Кой е този Серго и защо сте му се накачулили?

  • 3 500
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Sf
  • Мнения: 808
В сравнение с Карузо е Мистър Свят и Сексапил. Laughing
Иначе не е мой тип, предпочитам бат Бойко. 
Опа, аз изчезвам, че сега ще ме погнат фенките Карузови.  Rage smile3557

Карузо, установихме, че идва too sexy и затова не го харесва бг-мамината форумка Simple Smile

А за Тюленита нито Кукурузо, нито бат Серго биха я зарадвали и задоволили  Peace

# 31
  • Мнения: 2 550
А за Тюленита нито Кукурузо, нито бат Серго биха я зарадвали и задоволили  Peace

но не бих отказала градинаря от Отчаяни съпруги
държа да го отбележа!

# 32
  • Sf
  • Мнения: 808
А за Тюленита нито Кукурузо, нито бат Серго биха я зарадвали и задоволили  Peace

но не бих отказала градинаря от Отчаяни съпруги
държа да го отбележа!
Добре, запазен за теб Simple Smile Да те подрязва редовно  Joy Ама е хубаво парче, признавам честно... Ако трябва да избирам пред Кукурузо и градинарската салата, избирам правия лизгар Simple Smile

Тони медзосопрано, мога ли да спамя във ВаЩа тема Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 18:18 от crossamaia

# 33
Флюбен съм Виж ме на - цялата в либоф
Ще му изпей един романс за душата
Ха биби... ха бибии...

# 34
  • Мнения: 2 161
Здравейте мили мами!напоследък постоянно попадам на статии за невероятния сексапил на Сергей Станишев...
то не бяха баби по улиците,то не бяха ученички по Бузлуджа,то не бяха плейбой класации...и всички Го желаят...
и понеже аз от мъжки сексапил не разбирам,ще ви бъда благодарен,ако споделите кво събужда във вас серго?


Събужда,събужда.Две неща:импулс да рецитирам:"Бузлуджа,Бузлуджа,връх легендарен...",а също така желание да марширувам и пея:"Накрак,о,парии презрени,
                                                                      на крак,о,роби на труда..."

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 18:27 от Chanel

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
У мен събужда само ужас.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 7 837
Че то, сексапилен политик има ли  newsm78

Без Буш, разбира се  Mr. Green

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, къде ти. Ти си му върла фенка...

# 38
  • Мнения: 6 472


Отивам до тоалетна, че ми се разстрои стомаха, като му гледам величествената снимка. Ще взема и да си разпечатам, да си гледам и там Mr. Green
Като лекарство срещу zапек ли ще я полzваш?  Mr. Green


Мммм да, това ще бъде една от функциите и  Laughing Първата...

# 39
  • Мнения: 3 405
Къде се вижда сексапил у него newsm78

# 40
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Хаха, Буба, и кво като четат? Ще ме накажат, че не го аресвам или ще ме пратят на другарски съд, щото другарката Франзела мисли, че нашият Другар Серьожа прилича на заек, но не навява асоциации със зайците  Joy Joy
Нито като политически пристрастия, нито като мъж намирам нещо интересно в него, за секс не ща и да си мисля.

# 41
  • Мнения: 7 837
Смейте се Калина, ама като дойдат мъжете в черно, Буба ще се смее последна  Twisted Evil   Joy

# 42
  • Мнения: 9 905
Аз харесвам Серго.

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Смейте се Калина, ама като дойдат мъжете в черно, Буба ще се смее последна  Twisted Evil   Joy
Ние на Вие ли минахме  Whistling Ей, дворянски нрави.

# 44
  • Мнения: 495
ехххх, това си е чист пъблик рилейшънс coolcool

Общи условия

Активация на акаунт