NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 6

  • 46 200
  • 772
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 614
Здравейте, от скоро имаме машина Dolce gusto, може ли да ми обясните какви точки събирате
Благодаря 🤗

# 601
  • Мнения: 1 457
Здравейте, от скоро имаме машина Dolce gusto, може ли да ми обясните какви точки събирате
Благодаря 🤗

Те спират тези точки, малко закъсня Simple Smile
Иначе във всяка кутия има код, регистрира се в сайта, дава 10 точки и с тях се купува кафе или аксесоари от техния сайт.

# 602
  • Мнения: 614
Здравейте, от скоро имаме машина Dolce gusto, може ли да ми обясните какви точки събирате
Благодаря 🤗

Те спират тези точки, малко закъсня Simple Smile
Иначе във всяка кутия има код, регистрира се в сайта, дава 10 точки и с тях се купува кафе или аксесоари от техния сайт.
До кога са тези точки

# 603
  • Мнения: 771
До края на месеца могат да се регистрират точките.

# 604
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 747
Не е закъсняло още момичето, има шанс за поне 1 безплатна кутия. До 30.11 регистрираш колкото кода имаш, а служебно на 01.12 ще получиш остатъка до 200 или кратно на 200, за да си ги ползваш. Според условията им, дори и 10 т да имаш, би следвало да ти допълнят до 200 и да вземеш 1 кутия безплатно.

# 605
  • София
  • Мнения: 1 338
И аз търся три кода ако се намерят ще се радвам.

# 606
  • София
  • Мнения: 248
Ясна ли е причината за спирането на точките? Много е странно всичко това, не знам в други страни дали има такава практика. :/

# 607
  • Мнения: 9 483
Някой напред писа, че преди време пак е имало такова съобщение, но в крайна сметка не са ги спряли.
А тогава допълнителни точки давали ли са? 😁

# 608
  • Мнения: 2 146
Тогава нямаше допълнителни точки. Което ме навежда на мисълта, че този път е форевър.

# 609
  • Мнения: 1 216
А, нека да ги видим първо  точките. Аз не съм сигурна дали не беше пак по това време миналата година тази “офанзива”.

# 610
  • София
  • Мнения: 248
Такова решение няма никаква обоснована логика, наистина.

# 611
  • Мнения: 2 146
Според мен ще ги махат. Иначе няма логика да допълват до 200.

# 612
  • София
  • Мнения: 10 309
Момичета, не ми достигат 3 кода, ако на някой не му трябват, може ли да ги сподели?

# 613
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 748
Къде е информацията за новите правила на бонус програмата?

# 614
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
На мен сайтът цяла седмица не ми зарежда. Да не би адресът да е променен?

Общи условия

Активация на акаунт