Искам да кажа ... (168) през март 2020

  • 64 090
  • 1 670
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 15 085
Аз пазаръвам основно неща за дома. Още малко и ще се кротна там. И днес си поръчах 3 диска с музика -Андре Рийо, филмова музика и Il Divo. Все нещо за душевното състояние. В ozone имат хубави намаления. Дрехи не ми се пазаруват, така или иначе не отслабвам, а  не се знае кога ще ми трябват нормални дрехи - пролетни ли да са,летни ли...

# 1 651
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 889
Рай, честит рожденник. Здрав и щастлив.
Днес баща ми е рожденник също. Единственото, което искам да му пожелая е здраве.
Козунаци няма да правя. Време и нерви нямам, а и никой, освен мен, не ги яде.
Училището върви с пълна сила, работата и тя. Имам лист с неща да направя, но ме мързи...ще си работя само.

# 1 652
  • Мнения: 11 030
Руми, аз гледам сайтове от време на време,  за разсейване, но само толкова.

Фонсе, браво за тренировката. Аз нямам сили, а трябва да започна да правя нещо.

# 1 653
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 906
И аз съм в дилема. Харесах ринг за торта. Ама няма дъно и до сега не съм ползвала такъв, че ме е страх да не изтече сместта. Може да става по- голям, по- малък, има си и прорези, така че да направиш еднакви всичките блатове...
Точно за това е, Мари. Да разрежеш готовите блатове на еднакви пластове. Не е за печене.

# 1 654
  • Мнения: 39 636
Съни, преди мноооого време Белинда(къде се запиля това момиче) много разпалено коментира музиката от филма Ла- ла- ленд. Може да я преслушаш и нея.
Лин, ако не ти се прави фитнес- може да започнеш Великденско почистване.
Титина, да е здрав баща ти. Честит празник!

# 1 655
  • Мнения: 15 085
От мен Наздраве.  Един джин престоя 3 месеца под дивана и реших днес да го пробвам.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 1 656
  • Мнения: 39 636
Съни, тъкмо щях да питам кое е време и видях часовника на лаптопа.
Наздраве!

# 1 657
  • Мнения: 11 030
Ох, Мари, по-скоро ще започна фитнеса Simple Smile Simple Smile

# 1 658
  • Бургас
  • Мнения: 6 614
Тит, здрав да е баща ти!

Никакви сайтове не гледам, нямаме нужда от нищо. За дома пазарувам обичайните неща на няколко дни и това е. Като изключим месечната такса за балет, май с друго не са ни паднали разходите. И то за март съм я платила, от април ще ни е спестена.

Утре сутрин трябва да съм бърза и сръчна, че стартира онлайн кандидатстването за градина.

Сипвам винения кебап! Време е за наздраве!

# 1 659
  • Canada
  • Мнения: 3 472
Тит, жив и здрав да е тате!

Лин, имам си пълна екипировка у дома и се възползвам Joy Дъмбели, пудовка, ластици, швейцарска топка. Даже мускулна треска си причиних вчера Joy

Орхидеята ми започна да цъфти, 10 пъпки в изкарала Heart

# 1 660
  • Мнения: 39 636
Ох, Мари, по-скоро ще започна фитнеса Simple Smile Simple Smile
Значи всичко е точно. Поне имаш стимул- по добре фитнес, отколкото основно почистване.
Наздраве, Селесте!
Ние ще сме на топла салата от цвекло и моркови, мезелъци и печено сирене.

# 1 661
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Наздраве и от мен. Да са живи и здрави, таткото на Тит и детето на Рай.

Аз също не си купувам нищо, освен някои неща за дома.  Някак съвестно ми е, като знам колко хора са без работа и затова, дори не поглеждам.

# 1 662
  • Мнения: 15 085
Мен даже ме хвана, а не знам дали имаше и 80 грама. Всичко е от нередовна практика...
Тит,  здрав да е баща ти. Рей, синът ти също.

# 1 663
  • София
  • Мнения: 18 761
Рей,Тит,живи и здрави любимите ви хора!
Козунак правя,вегански.
Освен блутуут клавиатура за таблета на малкия,друго не.

Селесте усоех с кандидатурата!
Тук ще е май,не възлагам надежди,а и явно се справяме и без.Grinning

# 1 664
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
Здрави да са рожденниците! И много щастливи Flowers Bouquet

И аз пазарувам основно храна. Хладилника, особено фризера толкова пълни не са били Animal Smiley Cat Харесва ми обаче, защото каквото и да реша да готвя, отварям, вадя и готово, особено като се събудя в 4 и в 6 съм вече People Eyes. Не чакам магазин да отвори, за да купя нещо липсващо или да готвя друго. Общо взето гледам да виждам основно позитивното в цялата ситуация. Дъщеря ми е до мен, когато има онлайн уроци, обичам да я гледам как се справя. Heartpulse Как им протича часа, много са ми готини. Те разбира се, се дразнят от всичко, защото са истински тийнове, а на мен ми е забавно. Малкия се опитвам да го накарам да помисли преди да отговори, да не бърза. Поставих ултиматум за утре, да го видя аз него, калпазан такъв! Винаги е в някаква сделка с нас, но аз предварително подложих и сега не може да мръдне. Wink

Наздраве Beers

Общи условия

Активация на акаунт