"Системата - 60" - тема 54

  • 35 473
  • 512
  •   3
Отговори
# 300
  • Враца
  • Мнения: 2 225
Може да се пият чайове със сладък вкус /стига да не се слага мед или захар/. При този режим няма ограничение за това.

# 301
  • Мнения: 157
Мисля да се присламча към вас от понеделник. Само да задам един въпрос: чай всякакъв ли може да се пие? Пия го чист, но има видове, които са откровено сладки и не знам дали са подходящи вечерно време. Примерно вечерям риба и искам да изпия един ройбос със сметана и карамел. Разрешено ли е или да наблягам на билковите и други видове?

Щом не добавяте мед, захар или подсладител пийте си, няма проблем. Когато съм сваляла по много килограми с режима, не съм се съобразявала с чая

# 302
  • Мнения: 367
Привет!
Прочетох книгата за този режим преди 6 години и ми се видя доста разумен.  Но не го започнах. Сега , след като качих доста килограми покрай всички ограничения заради вируса, реших да започна. Няма да чакам нито 1-во число, нито понеделник, нито нова година. Не мога да изчета всичките 54 теми. Няма ентусиасти около мен, с които да се надъхваме за каквито и да е режими. Затова реших тук да чета и евентуално да споделям. След като години наред се боря с излишните килограми, на тези години може би няма да съм много успешна, но .. надеждата умира последна. Проблемът ми е ясен  и е като на повечето пълни хора- сладко и тестено обичам, обездвижване на работното място. Имам за сваляне доста, но и на под 10 ще се радвам да успея.

# 303
  • Мнения: 1 421
Аз съм се зарекла този път, че почвам веднага след Нова година Сега няма смисъл. Хубаво ще е да си помагаме в неравната битка.

# 304
  • Мнения: 157
Аз съм се зарекла този път, че почвам веднага след Нова година Сега няма смисъл. Хубаво ще е да си помагаме в неравната битка.

И аз започвам от 3 януари.

# 305
  • Мнения: 1 421
Чудесно! Весело посрещане на Новата година!

# 306
  • Мнения: 367
Опитах да започна, но не стана преди Коледа. Няма как до 6 да съм готова с вечерята. Обаче... сега съм с Ковид и съм си у дома. За първи път в живота си нямам апетит за сладко. По принцип имам апетит въпреки болестта, но други неща ям. Гледам бонбони линд и не ми се ядат. Сега разбирам как някои хора могат да са слаби  и да кусват от време навреме сладки неща, но рядко. Техните сетива са като мойте в момента. Но мойто нормално не е това...

# 307
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Желая да отслабна. Сега се зачетох в тази тема. Има ли някой, който в момента е на този режим?

# 308
  • Мнения: 367
И аз търся съмишленици! Време да почвам.

# 309
  • Мнения: 924
Включвам се и аз. Изглежда много приятен режим в сравнение с хилядите, които съм опитвала. Дано е и ефективен, че имам едни 20кг в излишък, с които много бих искала да се разделя.

# 310
  • Мнения: 1 421
Аз вече една седмица съм на режима. Доволна съм. За сега го спазвам с лекота. Ако има и други да споделяме.

# 311
  • Мнения: 924
Аз вече една седмица съм на режима. Доволна съм. За сега го спазвам с лекота. Ако има и други да споделяме.
Ще е супер! Аз се поразрових и назад из темите, има доста информация и примерни менюта от момичетата. Най се радвам, че мога да си пия кафето с мляко, че това ми липсваше в другите режими.
Ти мериш ли се? Има ли някакъв ефект за седмица? Четох, че тук се сваля по-бавно, но пък е трайно.

# 312
  • Мнения: 1 421
Здравей Боби и добре дошла. Утре ще се меря. Да видим часът на истината. Аз имам много за сваляне. Преди бях на системата и свалих кг, макар и по-бавно. Мисля, че ще останеш доволна. Тук има доста менюта, така че изборът е голям.
Влизам да се похваля-за 10 дена 3кг с малко нарушения. Знам, че ще става по-бавно вече, но режимът  работи и за мен е супер.

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 18:19 от Лоритта

# 313
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Много мотивиращо ми действа така, като ви чета, момичета!
Благодаря ви за което. Може ли да помоля нещо?
Всеки включил се да споделя какво си е приготвил за хапване и какво е ял напоследък, мисля, че би било много полезно, за начинаещи в Системата, като мен!

# 314
  • Мнения: 924
Много мотивиращо ми действа така, като ви чета, момичета!
Благодаря ви за което. Може ли да помоля нещо?
Всеки включил се да споделя какво си е приготвил за хапване и какво е ял напоследък, мисля, че би било много полезно, за начинаещи в Системата, като мен!
И аз съм начинаеща, та още се лутам сред рецептите.
Днес закуската ми бяха три малки филийки нисковъглехидратен хляб Вита, намазани с топено сирене и с парче шунка и пярче кашкавал отгоре. Обяда го пропуснах, че бях с колата в сервиз. За вечеря имах 2 пилешки пържоли от бут на скара.
Утру закуската и вечерята вероятно ще са същите, а за обяд мисля някаква салата да си спретна.

Общи условия

Активация на акаунт