NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 6

  • 46 398
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 6 182
Така де, а аз с това пиколо от старите и то с контейнер от 500мл, докато наточа сутрин 3 чаши по 250мл, два пъти трябва да извадя контейнера и да го допълня.

# 751
  • Мнения: 990
На токова проста кафе машина проблемът да ти е, че трябва да напълниш контейнера ... много ми е странно.

Аз го пълня годииииини години вече отнема около 2 секунди. Като цяло повечето кафе малини изискват пълнене след 2-3 кафета, долче густо или не. Особено компактните.

# 752
  • Мнения: 9 486
Всичко е въпрос на навик и предпочитания. За мен също е минус това, че трябва да извадя контейнера, вместо да го напълня директно.

# 753
  • Мнения: 20 174
Аз предпочитам да напълня контейнера на чешмата, никога не съм имала затруднения с ваденето и слагането. Само един път не пожела да ми тръгне след пълненето, и то защото беше оставена празна да работи и засмука въздух.

# 754
  • София
  • Мнения: 135
Ами пълненото е важно. Не случайно старите кани за вода са с едно изпъкнало, което едвам се уцелва. Сегашните се въртят на 360 градуса. Мини ми контейнера за вода се сваля и слага трудно, има едно "напъхване". За пълнене също е трудно, защото дупката на контейнера е отстрани и трябва да я пълниш под определен ъгъл, а не право отгоре. В 5% от случаите след поставяне на контейнера обратно на място, водата не тръгва поради недобро позициониране на контейнера.

Аз съм с такава машина от 10 години и вече не ми правят впечатление тези глупости, но за някои който търси нова машина, едва ли се замисля за тези неща в магазина....

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Контейнерът на моето Мини ми е с отвор отгоре, сваля се и се слага лесно, така че нямам проблем с пълненето на вода

# 756
  • Мнения: 20 174
И моята Мини ми е с отвор отгоре, явно на Кевин е така, защото е по-стар модел. Моята е 3-4 годишна.

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Аз я имам от април 2016 - беше на някаква промоция, даже и по ТВ вървеше реклама. Възможно е самият модел вече да е поне на 5 години.

# 758
  • Мнения: 46 534
Моля, пуснете нова тема.

# 759
  • Мнения: 103
Здравейте, заредили са служебните точки в профила!

# 760
  • София
  • Мнения: 853
Да.

# 761
  • Мнения: 3 932
При мен сайтът не се отваря от дни.

# 762
  • София
  • Мнения: 10 317
При мен сайтът не се отваря от дни.

Изчистете си кеша, перфектно си работи и при мен са закръглили точките и на двата профила, стария с 210 и новия с 10, съответно с 400 и 200 Simple Smile

# 763
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Здравейте, искам да купя за подарък капсули на човек, който харесва Crema, но нещо различно. Ползвали ли сте  OCCAFFE и дали е с добро качество? Или, ако можете да ми препоръчате други марки? (Аз не ползвам машина и нямам представа от различните капсули)

# 764
  • Мнения: 1 227
Заредиха точките, но няма намалени кафета( с изключение на разни там специални)😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт