Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 4/

  • 33 940
  • 766
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, незнам дали тука е мястото за моя въпрос, но неможах да намеря актуална информация. Нова съм във форума и малко ми е притеснено... Та въпросът ми е следния: колко струва избор на екип за секцио при д-р Л. Бойчев - в Тутракан. Благодаря предварително...

# 241
  • Мнения: 1 130
Здравейте момичета, незнам дали тука е мястото за моя въпрос, но неможах да намеря актуална информация. Нова съм във форума и малко ми е притеснено... Та въпросът ми е следния: колко струва избор на екип за секцио при д-р Л. Бойчев - в Тутракан. Благодаря предварително...
Може да се обадите в клиниката да Ви насочат към кого да се обърнете с подобен въпрос.Имам координати на техническата секретарка на доктора в болницата, ако искате мога да Ви ти пратя на лично. Направо с нея да говорите.

# 242
  • Мнения: 3
Ще съм ви благодарна, ако ми изпратите номера 😊 Благодаря 😉

# 243
  • Мнения: 1 130
Ще съм ви благодарна, ако ми изпратите номера 😊 Благодаря 😉
Имате лично, съжалявам за бавния отговор 😊.

# 244
  • Мнения: 3
Много благодаря 😊😊

# 245
  • Мнения: 87
Здравейте момичета, да попитам Simple Smile  Дали случайно някоя от вас има листчето, което дават със задължителните изследванията преди започване на ин витро?
Благодаря предварително! Simple Smile

# 246
  • Мнения: 30


Здравейте момичета, да попитам Simple Smile  Дали случайно някоя от вас има листчето, което дават със задължителните изследванията преди започване на ин витро?
Благодаря предварително! Simple Smile

# 247
  • Мнения: 87


Здравейте момичета, да попитам Simple Smile  Дали случайно някоя от вас има листчето, което дават със задължителните изследванията преди започване на ин витро?
Благодаря предварително! Simple Smile

Много благодаря Simple Smile

# 248
  • Мнения: 142
Здравейте момичета .
Щастлива съм че вчера си взех заповедта за одобрение от фонда 😊
Бих искала да попитам трябва ли веднага да информирам клиниката или когато решим да стартираме процедурата ,може би ще е след месец -два ?

# 249
  • Мнения: 1 130
Здравейте момичета .
Щастлива съм че вчера си взех заповедта за одобрение от фонда 😊
Бих искала да попитам трябва ли веднага да информирам клиниката или когато решим да стартираме процедурата ,може би ще е след месец -два ?
Аз ги информирах веднага по телефона, а самата заповед я занесох на първия си преглед след получаването и, около 4/5 месеца по късно ☺️

# 250
  • Мнения: 87
Здравейте момичета .
Щастлива съм че вчера си взех заповедта за одобрение от фонда 😊
Бих искала да попитам трябва ли веднага да информирам клиниката или когато решим да стартираме процедурата ,може би ще е след месец -два ?

Аз звъннах веднага и ми обясниха, че когато решим да стартираме да носим заповедта. Ние решихме да действаме и вчера си записах час за 12 ден (21.05) и тогава трябва да занеса заповедта. Успех!

# 251
  • Мнения: 142
Да добре и аз ще звънна да ги предупредя .
Т.е. когато решихте, записахте си час и тогава на този пръв преглед ли ви дадоха списък с изследвания, които трябва да се направят и тогава ли ви информират за вида ин витро,вид протокол и т.н
Здравейте момичета .
Щастлива съм че вчера си взех заповедта за одобрение от фонда 😊
Бих искала да попитам трябва ли веднага да информирам клиниката или когато решим да стартираме процедурата ,може би ще е след месец -два ?
Аз ги информирах веднага по телефона, а самата заповед я занесох на първия си преглед след получаването и, около 4/5 месеца по късно ☺️

# 252
  • Мнения: 1 130
Т0909t да на първия преглед, когато си записвате часа, трябва да е на 1 ви ден от МЦ, казвате, че ще започвате инвитро процедура, от рецепция ще Ви кажат кога да отидете и тогава носите заповедта.
До сега с доктора не сте ли коментирали по какъв протокол ще сте? 🤔
Явно не, тогава да на този преглед ще обсъдите всичко, задавайте въпроси, ако имате още в кабинета, много жени минават от там и не помни какво сте обсъждали и какво не, въпреки че си води доста добър и подробен доклад за всеки преглед, но и той е човек.

# 253
  • Мнения: 69
При всеки е различно. Аз си получих заповедта март месец 2020г. с идеята да я ползвам чак септември месец. Април имах оперативна хистероскопия, изчакахме си лятото да мине. Веднъж през лятото ме викнаха на 12ти ден за преглед и след това на конкретен  ден /не помня точно кой/ от МЦ за поставяне на блокираща инж. за стартиране на дълъг протокол.
Това на кой ден те викат, зависи от конкретния клиничен случай и при всеки е различно. По преценка на доктора си е.

# 254
  • Мнения: 867
Момичета понеделник бях на преглед и подготвяне на документи за фонда, но не си носих старата заповед, и ми дадоха документите да си ги попълня в нас, да приложа заповедта, но не разбрах към тях ли да върна документите или направо към фонда да ги изпратя.

Общи условия

Активация на акаунт