Новите ви книги - 21

  • 97 669
  • 755
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 23 130
Моите от Хермес са в Спиди, ще опитам да ги взема после. 😀

# 436
  • Мнения: 5 452
Скрит текст:







Скромно, както винаги Grinning

# 437
  • София
  • Мнения: 23 130
Нямах търпение и ги отворих още навън, докато чаках детето да излезе от логапеда. 🤣 На нея много и хареса детската книжка и да следи кога кой звук да натисне. 😀

# 438
# 439
# 440
# 441
  • Мнения: 456
Отличен избор за последните две книги.

# 442
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 818
Който чете другата тема... Simple Smile)))

# 443
  • Мнения: 3 417
Пилат е великолепна .Преводът също . Другата книга също ще чета след време .

# 444
  • Мнения: 10 757
Последните ми покупки и размени Blush

# 445
  • Мнения: 9 422
"Взех си еднопосочен билет до пустинята и написах тази книга:албум,свидетелство,история на живота ми досега. Милости,истини,красотата на бруталността. Какво ми се е разминало,кога са ме хванали и как съм се подмокрил,докато съм се опитвал да танцувам между капките. Посещение на църква без да трябва да се раждаш отново,смях през сълзи.
Това е любовно писмо. До живота." - анонс от самият Матю Макконъхи (сещате се. Артиста.),в автобиографията си "Зелени светлини"
Дали да я купя?

# 446
  • Мнения: 975
Бих казала, зависи колко голям фен си на Матю. Ако не си, сигурно не би ти била толкова интересна. Аз съм. На мен ми хареса. Лека е за четене, без претенции за Пулицър. Започва малко бавно и по-натам става интересна.
Това, което ми хареса е, че от цялата книга се усеща невероятната енергия и любов на Матю към живота, което се предава и на читателя. Това, което не ми хареса е, че е малко кратичка. Според мен той има много повече какво да разкаже. Може да си го пази за втора книга Simple Smile

# 447
  • Мнения: 1 645
От промоцията в Озон 4 за 3 се сдобих с последните ми:
"Лешникови градини", "Пачинко", "Олив Китридж" и чевъртата беше "Живи", която вече прочетох. Имам и един ваучер за отстъпка за Ориндж, който важи до средата на юли, така че следя за нещо интересно. Засега съм купила повечето неща, които ми се четат.

# 448
  • Мнения: 3 063
Гледах Пилат. Поръчвам книгата... "Стисна ме за гърлото" (познах себе си и майка си в някои отношения)... Някой, който е чел книгата и гледал филма, може ли да каже има ли в книгата дълбочина, философия, нещо за причините за това раздалечаване и неразбиране между майка и дъщеря във времето...

# 449
  • Мнения: 3 417
Предлагам сама да я прочетеш и да си прецениш.
Филмът има ли го някъде из торентите или къде го гледахте
В тази книга разпознах много познати хора , разпознах на моменти и себе си - но не конкретно в един образ.
Породи доста материал за размисъл - въпроси . Да погледна от различни ъгли.
 Бих я препрочела .

Общи условия

Активация на акаунт