Бременна съм!:))))Защо всички казват да изчакам с прегледа??

  • 2 933
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Заради изготвянето на картона казват да се изчака. Иначе няма проблем да отидеш по-рано. Особено ако има някакъв проблем, се ходи веднага. Аз заради едно такова изчакване изпуснах едното бебе.

# 16
  • Мнения: 5 475
Честито!  bouquet
отивай веднага лекарите знаят какво да правят!  Peace

# 17
  • Мнения: 4 621
Отиди на лекар, за да си спокойна, че всичко е наред. И Честито  bouquet

# 18
  • Мнения: 46 526
Отивай!  Peace
Аз го направих след 2 дни закъснение на М, исках да съм спокойна, че е вътре в матката, майка ми беше с извънматочна и много се притеснявам от такива неща ...

... Каза, че има опасност от прокървяване след прегледа, както и че има по-голям шанс от някакво замърсяване ...

Какво прокървяване и замърсяване? Мен ме гледаха само на коремен ехограф  Grinning

# 19
  • Мнения: 483
Няма защо да чакаш, отивай!
Успех и приятни мигове!  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Достатъчно време е минало за да се види сакчето.Не е вреден прегледа.Казвали са ти да изчакаш може би защото е било рано и да не останеш разочарована.И аз хукнах веднага след теста и ми казаха че имам 4 см. киста...побърках се.И ето в момента кистата ми е на 10 месеца Crazy

# 21
  • Мнения: 135
Това са глупости с прегледа, че можел да навреди.. Лекарят да не пада от Марс?! Не че сигурно няма и такива, де.. Аз бях на 2-та седмица при моя АГ.. Ние работехме по въпроса и много бързо разбрахме с теста, че работата е станала.. Лекарката ми каза, че е рано и 'е матката е наедряла, но това ставало и пред мензис - искаше да се видим след още 2 седмици.. За да е сигурна демек!! Т.е. около месец след зачеването ми бе потвърдена бременността. Успех и леко бременеене!! Сега му се радвай на времето пред теб, остави тревожните мисли настрана!!!!!   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
аз отидох за първи път в 5г.с.Simple Smile
Успех!

# 23
  • Мнения: 1 117
С първата бременност отидох на лекар след 15 дневно закъснение.
Сега с втората нямах търпение и отидох след петдневно, но при прегледа с вагинален ехограф се видя само удебелената лигавица. Доки каза, че при мен е явно рано да се види сакчето , защото и цикълът ми е нередовен. Извика ме след 10-15 дни и тогава се видя сакчето с бебо и засече че съм в 7г.с.

# 24
  • Мнения: 648
   Отидох на лекар след 4 дневно закъснение и 2 положителни теста за бременност Grinning И мен лекарката ми рече, че идвам рано, но видя плодното сакче Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 478
Честито!  bouquet
отивай веднага лекарите знаят какво да правят!  Peace

# 26
 #Crazy Това са пьлни глупости отиди на лекар.Ниама защо да 4акаш след като знаеш 4е в теб има бебок.Колкото по рано се консултираш с лекар по добре  Simple Smile и 4естито   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 5 758
Само мога да ти дам съвет да идеш при добър д-р, защото аз бях при един който не видя нищо и искаше да ми дава хормони за предизвикване на цикъл  #Crazy
Желая ти лека и спокойна бременност!   bouquet
Колкото до рисковете от прегледа - мен в началото ме гледаха с вагинален ехограф, през корема не се виждаше хубаво.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз изчаках с теста 7 дни , а отидох на преглед на 10 ден от закъснението.
До тогава -докато не се уверих че всичко с бебето е наред не смеех да кажа на никого.Ималасъм си неприятности преди време защото изчаках- а се оказа ицвън маточна бременност Cry...но не ми се говори за това
Съвета ми е отивай- при първия ми преглед ме гледаха с вътрешен видеозон- не са ме бъркали с ръка-не усетих нищо по различно от проникване на пенис Embarassed- това не е болезнено ,нали Twisted Evil
Лека бременност  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 100
Собствената ми леля и акушерка. Когато казах, че съм бременна и тя ме посъветва да изчакам поне до края на 2 месец.
Каза, че има опасност от прокървяване след прегледа, както и че има по-голям шанс от някакво замърсяване. Просто тя ми обясни, че ако нямам оплаквания, по-добре да не бързам с прегледа. Така или иначе на този ранен етап не може да се прецени нищо от този преглед. това не значи да не си пуснеш изследвания.

в крайна сметка обаче, е най-добре да се довериш на лекаря си.  bouquet

Това ми звучи страшно несериозно!!!! Ами ако бременноста е в тръбата тогава какво?????????????????? Ами изследванията??????????????
Живеем в 21 век вече, това с прегледите и опасността от тях са пълни глупости!


Леле, ако наистина има акуШерки с подобни разбирания,4овек направо страх да го хване Shocked

А ина4е 4естито и отиди да гинеколог. Ще те погледнат на видеозон. Peace

Общи условия

Активация на акаунт