Кога сложихте бебето си да седи?

  • 3 456
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
6 месеца

# 16
  • Мнения: 601
беше на по малко от  6, когато започна да се изправя до полуседнало положение. Седнал -  около 6 и нещо.

# 17
  • Мнения: 1 107
Малко след 6 навършени месеца, вече се опитваше да седне сам.

# 18
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Като навърши 6 месеца. Той, обаче изобщо не иска да стои седнал  Crazy, веднага се отпуска назад ляга и започва лудо дивеене. Чак сега може да седи стабилно  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 563
Сложих Ивайла да седи, когато беше готова за това-сама да си седне. Не съм я подпирала с възглавници.  Naughty След 6-тия почнах да я пробвам, но щом се гаврътнеше, я оставях.

# 20
  • Мнения: 1 910
Като навърши 6 месеца започнах да го слагам по малко да седи.

# 21
  • Мнения: 4 621
Започнах да я слагам да седи за по малко на 5,5 месеца Peace

# 22
  • Мнения: 193
Ами моя син от близо месец и половина има мераци да седи седнал и аз го вземам да седи в скута ми за по 10 минути. А тия дни и в количката седнал седи, и сам се опитва да се изправи и да седи....така че си зависи от детето.

# 23
  • Мнения: 1 446
Всяко бебе си показва само кога е готово.Александър го сложих да седи седмица преди да навърши 6 месеца.Опитай и ще си направиш извода сама!
Peace
Детето само ще ти покаже.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Всяко бебе си показва само кога е готово.Александър го сложих да седи седмица преди да навърши 6 месеца.Опитай и ще си направиш извода сама!
И аз така- но от началото напетия месец без проблем се надигаше
Да оточня че стабилно седна на дупето си чаак на 10 месеца-първо пролази Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 44 127
не съм го слагала - сам седна на 6 м , след 2 седмици си седеше вече стабилно Wink

# 26
  • Мнения: 97
В момента сме навършени 6 мес. и вече  сяда и е доста стабилна  а като я сложа легнала плаче.

# 27
  • Мнения: 356
     На навършени 6 месеца по малко го оставях да седи.

# 28
  • Мнения: 1 370
На 6 месеца

# 29
  • Мнения: 1 446
Всяко бебе си показва само кога е готово.Александър го сложих да седи седмица преди да навърши 6 месеца.Опитай и ще си направиш извода сама!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт