Имате ли здрави нерви?

  • 2 341
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
По принцип съм много спокоен човек, понякога чак дразня околните със спокойсвието си.  Mr. Green
Но има периоди, в които съм като буре с барут.
Конкретно за твоя случай не мисля, че опира да здравината на нервите.  Wink
Като бяхме първи-втори клас и ние със сестра ми мъкнехме вкъщи кой ли не, а някои от приятелчетата ни се бяха и научили да бъркат по шкафовете и в хладилника и да си взимат каквото им харесва.  ooooh! На майка ми като и писна ни привика на сериозен разговор и ни каза, че повече от веднъж в седмицата гости вкъщи не може да си каним.  Twisted Evil
Според мен трябва да говориш и с твоето и с другото дете и когато не е удобно да не го пускаш вкъщи. Разговор с родителите също е вариант, но зависи какви хора са и в какви отношения сте.  Thinking

# 16
  • Мнения: 495
ами деликатна ситуация, бих казала
май нищо друго няма да помогне така, както разговор с родителите на това детенце
а за нервите - оф, всички си ги имаме
аз лично моите не ги показвам много, но това е нож с 2 остриета, най-вече за мен

# 17
  • Мнения: 3 478
Имах, имах едно време ама вече не. Иначе при теб ситуацията наистина кофти. То детенцето не е виновно ( стана ми жал за него), ама как така ще го оставят без надзор? Наистина трябва с родителите да го обсъдиш.

# 18
  • Мнения: 194
Споко,човече! GrinningЗа комшийчето вече ти казаха какво да правиш,вирусът ще мине,всичко ще е ОК GrinningСамо едно не мога да разбера-защо трябва да имаш угризения,че се ядосваш?Ми това си е твое човешко и маминско право(че май и задължение Laughing)Прощавай си  и не се натоварвай излишно-то човек и така си има доста проблеми,та не си заслужава да си къса нервите заради глупости.Пусни си хубава музика или нещо подобно,което те успокоява ,че това с ядосването е като лавина-колкото повече,толкова повече.А от мен-  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 673
то така става като ти се насъберат много неща  Simple Smile
спокойно с времето ще си влезнеш в ритъм Peace

# 20
  • Мнения: 6 472
Аз съм с лабави нерви.

За комшлъка - ами говори с техните. Като се върнат след работи им кажи на две на три какъв е проблема. Те може и да се обидят де, ама пък сега не си длъжна да им отглеждаш домочадието. Забелязала съм, че такива хора са доста тънкообидни нещо Tired

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Изобщо не съм в групата хора със здрави нерви.
Да оставим,детето и болестите,ами другите неща!?
Вече 3 дни подред звъня в най-различни сервизи да ми оправят пералнята.
Всеки обещава и не идва,а купа с пране е ужасно голям вече.
Даже вече не знам какво да направя Sad newsm78 #Cussing out

# 22
  • Мнения: 490
никакви нерви нямам  Sick

# 23
  • Мнения: 990
ами мисля че имам много яки нерви,  smile3502 е и на мен по някога ми идва да се ИЗБУАМ В ДУВАРА  Banghead
  Peace

# 24
  • Мнения: 5 317
Не,нямам.

# 25
  • Мнения: 5 622

 Не мисля. Въпреки, че отстрани, като ме гледат с какво търпение се отнасям към сина си, не ми вярват. Но това ми струва доста усилия, които полагам точно заради доброто на собственото си детенце  Wink

# 26
  • Мнения: 334
А, значи те намерили лесното, пък ти да му мислиш!!! #Crazy Що за хора?! Че ти ако искаше детска градина, пари щеше да изкарваш, за тая работа. Пък я и храниш! Бре, ами те родителите и съвсем кьоравото ударили. Да вземем и ние да се преместим до вас, та да има кой да ми гледа детето като тръгна на работа #Crazy.

Първо: забрани на дъщеря си постоянно да я кани у вас
Второ: говори с родителите на момиченцето, че домът ти не е забавачница и един път на седмица добре, ама всеки ден не става, че и пълен пансион на всичкото отгоре...
Трето: ако продължава да идва, въпреки това, просто не я пускай у вас, или ги пращай двете да си играят навън, или в крайна сметка и казвай, че дъщеря ти я няма
Четвърто: ако и това не помогне прати дъщеря си за седмица две при баба и дядо и ще се отучат от вредния навик
Пето: ако нищо от изброеното по-горе не помогне, господ да ти е на помощ.

Успех!   bouquet
Много благодаря за съветите които си дала.Полезни са.Имам усещането,че си прочела мислите ми на глас за това,че у нас всъщност не е детска градина и в крайна сметка не съм длъжна да търпя капризите на още едно дете.
На първо време съм решила да заключа входната врата,дано спре да идва неканена.

Пожелавам на всички по малко нерви и повече положителни емоции.  bouquet

# 27
  • Мнения: 494
newsm78Имам но хич не са здрави. Трябва да ги полекувам малко .

# 28
  • Мнения: 7 914
Кой написа, че иска да си лекува нервите.. ? newsm78
И аз искааааам smile3514

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз ги лекувам и резултатът е задоволителен.

Общи условия

Активация на акаунт