Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 4/

  • 33 927
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 157
Здравейте, кога след трансфера започнахте да усещате някакви симптоми

# 736
  • Мнения: 259
Около месец. Няма какво да усетиш сега. Добър симптом е запека. Дано всичко е наред, успех🙏

# 737
  • Мнения: 142
Здравейте, кога след трансфера започнахте да усещате някакви симптоми
Аз след трансфера бях с много болезнени гърди ,запек и отвреме на време леки предместруални симптоми.

# 738
  • Мнения: 157
Здравейте, кога след трансфера започнахте да усещате някакви симптоми
Аз след трансфера бях с много болезнени гърди ,запек и отвреме на време леки предместруални симптоми.
Благодаря за отговорите,аз по принцип съм със запек и може би е от организма но в момента нито гърдите ми са болезнени но усещам нещо но не в яйчниците малко по нагоре от тях и аз не мога да разбера какво е

# 739
  • Мнения: 433
От личен опит ще кажа, че и при неуспешния опит и при успешния симптомите ми бяха еднакви.

# 740
  • Мнения: 867
Момичета как минава преглед по време на стимулация в Неделя? По същият начин ли чак слетобед е прегледа?

# 741
  • Русе
  • Мнения: 246
На мен ми се наложи веднъж. Беше за 10ч. , момичето от регистратурата каза че не се чака много ,защото няма други часове, а само процедури насрочени и стимулации . Няма никой на регистратура в събота и неделя.  Отидох и се повъртях , има сестри дето се разхождат. По едно време се появи и доктора, влезе си в кабинета и започна да преглежда. Бяхме 3 момичета.  Аз минах към 11ч.


Момичета как минава преглед по време на стимулация в Неделя? По същият начин ли чак слетобед е прегледа?

# 742
  • Мнения: 867
Дейна, благодаря. Ще дам сутринта кръв и като излезнат резултатите ще се завъртя да видя някой.
Дано минем по навреме.
Да ми се посмеете малко, но понеже нямаме сертификати и чакаме в колата по 3 4 5 часа и след последното намръзване днес си взехме шушони, одеала 2 бр и възглавници, ако видите някой подобен в колата да знаете ние сме 🤣🤣🤣

Дейна бях чела твоята история на скоро препрочитайки темата. Направихте ли трансфер след стимулацията? Какъв е резултата? 🍀

# 743
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета! Днес празнувам РД и черпя всички с вкусна виртуална торта 🍰!
Имам и питанка към момичетата със ЗЕТ - колко дни преди трансфера ви се обадиха? Докторът ми каза, че ще го направим в понеделник/вторник и имам леко притеснение, тъй като още не са ми звъняли.
Благодаря

# 744
  • Мнения: 259
Звънят на предния ден и те викат сутринта в 8 за хормони и ако хормоните са добре, следобяд е трансфера около 14/15ч. УСПЕХ 🙏

# 745
  • Мнения: 175
Момичета сега чета, че при деня на ЗЕТ правят хормонални изследвания. И аз съм при Л.Бойчев два пъти ми направиха ЗЕТ. Предния ден ми се обаждат и казват, утре в 15:00 или там 14 часа ще е трансфера и толкова. В деня на зет никого не са ми пускали хормони.
Момичета при вас, при всеки зет ли пускат хормони в деня на трансфера?

# 746
  • Мнения: 86
Момичета сега чета, че при деня на ЗЕТ правят хормонални изследвания. И аз съм при Л.Бойчев два пъти ми направиха ЗЕТ. Предния ден ми се обаждат и казват, утре в 15:00 или там 14 часа ще е трансфера и толкова. В деня на зет никого не са ми пускали хормони.
Момичета при вас, при всеки зет ли пускат хормони в деня на трансфера?
Здравейте, това според мен е от скоро, аз бях на трансфер октомври и също се учудих, че ме извикаха за хормони, предните пъти за трансфер на замразени не са ми пускали прогестерон. Успех.

# 747
  • Мнения: 259
Моят трансфер беше юли и сутринта ме викнаха за хормони.

# 748
  • Мнения: 201
Момичета сега чета, че при деня на ЗЕТ правят хормонални изследвания. И аз съм при Л.Бойчев два пъти ми направиха ЗЕТ. Предния ден ми се обаждат и казват, утре в 15:00 или там 14 часа ще е трансфера и толкова. В деня на зет никого не са ми пускали хормони.
Момичета при вас, при всеки зет ли пускат хормони в деня на трансфера?
Моят ЗЕТ беше преди две седмици, не съм пускала хормони в деня на трансфера, но бях пускала прогестерон в деня когато си бих и хориомон. Мисля че това не се изисква от всеки, може да е обвързано с това дали ЗЕТ е на естествен цикал. Аз бях с естрофем от 2 ри ден на цикала.

# 749
  • Русе
  • Мнения: 246
Като за начало- кой ви иска сертификат за клиниката? Мъжете в момента не ги пускат заради ковид,  но иначе ти може да влезеш да чакаш вътре.

Ние не правим ин витро.  Дълга е историята . Накратко - имам 2 спонтанни бременности, завършили с мисед аборт в 8 седмица. Та от там тръгна голямото ходене по мъките вече почти 5 години. Всички ни казват ,че нищо ни няма и като забременея да отида. Понеже вече и това не се случва. А оказа се че имам високи нива на нк клетки,  ама иначе нямала съм проблем. Обаче нищо не става. Правихме цветна снимка -наред. При мъжа ми всичко е топ. Провихме инсеминации 2 при Кунев,  голяма грешка, нищо не стана.  Отидохме в Тутракан.  Правихме хистероскопия, оказа се че имам сраствания,  следствие на кюртажите.  Пускахме генетични изследвания- наред. Тъканна съвместимост-леко завишени Т кретъчен . Правихме вливане на привиген.  Така след няколко месеца неуспехи,  пак отидох на преглед.  Пуснах си хормони на 3ти ден. Оказа, че имам ПКЯ и нямам правилна овулация.  Правихме стимулация , но бебеправенето си беше по старомодния начин.  Сега чакаме да видим. Другата седмица ще се разбере.



Дейна, благодаря. Ще дам сутринта кръв и като излезнат резултатите ще се завъртя да видя някой.
Дано минем по навреме.
Да ми се посмеете малко, но понеже нямаме сертификати и чакаме в колата по 3 4 5 часа и след последното намръзване днес си взехме шушони, одеала 2 бр и възглавници, ако видите някой подобен в колата да знаете ние сме 🤣🤣🤣

Дейна бях чела твоята история на скоро препрочитайки темата. Направихте ли трансфер след стимулацията? Какъв е резултата? 🍀

Общи условия

Активация на акаунт