Много ми е тъжно...

  • 1 988
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 029
Когато отива д-р я питала''дали да я гледа на видеозон''(питала я е,защото се плаща 20лв.)естествено,че састра ми е искала и вместо добри новини,какво стана.......... Cry  ами,ако тя не беше поискала да я гледа до 9-тия м.ли щеше да го носи   newsm78  напрово ми идва   #2gunfire  аман от корумпирани лекари,нямат ли поне малко срам   #Cussing out
Аз също съм раждала в тази болница,но проблеми не съм имала.Явно всичко си зависи от лекаря   Thinking
За съжаление не винаги нещата зависят от нас.
Номера е поне да намерим най-добрите лекари за нас.Само че малко жени, може би само тези като нас, които минават през най-трудните неща, за да имат желаното дете, правят повечето изследвания, без да чакат някой да им ги назначи.Аз съм попадала на некадърни лекари и загубих много, но вече съм информирана. Такава е практиката на "нашите лекари", малко изследвания и повече късмет, затова ние трябва да се ровим и търсим и да правим повечето неща сами.
Успех и дано това е бил тъп късмет и сестра ти скоро започне да мисли за бъдещето си дете! Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 166
Много съжалявам за случилото се със сестричката ти. По-бързо възстановяване и скоро с добри новини  Praynig  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 409
Миличка ужасно съжалявам за случилото се на твоята сестра.
Напълно разбирам мъката и,аз преживях ужаса да загубиш бебе в края на 11 седмица и макар,че беше преди вече 4 месеца още не мога да се осъзная и много ми е мъчно.
Дано да се възстанови бързо,а ти бъди до нея и я подкрепяй,защото тя ще има нужда от най-близките си хора.
Желая ти всичко да мине нормално по аборта и след това сестричката ти да се изправи бързо на крака и да не унива.  Hug

# 18
  • Мнения: 644
Много Ви благадаря за разбирането и пожеланията    bouquet

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Съчувствам ти и на теб и на сестра ти.
Няма как да ви помогна.
Но ще ти кажа, че малкото околоплодни води се отдават на генетични заболявния на плода - т.е. в по-късни месеци това може да е показател за проблем при бебето - вродена аномалия някаква.
Хубаво е да се направят нужните изследвания - сестра ти да направи всички генетични и имунни и тем подобни изследвания.
Нека тук момичетат я посъветват при кого и какви изследвания.

И стискам палци скоро да се похвалиш с добри новини!

# 20
  • Мнения: 1 029
Но ще ти кажа, че малкото околоплодни води се отдават на генетични заболявния на плода - т.е. в по-късни месеци това може да е показател за проблем при бебето - вродена аномалия някаква.
Хубаво е да се направят нужните изследвания - сестра ти да направи всички генетични и имуннологични.
Подкрепям.Доцент Конова в Плевен прави имунологични и е най-добрата тук, според мен.В Плевен правят и генетични.В Майчин дом също, но аз лично предпочитам Плевен.
Ако искате кординати пиши.Успех!

# 21
  • Мнения: 644
Още не съм говорила със сесра ми по-този въпрос,но ще го направя.Много е разтроена     Cry  Баща ни има познати в Правителствена болница и предполагам,че там ще си ги правят  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 233
Много съжалявам за станалото със сестра ти. Тежко е да се случи нещо такова, знам от опит... Cry

# 23
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Просто искам да си излея мъката,а тук е най-подходящото място.Знам,че ще ме разберете    Rolling Eyes
Става въпрос за сестра ми и нейната бременност.
Днес както си седях на кафе с детенце ми звани телефона-майка ми...''сестра ти обадили ти се,обади им се''бяха думи те и ....    newsm78    Обадих се аз,а тя в болницата-били я приели,нещо с бебето не е наред  Sad  оказа се,че няма околоплодни води,детето е мъртво   Cry Тя е в 15г.с Утре и предстои аборт  Cry  Просто не мога да Ви опиша как се чуствам,толкова ми е болно и мъчно за тях   smile3518
Моля се поне утре всичко да мине добре    Praynig
Много съжалявам за сестричката ти, но доколкото знам, при повечето спонтанни аборти има някаква вътрешна причина и организмът, в резултат на естествения подбор, сам отхвърля плода. Така че в случая, може би така е трябвало да стане. Сигурна съм, че сестра ти отново ще забременее, но задължително трябва да си направи абсолютно всички генетични изследвания, аминоцинтези и др. И да се консултира поне с двама различни лекари. Успех!

# 24
  • Мнения: 184
Миличка, съчувствам ти... Единственото, което можеш да направиш е да я подкрепиш Sad Миналата година моята сестра също трябваше да прекрати бременността си, и то в 6-я месец... Cry Представяш ли си - 6 месеца не са могли да разберат, че главичката на детето не се била затворила. Това може да се случи в съвременното здравеопазване. Много ми беше мъчно, защото след 3-4 годишни опити, тъкмо беше забременяла, и..... Вече е по-добре, продължават с опитите, но засега не се получава нищо.
П.п. Само не позволявай на сестра ти да се предава Praynig Peace

Общи условия

Активация на акаунт