Лаковe за нокти - 136

  • 35 547
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27 607
Да, за малката госпожица това е перфектен маникюр Grinning Избра си Голдън роуз холограмче 01- него определи като "най-хубавия лак". Blush

# 691
  • Мнения: 13 083
Тили, MERMAID'S TEARS се казва 🤗

# 692
  • Мнения: 861


Много красив цвят, плътен, сам се нанася Joy

Прекрасен цвят! Кой е номерът?

# 693
  • Мнения: 1 420
Момичета, обадиха ми се от Стар Нейлз и ми пращат подаръка днес ♥ Нямам търпение да го видя на живо ♥
А, от снощи съм така Simple Smile

# 694
  • Мнения: 2 089


Много красив цвят, плътен, сам се нанася Joy

Прекрасен цвят! Кой е номерът?

535 Tickle Me Pink Laughing

# 695
  • Мнения: 44

Някой виждал ли е тези лакове в дрогериите?

# 696
  • Мнения: 27 607
На изчерпване са- където каквото е останало...Аз от месец някъде не съм стъпвала в Лили, ДМ и др. козметични...

# 697
  • Мнения: 2 242
Можи да провериш в онлайн магазина на Лили. Последният път като гледах и този го имаха наличен, но вече го няма. Има от някои от другите номера.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 422
Аз пък се намазах с едни лакове на avon, но нещо не останах доволна. Не съхнат, 2 часа след лакиране и след бързосъхнещ топ лак единият нокът се нарани / не мога да го обясня/. Днес сутринта сложих  CND Butterfly queen. Страхотен е, сам се маже, но до вечерта бях с оголени връхчета, хем бях на гости на мама.
Ето ги и двата.
Скрит текст:

# 699
  • Мнения: 1 129


https://www.instagram.com/p/B-jOOoLDAVK/?igshid=6ezgx3g3likx
Хайде малко подобие на воден 🙄

# 700
  • Мнения: 5 832
Аз имам проблем с едни стикери от тези, които са за цял нокът. Не се залепят по никой начин. В един момент реших, че може да не са водни, ама не, водни са си. Мъчих се над половин час и не залепват. И са някак дебели. Идеи каква е причината?

# 701
  • Мнения: 9 572
Аз имам проблем с едни стикери от тези, които са за цял нокът. Не се залепят по никой начин. В един момент реших, че може да не са водни, ама не, водни са си. Мъчих се над половин час и не залепват. И са някак дебели. Идеи каква е причината?
Ако не си махнала предпазното фолио на картончето преди това се получава така.

# 702
  • Мнения: 1 990
Аз също се сблъсках с такъв проблем - махнах фолиото, но въпреки това изобщо не залепват. Трябва ли да се ползва някакво лепило? Два стикера изхвърлих така и се ядосах и ги зарязах Confused

# 703
  • София
  • Мнения: 1 877
Малко да разведря обстановката Simple Smile , че много мрачно е времето. Лаковете са Flormar Full Color, а декорацията е ваденка от AliExpress.

Защо не мога да скрия снимката? Опитвам вече трети път...

# 704
  • Мнения: 2 650
Маме, ваденка ли е декорацията

Общи условия

Активация на акаунт