Бригада "Нов дом" - 4

  • 106 348
  • 2 012
  •   4
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 547
В някои епизоди запазваха мебели и шкафчета след изрична молба от семействата. Но тези горките може да не са се сетили да поискат. Представям си колко са се лишавали и с какво усилие са си купили стабилни мебели от масив, а сега ги напълниха с евтино пдч Sad

Ох, днес пак си гледах предаването за реставрации. Страхотни идеи и толкова внимание да се запазят и използват старите мебели от масив. И стават толкова красиви.

# 76
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Направо е грехота да се изхвърлят мебели от масив. На практика те са вечни. Може да се обновят с малко творческа мисъл - пребоядисване с автоемайл лак, или байц в друг цвят, декупаж и такива неща,  а то Черито ще им навива въжета на гуми, глупости на търкалета.

# 77
  • Мнения: 789
Направо е грехота да се изхвърлят мебели от масив. На практика те са вечни. Може да се обновят с малко творческа мисъл - пребоядисване с автоемайл лак, или байц в друг цвят, декупаж и такива неща,  а то Черито ще им навива въжета на гуми, глупости на търкалета.
.        Един линеен метър от това въже е около 2 лв.По 30 метра плюс трите крачета .....Само и само да не изхвърлим старата гума

# 78
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Този гардероб и без никаква творческа мисъл можеше да си остане. Според мен той е бил сравнително нов, а и така изглеждаше. Впрочем, аз не видях кога са го унищожили. Може да са го отнесли някъде пък. А Черито въобще и не го видя. Тя дойде, след като бяха изнесли мебелите. Ама тая гума как си личеше, че е нагласена там...

# 79
  • София
  • Мнения: 5 247
Те не само че ги напълниха с ПДЧ ами и ужасно показно и зверски млатят и ликвидират мебелите по принцип. С наслада.
Дано са запазили нещо, но не стана ясно.

# 80
  • Мнения: 1 231
Този гардероб и без никаква творческа мисъл можеше да си остане. Според мен той е бил сравнително нов, а и така изглеждаше. Впрочем, аз не видях кога са го унищожили. Може да са го отнесли някъде пък. А Черито въобще и не го видя. Тя дойде, след като бяха изнесли мебелите. Ама тая гума как си личеше, че е нагласена там...
Както и чисто новото пале, което "намери" зад леглото предишният епизод.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 429
Бързата работа - срам за майстора!
При Черито и с много бавна работа, резултата е същият.
Така е, защото краде чужди идеи, но едно е да гледаш  как някой го прави, друго е да го направиш сам, без да притежаваш нужните умения.







Творението на Чери
 

 Каквото си е харесала и е решила да го направи, за него си носи основният материал,
който после уж ''случайно'' открива сред вещите на семейството.



До фотьойла няма ГУМА
 
Идва Чери и вече има ГУМА




А мебели от палати, се правят най-вече, за да излязат по-евтини. Но каква е далаверта, ако три или пет дни, правиш един диван и то без облегалка.

# 82
  • Мнения: 530
Къде мога да видя следващото предаване с кои герои ще е? Къде дават рекламата за следващия път?

# 83
# 84
  • Мнения: 530
Благодаря elpi

# 85
  • Мнения: 6 168
BTV с промени-спират се записите на предаването ,каквото са заснели -това е  https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ftvnovellas.blogspot … RGsl1gqXDVN8nUl6e

# 86
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ох леле, този сезон не бях гледала и сега случайно го мернах докато шаря по каналите.
Мислех, че са си наели поне консултант за цветовете, но нееее продължават с отвратителното оцветяване на стени и бани.
Ярко зелен фаянс Scream Tired Face

# 87
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Каквото и да гледаш в момента по bTV, не е от новия сезон. Него го прекъснаха.

# 88
  • София
  • Мнения: 15 457
Аз се чудя защо ми е познато.

# 89
  • Мнения: 14 617
Не следя предаването.Днес ми беше интересно и трогателно.Най-смисленото шоу в ефира.Къде ли живеят тези хора?И семейството и съседите им се нуждаят от зъболечение.Тежко,мъчно.

Общи условия

Активация на акаунт