Силно изпотяване на мишници, помогнете.

  • 4 366
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  Вече 5 дена ползвам Одорекс и съм нов човек. Вие сте незаменими. Толкова години се мъча с това изпотяване, а сега изчезна като с магическа пръчка. Нямате представа колко съм щастлива. Вече обикалям магазините и се спирам на всички цветове,а  не само на черното. Обичам ви Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 3 932
Брей, колко си убедителна, хуквам към аптеката, ако се продава тук това чудо...

# 17
  • Мнения: 218
Прави бани 2-3 дневно с разтвор от топла вода и сода в продължение на няколко седмици.Дава наистина добър резултат.Чувала съм,че почистването на мишниците с тампон напоен със спирт/ниско процентно съдържание/също давало резултат,но аз си мисля че ще изсушава твърде кожата на мишниците.Незнам.Опитай със сода!

# 18
  • Мнения: 3 461
Брей, колко си убедителна, хуквам към аптеката, ако се продава тук това чудо...

И аз,къде се произвежда?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз също го ползвам и съм много доволна.Мъж ми го ползва при тренировки за краката  и не му миришат после и не се потят в маратонките Peace

# 20
  • Мнения: 2 849
Утре още тичам до аптеката . runningСлед първата бременност съм така и все си мислих ,че е нещо на хормонална основа .Зиме ,лете се тормозя от този факт и минах през всички прехвалени и препоръчвани ролки ,дезодоранти и без ефект .Дано този продукт ме изненада приятно и мен . Praynig

# 21
  • Мнения: 569
Брей, колко си убедителна, хуквам към аптеката, ако се продава тук това чудо...

И аз,къде се произвежда?

Това е продукт на Биотрейд.Продава се в аптеките.




# 22
  • Мнения: 262
И аз си го поръчах, чакам по куриери, просот ме домързя да проверя по аптеките. Надявам се да ми помогне, при условие, че аз имам вродена хиперхидроза на ръцете и краката, много остра, зиме и лете съм така, някакъв ужас. Ако ми помогне поне малко ще съм мнооого доволна не, направо безумно доволна и невервяща, живея с този проблем 29год. и докторите досега съмо вдигаха памене. А да знаете дали във форума се е разисквала темата за хиперхидроза newsm78 , че аз съм от новаците Rolling Eyes Ей сега ще проверя  Thinking

# 23
# 24
  • Мнения: 3 461
Брей, колко си убедителна, хуквам към аптеката, ако се продава тук това чудо...

И аз,къде се произвежда?

Това е продукт на Биотрейд.Продава се в аптеките.

Да,ама аз съм в Бахрейн.





# 25
  • Мнения: 1 341
Момичета, това е страхотно инфо.
А за момичетата, които имат проблем с лоша миризма на потта - рол он на Виши. УНИКАЛЕН. НЯМА никаква миризма, . На който съм го препоръчала, всеки е останал супер доволен. Има и кремче, което е за по-дълго действие. Ролл он-а е за 24 часа защита и действително е така. Няма шменди капели
Сега ще опитам и с Одорекс, защото и много се потя
Благодаря за съвета

# 26
  • Мнения: 1 540
Виши в аптеките ли се продават или с каталог?

# 27
  • Мнения: 313
Виши се продава само в аптеките

# 28
  • Мнения: 1 341
Виши се продава само в аптеките
Да  и цената е около 13лв, но се ползва страшно дълго време, защото го ползваш само по веднъж на ден (няма нужда от повече)
Бялата капачка е без никакво ухание, а синята е с много свежа миризмичка

# 29
  • Мнения: 463
ох, при всеки е индивидуално. на мен виши не ми помогна. иначе като си сложа малко бебешка пудра - нито пот, нито нищо.

Общи условия

Активация на акаунт