NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 6

  • 46 246
  • 772
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 20 163
Не знаех че капсулите lavazza стават и на машините на Долче густо. 🤔
А, намерих някакви:

# 586
  • Мнения: 1 457
Не знаех че капсулите lavazza стават и на машините на Долче густо. 🤔

има различни видове капсули на Лаваца, както за техните си машини, така и за долче-то.
В coffeespot капсулите на Лаваца са на промоция на 9.60, големите кутии на Долче са намалени на 14 лв

# 587
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз на старбъкс взех колумбията и двата вида макиато и капучино. Млечните са си млечни, не са ми много по-различни от тези на нестле. Колумбията се надявах да е по-ароматно, не ме впечатли особено.
Направих огромна поръчка с глупави чайчета, соево мляко и изчанчени здравословни напитки на foodness. Дано не съжалявам и да са много гадни Simple Smile

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Леми, същите са в Метро...някой по-назад ги беше споменал и снимка имаше Simple Smile

# 589
  • Мнения: 754
Зарибих се и аз сега да пробвам Лаваца-та, от Coffee Spot с безплатна доставка над 80 лв., та добавих и други. От Старбъкс сякаш очаквах мнооого повече, а едвам върви вкъщи... но Лавацата си е Лаваца и се надявам да не разочарова Simple Smile
Иначе се сетих, че на предишната ни кафемашина най-много пиехме Давидоф, те нямат ли съвместими капсули? Ако нямат, защо спят 😂  Обожавах това кафе, но сякаш не бих се върнала към мляно вече, с Долче Густо машинката ми е супер да не чистя утайки и прочее

# 590
  • София
  • Мнения: 10 309
На Старбъкс май млечните напитки не са лоши. Пробвахме Каранеленото Макиато, ако харесвате сладки, карамелени напитки ще ви хареса.

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Давидоф имат ли изобщо капсули?

# 592
  • Мнения: 1 457
Давидоф имат ли изобщо капсули?

Имат за Nespresso. Не знам какво още чакат да пуснат и за Долче-то едни капсули..

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Не са ми попадали в магазнинната мрежа.

Миналата година видях, че Или също имат капсули, но май бяха само за тяхна машина.

# 594
  • софия
  • Мнения: 1 707
Някой късметлия има ли поръчал с уж допълващите точки.
Остават ми скромни 10точки за втора кутия и не желае да ми я даде  фрии😂🤔

# 595
  • София
  • Мнения: 6 182
Доколкото разбрах автоматично на 1-ви декември системата ще трансформира точките на кратни на 200. Т.е. аз си представям, че на 1-ви илина 2-ри, точките ми от 230 ще станат 400. Кога ще си поръчвам и какво си е моя работа после. И ако искам да си поръчам нещо от 230т. ще им разваля бройката и ще жертвам остатъка.

# 596
  • софия
  • Мнения: 1 707
Ясно ,пак не съм чела ☺.

# 597
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Яд ме е, че снощи купувах кафе и не проверих колко точки ми трябват да станат 410. Трябваше да купя още 2 кутии, за да ми добавят 190 т до 600.  Така щях да взема 3 безплатни кутии, ама на, не се сетих. Винаги купувам по 4 кутии, с които карам до следващата промоция в К и тия сметки направо ми излетяха от главата.
Ако някой има 2 излишни кода, които не са му от значение, бих била благодарна да ми ги прати на лични. Ако ли не, здраве да е.

# 598
  • София
  • Мнения: 39 759
Имах точно два. Пратих ти ги.

# 599
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Имах точно два. Пратих ти ги.
Благодаря много Hug. Пиша и тук, ако още някой има, да не праща. Имам вече необходимите точки, на някой друг биха били по-полезни.

Общи условия

Активация на акаунт