Кукундрела пролет чака и кат жаба в гьола кряка - 99!

  • 9 230
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Я кат надуя децкия басейн у банята найти ли кво СПА си имами? А? Велинград само мой ми диша пръхта ут банята. Joy

# 16
  • Мнения: 22 867
Я кат надуя децкия басейн у банята найти ли кво СПА си имами? А? Велинград само мой ми диша пръхта ут банята. Joy

Къв прах мъ Сесе шти диша Велинград, то от плискани и лискани там прах нимой уцеля! Joy

# 17
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Я кат надуя децкия басейн у банята найти ли кво СПА си имами? А? Велинград само мой ми диша пръхта ут банята. Joy

Къв прах мъ Сесе шти диша Велинград, то от плискани и лискани там прах нимой уцеля! Joy
тугас котешките космИ, които фърчат из къщи.

Начи, ся видях ник Чернъ пантеръ, чи снифи из темътъ, ноу са впичилих и можи да заповяда при нас. Ко само чите?!?

# 18
  • Мнения: 984
Я кат надуя децкия басейн у банята найти ли кво СПА си имами? А? Велинград само мой ми диша пръхта ут банята. Joy

знаим,знаим 😜

# 19
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Я кат надуя децкия басейн у банята найти ли кво СПА си имами? А? Велинград само мой ми диша пръхта ут банята. Joy

знаим,знаим 😜


# 20
  • Мнения: 28 874
Идъъъъ с ваксинатааааа.....

# 21
  • Мнения: 22 867
Да беше турила пу инъ фъркулица да бучне човек! Добре за чашка си се сетила, а мерсим ти много!

# 22
  • Мнения: 28 874
Ету бре!



....що лъжат, че вирусъ е от 2019.....още от 1993 г. е плъзнал!!!!

# 23
  • Мнения: 22 867
Ан тъй Соулче, другу сий колтурно да апнем! Joy

# 24
  • Мнения: 28 874
Ан тъй Соулче, другу сий колтурно да апнем! Joy



Вий па саму за яйедене мислите!!! Изкуство е туй....изкуствоооооо

# 25
  • Мнения: 22 867
Аааа, Соулче, че за иедини шъ мисля я, на мен Сеса ми обеща таквиз точно арт буйки от нейния персюнален дизайнер! Чекам ги с нетърпение, щот с връзки сам съ уредилъ! Stuck Out Tongue Winking Eye

Туй било бг корона вирус? По-страшливите на собствинъ одговорност! Sunglasses

Скрит текст:


Абе, днес цел ден де ойкати, та ви немъ у темътъ? То и аз тамън съ прибрах......

# 26
  • Мнения: 28 874
Ваааайййй, Лабрексче, кви са тез филми на ужасите!?!?!

# 27
  • Мнения: 22 867
Ваааайййй, Лабрексче, кви са тез филми на ужасите!?!?!

Придупридилъ сам, нема сега ми съ сърдити!  Тоа нашия коронен вирус най-доброто муй, че нье йе заразен! Joy

# 28
  • Мнения: 28 874
аааа, заразну е!!!

# 29
  • Мнения: 22 867
Ма те тез ни са кукундрели, а празноглаФки! Ъпсурд да мъ прихвани мьен!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт