някакъв проблем? Знам, че е клюкарско, но говорят много зле, а не са малки.

# 598
  • Мнения: 355
Доколкото разбрах, жената освен със сърдечен проблем е и с генетично заболяване, оттам явно и децата, въпреки забраната на лекарите, е родила три ... Доста безотговорен живот, като цяло.

# 599
  • Мнения: 1 338
КлиматиЦИ имат, пък стаите леш....

Общи условия

Активация на акаунт