КГБ = Клуб на Готините Баби - 200.

  • 42 004
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 386
Танче,честит рожден ден на твоята Роси!Да е жива и здрава,много щастлива и успешна!

# 706
  • София
  • Мнения: 8 375
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ТРУДА!
ТАНЧЕ, ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ НА РОСИЦА! ДА Е ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА! ДА ВИ РАДВА, КАКТО ДО СЕГА!

Винаги съм харесвала месец май, с многото празници - днешния, Гергьовден, 9 май, 24 май. Помня нацъфтелите божури в бабината градина-бели, розови, червени и уханието им помня. Свързвам май с първомайските манифестации, с парада на Победата, с празника на братята Кирил и Методий, с тържеството на младостта - абитуриентските балове. Винаги когато чуя "Върви народе възродени" се вълнувам.

Сега ще имаме един различен май...дано да е пръв и последен!
Нека ви е светло на душите.

# 707
  • Мнения: 1 998
Честит празник!
Дружна песен днес да екне!
Песен,песен на труда!

Честит рожден ден на Роси,Танче!
Здрава да е, обичана,щастлива!
Да и се сбъдват мечтите!🍀🌻🌸🌺🌷🎈🎈🍷🍷🎂
Да ви е гордост и опора!

Първи май -манифестации!
Девети май -День пабедъй и празник на строевата песен ,когато бях ученичка .Минаваше се по главната улица на Стара Загора.
24 май - носех плаката с логото на техникума пак по главната улица на Ст.Загора.И колко горса бях ,че са избрали мен от стотиците ученици.

А Гергьовден съм запомнила,че ми връзваха люлка!

Много назад се върнах май!😎😉

Приятен и спокоен празничен ден!

# 708
  • Мнения: 18 545

Честит рожден ден на Таниткината Роси,жива и здрава   водица да  и  носи ,да стане баба и  да си заработва хляба   покрай внучета,радости да изживее и редовно да се смее!
Честит ви празник, то трудещи няма, но денят  си е тук.
В поетичнаат група  са  решили да правят спявка всеки ден около някаква тема, сега е  с буква Б,  и понеже бях поканена да участвам и не отказвам, днешното ми участие, а има    и ще има  занапред темички.Това е по повод  биричка
Биричка добре че има,
но си трябва и мезе.
Агнешкото е любимо,
от зарана се пече.
Пресни репички в салатка,
Първи май е-да се знай!
Нещо вирус ни опатка,
но и той ще има край!
Първо вирусна ваксина
със салатката върви,
то ще лятото отмине
но дебели сме глави-
някак си ще оцелеем.
Важно си е и дори
над страха си ще се смеем!
Биричката си върви!
За разхлада -изненада
няма да е сладолед.
Биричката е наслада
само от една до пет!

и понеже един разправя ,че не ставаме за пиянки отговорих

За пияница не ставам, зная си го не от днес-
бързо си се олюлявам и забравям си адрес...
А бре Георги ,щом не стигат бири от една до пет
нека гордо ти да вдигаш от онези -за късмет
дву-трилитрови, тогава може и да пееш с глас
дето свариш-на морава, и под масата у вас!
Да се вдига самолета, другото ще се реши.
Чакат нас едни полета-пионерски сме души!

 истината е че тези дни не ми е добре ,но ще се оправя.Лежане му е майката.

# 709
  • София
  • Мнения: 1 529
Flowers HibiscusЧестит първи май!
Танче да векува Росица и вие с нея! Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf CloverFlowers Rose
Честит имен ден на Мая.
Боряна браво- Добре ги редите римите с Танита-

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 14:20 от Шпунц

# 710
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 778
Танита,  честита  да е Росица!
Здрава, щастлива и благословена! 

