Спам тема (Дъ спам ис дед, лонг лив дъ спам!) - от 01.03. до 31.03.

  • 33 533
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 2 925
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Добрютру ... новия спорт "висене пред банка" ич не ми харесва, па и маска ме накараха да купя Simple Smile

# 2 926
  • Мнения: 11 505
Не знам, Исе... на мен ми е трета седмица вкъщи 😒

Всичко е в главата, Арио,  аз обичам да си седя вкъщи, сега ми е малко тегаво, щото е задължение, но си припомням, че обичам. Моят везньо е същия кат тебе, 2 разговора имахме на тема "няма да излизаме" Laughing

# 2 927
  • Мнения: 15 619
Кики, много ми е интересно с какви доводи ти излезе наследникът. Laughing С моя водим всяка вечер сериозни кратки разговорчета, по-скоро мои дълги монолози де.

# 2 928
  • Мнения: 13 092
Аз нямам проблем да си седя вкъщи, имам проблем с това, че ми е наложено насилствено. И с това, че ще ми се провалят неща дето чакам с месеци... Искам да съм си свободна.

# 2 929
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Рече Бог: „И ще познаете истината, и истината ще ви направи свободни.”

Карантина в Индия Simple Smile

# 2 930
  • Мнения: 9 917
Арче, за повечето е валидно това, ама като няма какво да се направи по въпроса, няма смисъл и да се тормозиш Simple Smile

# 2 931
  • Мнения: 11 505
Никакви доводи не вади, не и резонни, Луне. Първият път беше точно седмицата след 13ти. Обажда ми се в работата... да знаеш, че ще ходя с ени приятели на Витоша, викам.... я пак???? След телефонна лекция се кротна. Вторият път ме събуди към полунощ... аз отивам при С, С му е приятелче от деЦките години, живее в съседен блок. Кика както беше сънена, скочИ кат ена вездесъща генералша и с равен тон изрече.... не отиваш! Е, наложи ми се и да му отнема ключовете, и да ги скрия Laughing поговорихме си после и се е кротнал за момента. Интересното е, че явно отчита наложеното положение, пита ме, за да има оправдание, че аз съм лошата. Пълнолетен е, как да го спра ако реши?

# 2 932
  • Мнения: 15 619
Кики, ти си сущий генерал.  Hands Plus1  Laughing Мойто императорско семенце ми рече, че с никой не общува. За първи път изпитах чиста радост, че спи по цял ден.

# 2 933
  • Мнения: 11 505
Той в Пловдив ли е още?

# 2 934
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Честно казано, аз съм изненадана колко дисциплинирани се оказаха испанците. Няма тън-мън. Те, които не излизаха от заведенията и улиците винаги бяха препълнени. Не че и тук няма индивиди тип "те ще ми кажат на мен", но не са масово. Явно и глобите си оказват влияние. Полицията не си играе. Армията е мобилизирана  - спец част дезинфектира гарата, летището, болниците и резиденциите (домовете за стари хора). От Чистота не са спирали да метат и мият улиците, даже вчера улучих дезинфекцията. Боклукът ежедневно се събира.
Братане, имаме си тъкмо двама като нашия генерал. Единият е за цяла Испания, другият е за нашата комунидад.

Кой каза "гол мъШ", м? СпИцЯлно за Холдън - в клипа има Wink.
Клипът е пуснат преди два дни - сборна формация от известни испански изпълнители е записала песен - "Стой си вкъщи".  Може да не е "уау", ама поне е развлекателно видео.

# 2 935
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Дайте снимка на някакъв мъж.

# 2 936
  • Мнения: 15 619
Той в Пловдив ли е още?
Не, у дома си е. Но аз все пак нощем спя. Не видам и не чувам... Само предупреждавам всяка вечер...
Дайте снимка на някакъв мъж.
Ми не се осмеляват. Какво да правим!?!?

# 2 937
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
И без това е трудно да се угоди на вкуса на Холдън. Grinning

# 2 938
  • Мнения: 17 643
Яна само котките ми харесаха. кво ми се голи по банан този. тва да не му е демокрация да си прави квот си иска. животно !!

# 2 939
  • Мнения: 11 493
Сутринта излизам на двора и гледам щангата от мазата на двора и един стол до нея........Аз си легнах къде 23ч, нямаше я. Сина ми е почнал да спортува в 2 след полунощ на двора! Joy

Общи условия

Активация на акаунт