Създаваме живота нов, с мъничко вино и много любов! - Бебеправене 370

  • 26 474
  • 712
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 751
Кийп, първия беше отрицателен. Но според мен беше рано. Днес е 14-ти ден от инсето. Развличам се като гледам графики, подобни на моята в архива на фертилити френд. Сдухвам се като видя положителни тестове още на 10-11 ден. Но пък понякога има и такива с отрицателен на 13-14, а положителен на 15-16.
Не ми се вярва, но искам да съм 100% сигурна.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 011
записвам се и аз, събирам прашец всякакъв!

нямам време много да пиша, но чета и стискам палци на всички!

# 47
  • MUC
  • Мнения: 297
Rochellka, благодаря за новата тема и страхотното оформление!

Момичета, не знам какво да напиша, понеже е ясно, че тези, които се борят от дълго време за първо дете, ще виждат и усещат нещата различно от тези, които сме тръгнали за второ, трето и т.н. Всяко дете е еднакво желано, но огорчението от дългата борба със сигурност е по-голямо при тези, които чакат първо. Прегръдки на всички ви и много, много стиснати палци!

Моят тест за овулация снощи беше почти положителен, днес се надявам да е по-наситен...

# 48
  • Мнения: 3 199
Мога да кажа, колко излезе нашето инвитро на ЕЦ, с 0 стимулация, не знам колко струва инсето, ние не сме правили.  
Пункция 370
Оплождане 260
Овитрел 60
Вирусология и хормони 100
Вирусология на ММ 70
Преглед 20
= 820 лева

оттам ние имаме замръзаване и съхранение 350 лв, трансфера е нещо като 300 лева също.
Понеже виросулагията важи 3 месеца и може да е по-евтина, един опит може да се събере в 1000 лева.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 11:18 от Одри

# 49
  • Мнения: 125
Здравейте, слънчеви момичета! Цопвам и аз в новата тема, благодаря, Рочелке.
Дано по- бързо се изпълни мечтата на всяка една от нас, за която сме се събрали тук. Борим се и няма да се отказваме!

# 50
  • Мнения: 1 132
Одри, тук във Варна, едно инсе е м/у 300 и 500 лв + изследванията за полово предавани болести, което е също около 300лв /но важат 6 месеца/

# 51
  • Мнения: 1 911
Здравейте. Излезе ми резултата. От началото на януари до сега съм успяла според мен да смъкна доста пролактина. От над 1200 mlU/ml в момента е 763.2 mlU/ml (при референтни стойности 102 - 496). Още е доста висок, но ако в събота на прегледа всичко е наред, вече съм твърдо решила, че ще направя ЗЕТ пък каквото сабя покаже.
Хибискус, какво става с теб? Ще правиш ли контролно изследване?

# 52
  • Мнения: 158
Добре дошли на новите девойки и успех! 😊

Лелката дойде,дори с ден по-рано.. тъжно ми е, сдухано ми е много 😞
Не знам дори какво да кажа и все пак изобщо гърдите не са ме болели може би е наистина от тези неща които пия..
Дано другия месец е по-успешен вече..

Хубав ден ви желая! ❤️

# 53
  • Мнения: 666
Mandaria , стискаме палци за положителни резултати!
m-angel, успех! Този ще е МЕСЕЦЪТ да знаеш!
Кийп, чакаме добри новини!
Аз си чакам, чакам от М няма и следа!
Сега един мега гига тъп въпрос: това нещо ЧХГ има ли способността да се изпарява от урината? Боже, написано изглежда още по-зле! Ха ха
Имам предвид, че онази сутрин станах в 5 часа да пишкам и реших, че това ще ми е първата урина, а не после като стана, та за това я "запазих" и престоя около 4-5 часа, докато я използвам за теста. И сега се чудя дали това не е причината за отрицателния тест? Ох, направо да се чуди човек от къде ги измисляме тези парченца надежда!

# 54
  • Мнения: 2 024
Не мисля, че ЧХГ може да се изпари от урината.

# 55
  • Мнения: 482
Здравейте и от мен,бъдещи и настоящи мамчета Heart
Чакам си нежеланата М около 29ти.(засега нямам ПМС дори)Предполагам,че може да закъснее,защото всяка година февруари и март лелката се побърква.Силно се надявам закъснението да е от People Angel
Следя ви с интерес и ви изпращам много Flowers Four Leaf Clover Sparkling Heart

# 56
  • Мнения: 583
Здравейте, благодаря за прекрасната тема, Ро, дано ни е на късмет!
Никога не съм чакала цикъл с такова нетърпение Stuck Out Tongue Winking Eye

# 57
  • Мнения: 1 751
Кръвен минус от мен. Излизам да търся щъркели. Hug

# 58
  • Мнения: 372
Здравейте момичета!
Ро прекрасна тема
Редовно ви чета ,но не съм писала скоро.
Просто се бях отчаяла и бях пред отказване , но благодарение на съпруга ми продължихме с опитите вече 1 година и 7 месеца.
Бях на лекар началото на януари и ме назначи дуфастон по схема ,поради къса лутеална фаза.
За новите опитваме за 2 дете .
Радвам се много на забременелите момичета
Моля се за всички ,които започват с тежката артилерия.
Ние се разбрах с доктора ,Че ако не стане 3,4 цикъла започваме изследвания.
Но вчера ми беше последното хапче и днес на обяд направих тест Heart

Вярвайте
Чудесата се случват
Надявам се да не ви прозвучи като хвалене ,А просто исках да ви вдъхна надежда,че истинската любов и щастие предстоят!!!!

# 59
  • Мнения: 1 781
Честито Емси! И моята лутеална фаза е къса, та ми даваш надежда, че с дуфастон може да станат нещата.

Общи условия

Активация на акаунт