# 711
  • София
  • Мнения: 8 375
МАЯ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, МИЛИЧКА! ДА СИ ЗДРАВА, БОДРА, СВЕЖА, ВЕСЕЛА, ЗАСМЯНА! И НАЗДРАВЕ С КАКВОТО ИМА. Simple Smile

Браво на ТАНИТА и БОРЯНКА! Разнежих се, усмихнах се. Колко му трябва на човека? С повод и без повод, няколко бири и музиката да свири.
ГЪБКЕ, не случайно бат'Павли си те е избрал - най-лична мома сред личните. People Couplekiss
ШПУНЦИ, къде са ти чаветата? Цяла сутрин се разговарям с моите. Най-редовна във видеосеансите е Елиа. От 18.май тръгват с кака си на училище, по 3 дни в седмицата, като отпадат пеене, физическо, рисуване. Тревожа се за бабин убавец, който е 7 клас и ще трябва за матурите да ходи в училище. Дано всичко да е наред.
АЛФЕЯ, след като и на празника се трудиш, заслужила си си поне една бира. Simple Smile

И аз се върнах много време назад. От поликлиниката не всяка година ходехме на манифестация. Имаше някакъв график. Дали защото бяхме втори столичен район - Коларовски, но обикновено минавахме с първите по площада, а после на крак маг - по някое и друго кебапче с биричка, смях и майтапи. Още си ги спомням ония кебапчета - големи, сочни...Вкусище.

Сега отивам да си полегна. Приятна почивка и на вас!
БОРЯНЧИЦЕ, добре че се обади. Днес мислех да те привикам на раздумка. Пази се, миличка! Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 1 740
Честит  1-ви май!
  Танче,честит рожден ден на Роси! Да е здрава и щастлива!
  Мая,да ти е честито и благословено името!

   Дойде най-хубавия месец,Сега остава само вируса да си замине.

# 713
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
Танче, честита ти юбилярка! Да ти е жива и здрава!

# 714
  • Мнения: 1 250
Танитка, да е честита твоята юбилярка. Да е жива, здрава и много обичана🌷🍸🍾

Майче, честит имен ден. Здрава и бодра!♥

Честит Първи май, тази година ден на...,вируса, който обърна и обърка живота не на отделни личности, а на цялото човечество ☹

# 715
  • София
  • Мнения: 8 375
Това ми попадна току що и го споделям с вас. Simple Smile

Нане Вуте приседнал край домашното огнище, сумти и пъшка. Накрая не издържал и извикал:
- Пеноооо, вече нема за какво да се живее на тоя скапан свят! По-арно да си умра...
Пена го измерила с опакото на окото и отвърнала:
- Ама немой така, бре Вуте! Кой че плаща токо, дека го увеличиа, водата, данъците? А дълга от 16 милиарда, кой ще плаща, бре? Я го гледай ти, приискало му се да си почива в мир!...

Нали разбрахте, че като отворят кръчмите, ще пускат по азбучен ред. АЛФЕЯ, АРИТА, БОРЯНА, ДИДИА, ДОБИ, ЖАБКАТА  са добре. Да му мислят ФЛО, ХУЛИ, ШПУНЦ, ЯЖКА и ЯНКА. За нас пиенье ще остане ли? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Говорих със шефа на ресторант Дядото. За редовни посетители като нас ще осигурят походни легла, за преспиване след запой. Бъдете спокойни! Wink

ЯЖКЕ, дано те чуе вируса и да си събира дисагите.
КАРИ ме изпревари. Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 5 074
Бах мааму Фло...  два месеца карантина, маски, въздържание. И накрая, пак на края.

# 717
  • София
  • Мнения: 16 025
Честит Първи май!
Танита, да ти е жива и здрава юбилярката!
Честит имен ден на Мая с пожелания за здраве!
Ако има и други именяци в семействата - и на тях честито.
Фло, скоро мислех за при Дядото като мине корона данданията.
И сега чета списъка по азбучен ред - липсвам. ААААААААААААА - възразявам и съм ти сърдита, пък!

# 718
  • София
  • Мнения: 5 074
Кво са сърдиш, че не се сещам ?
Ми, пропуснала те е, щото си първа в списъка.
Кво да кажем ние, дето сме най-наподире и за нас може и да няма...

# 719
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 778
Честит имен ден на Мая!
Разсмя ме, Фло,  отстъпвам едно предно място. То и пиенето ми е еднооо, ако остане от мене да печелят - горките те.

Общи условия

Активация на акаунт