Искам да кажа ... (168) през март 2020

  • 64 054
  • 1 670
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 383
Честита баба Марта!
Много здрави да сме, всичките!
Станах, прострях, правя сандвичи и ще излизаме.
Ети, да идваме ли? Към колко ще ходиш на пазара?
За ръцете, може  водата или сапуните да ти влияят така.
Маре, уж го спасихме, колко ще го готвя, не знам, че ме е страх да не му е станало нещо.

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честита Баба Марта! Да сме здрави.

Бубс, за твое успокоение и у нас плочкаджията си е оставил ръцете. Уж махнах с ръка, щото само аз си го знам, ама понякога като се сетя и ме е яд.

За изтритите постове - чак толкова не вярвам да са се престарали модовете, най-вероятно някой от балкона е докладвал.

Моите хора мъж и леля ще заминават за Русе след малко и нямам търпение да ги изпратя. 4-5 дни ще си почина психически. Няма да бързам всеки ден след работа, няма да меря кръвно, памперси и още сто неща. Ще поема магазина след училище, но това е направо почивка.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 10:51 от Лилянa

# 32
  • София
  • Мнения: 18 730
Чрстита Баба Марта!
Здрави да сме!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 590
Днес изконните Български празници "Баба Марта" и "Прошки" се събраха в едно!
Затова ви пожелавам здраве!
Който иска - да прощава, който иска да му е простено!

# 34
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 412
Здрасти, здрасти!

Честита Баба Марта! Желая ви много здраве и усмивки! 😍

Не съм се вясвала в темата, ама след срещата с Ети вчера, реших да ви честитя поне празника, пък да видим ще успея ли да вляза в ритъм и да идвам по-често! 🤗

Ренко, 2в1 сте, нали? Още седмица съм ти дала! 😜

Оооо, Тути ако дойде, дайте ми знак, може и да успея да ви видя за малко! 😍

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 11:12 от elleni

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 16 310
Честита ни темичка!
Честита Баба Марта! Румени и засмени бъдете всички!
Днес съм на работа след близо месец болничен. Надявам се, че ще ми се отрази добре.
Защо е имало изтрити постове, нещо не схванах?

# 36
  • Germany
  • Мнения: 7 971
Честита Баба Марта! Здрави, весели и засмени бъдете!

# 37
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 059
Амиии, Тути, сега виждам. Тъкмо се прибирам от разходка с малкия. До пазара не стигнах, но крачките под наклон ги направих.
Съжалявам Thinking
Ще идвам може би след месец пак.

# 38
  • Мнения: 11 015
Май повечето записи сме изтрити Simple Smile
Горе на балкона са много бдителни Grinning

# 39
  • Мнения: 5 383
Нищо Ети, здраве да е, трябваше да ти запиша телефона.
Ние със зълва ми и приятелка се уговорихме да идваме във вторник, че почиваме, даже и размери взех, имам някаква фейсбук страница с ниски цени, ако работи жената, най-вероятно ще си пременя прозорците за пролетта;)

При нас отварят някакво бледо подобие на мол, отиваме с Монка да харчим пари, да не ни мислите:)
И тъй е ден за прошка, съвсем чистосърдечно, ако съм обидила неволно някой, моля да ме извини. Чувствам ви близки и се отпускам да пиша, но не знам как се възприема от другата страна, ако и да съм добронамерена;)

# 40
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 706
Не знам какво е трито и защо! /почесващ се емитикон/

Лилс, сега прочетох за "почивката" ти.  Наслаждавай се на макс. Полага ти се.

Ходихме до областния град и купихме още един кашон за да подменим поне 2 от крайните, които стърчат, а другите ще трябва да ги преглътна. Надявам се с времето да спре да ми пука. То имаше резервни, ама ги потрошили и хайде на 80 км. за нови!  Ще го погледна от позитивната страна и ще се радвам, че си накупихме други дребни нещица.

Тути,  да се похвалиш после!  Аз понеже напоследък съм на друга вълна, много ви се радвам на покупките.

# 41
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 412
Тути, това до Технополис ли отварят днес? Много се зарадвах, че ще има Уайкики вече! 😊

# 42
  • Мнения: 6 830
Честита Баба Марта!
Живи, здрави, щастливи и спокойни, и вие, и семействата ви.

Лили, благодаря за темата Flowers Cherry Blossom.

# 43
  • Мнения: 11 015
Бубе, а какво стана с колата? Има ли шанс да я поправят по-бързо?

С Уейкики не ми върви. Когато видя друг човек да носи нещо тяхно, в повечето случаи ми допада. Вляза ли в магазина, нищо не ме грабва.
Когато бях в 6-7 клас, имах една супер любима лилава тениска Уейкики. Помня, че с 300 зора убедих мама да ми я купи, тъй като беше скъпа за времето си и за нашите възможности. Скъсах от носене в буквалния смисъл. Simple Smile

Аз не празнувам прошка. Лицемерно ми е.
Лесно прощавам, но съм злопаметна Imp

# 44
  • Мнения: 5 383
Тути, това до Технополис ли отварят днес? Много се зарадвах, че ще има Уайкики вече! 😊
същото.
Ако тийнката се оправи, може и да стигнем. Хора, ще умра, то прически, то глосове, спирала, няма от кой да е това дете, ама много от рано ни почна бе;)

Общи условия

Активация на акаунт