Не ви ли е гадно като...

  • 3 316
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 705
И тая тема не ми е ясна  Sunglasses, дай пример, че иначе ей така да си чешем езиците...
По-добър пример от настоящата тема не мога да дам.

Ето и пояснението. Дразня се когато някой пусне тема и не се изказва по въпроса, не казва защо е пуснал темата. Тогава обикновено вместо да отговоря питам "А ти защо пусна темата?" или подобно.

Искам с настоящата тема да помоля да не се пускат такива теми. Това никога няма да стане, но аз да помоля  Grinning

На всичкото отгоре в условията на форумите пише, че темата трябва да е ясна и т.н. Прочетете условията.

# 16
  • Мнения: 27 524
Кво ми пука  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 462
Прочетете условията.
Изчерпахме темата.

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Щом откриеш неспазване на правилата, не се ядосваш, ами информираш модератор.

# 19
# 20
  • Мнения: 27 524

Да се засрамя ли сега  Embarassed Embarassed Embarassed

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чак пък гадно. Хвърлям едно око, прибирам си го и затварям темата.

# 22
  • Мнения: 27 524
Хвърлям едно око, прибирам си го и затварям темата.

 Joy Joy Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
Дааа, преди времем имаше една за коректните заглавия на темите. Ти видя ли я? Това ми изглежда като втора част...

# 24
  • Мнения: 6 472
Леле този клюкарник през има няма две три седмици влиза в цикъл на самоанализиране Mr. Green
Ми не ми е гадно, защото не ми прави никакво впечатление. Ако съм на кеф - чета, ако не - просто я подминавам и отварям следващата Grinning

# 25
  • Мнения: 677
а за марката и модела на алармата нищо не каза бе лулу  smile3503

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
mayaa ,
Те модераторите не отправят такива категорични призиви, а тия дни това е втората такава тема.
Сега можем да обявим и тази тема за такава с неясно заглавие  Joy
Не ви ли е гадно като...
1. Отваря темата Гейминг и си мисли - като ме питат за ресто в магазина Simple Smile
2. Отваря темата Никол  и си мисли - Ей, трябваше да я врътнем тая баница Simple Smile
3. Отваря темата toni soprano  и си мисли - Ей не ми казват марката на алармата Simple Smile
4. Отваря темата Кейси и си мисли - Пак ли спорят за марката прах и има ли прах по перваза Simple Smile
5. Отварят госпожите Карузо и си мислят - Ей, ама не можем се добра до Курейшио Simple Smile
6...

Със добронамерана закачка Simple Smile И вдъхновение към daffodil   bouquet

P.S. А и на последната опция от анкетата: Защо питаш - Кога смяташ да отговориш и нова тема ли ще пуснеш Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 520
Честно клазано не ми прави голямо впечатление. Явно интуитивно подминавам подобни теми и не се затормозявам. Пространство има за всички. Понякога някой иска просто да напише нещо. Да дава смело.

# 28
  • Мнения: 1 165
Ами не се втелявам толкова.Кой както си иска да си пуска темите Peace

# 29
  • Мнения: 705
ОК, нямаше да пусна темата, ако бях видяла предишната. Толкова отдавна мисля да пусна такава загубена тема и все си мисля, че няма смисъл. А ето, че и друг я е пуснал  Laughing

crossamaia, права си, но аз се изказах малко по-горе. Освен това не обичам да правя на другите това, което на мен ми е гадно. Само за малко го направих като илюстрация и за да не описвам 100 часа какво е гадна тема  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт