Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 26

  • 46 811
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 9 530
Хелоу дружки Flowers Hibiscus
2 снимки от времето на сезон 2
тук Онур е като Зевс Гръмовержеца Joy  Grinning
- тук са много сладка весела компания

Чудя се Онур какво ще говори довечера с баскетболиста , може да е нещо за благотворителност ...
Дано подругите после го преведат , за да разберем за какво иде реч .
Злати Hug

# 556
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Фили Hug

Ето Онур от снощния ефир....Wink....с каква  шапка е...Smile








и видеото от разговора....момичето пише,че не е сигурна дали е цялото....


https://youtu.be/-hd3MOgQkxg



Приятен ден на всички!

# 557
  • Мнения: 934
Здрасти Дружки,
                                     
                                                       Току що видях видеото на Онур от снощи и се ядосах. Млад си, красавец си,
                             известен си, а се правиш на интересен . От къде я изкопа тази шапка, сякаш е едно от джу-
                             джетата на дядо Коледа, само Снежанка липсва. До известна степен разбирам желанието му
                             да се прави на небрежно артистичен, но чак пък толкова. Съвсем е изтрещял милия от панде-
                             мията ли, от що ли ? Такъв е хубав с костюм или дънки с блуза или суичър отгоре, но спретнат.
                             Като се повлече напред назад с едни тоалети дето ми разбиват всички чувства, но в някои
                             случаи тези дрехи висат на знамена на него.  Да се ядосваш ли или да се смееш не знам.

                                                       Честито Момичета с отмяната на извънредното положение дано да е това, дано
                             в някакъв момент не ни върнат в 1-ви клас пак. Хубав ден от мен, бъдете здрави.

# 558
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug

Таня Hug

нова снимка на Севда от ИГ....

https://www.instagram.com/sevdaerginci/?hl=bg







клипче с различни снимки на Онур...
https://vk.com/feed?c%5Bq%5D=%23onurtuna&section=search& … ost_168011469_197

Екипът на ЧД планира да започнат снимки през 3-та седмица на юли.
Скрит текст:
#MucizeDoktor's team plans to shoot in 3rd week of July.
#DZMnews
▪Съемки сериала #ЧудоДоктор возобновятся на 3 неделе июля.


# 559
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Аз пък се чудя - поопекъл ли се е или се е намазал здраво с крем за тен : ))))) Онурчик

Много ми харесва "По пътя на живота" .  Бурак Я. е малко по-притеснен или така ми се струва. В следващите сериали  е по-отпуснат като играе.

И попаднах на много готин и любопитен кадър :



Много ме заинтригува кръстчето на това купулче.

И от края на епизода, едни хубави реплики:

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 18:58 от BVAR

# 560
  • Мнения: 41 690
Добро утро! HugFlowers Hibiscus



Кратко интервю от вчера със Севда от дома й...за  hurriyet отговаря на в-си на Ferit Ömeroğlu....






https://youtu.be/UQbPTvWI4XI

Какво е казала....
Скрит текст:
Sevda dıyorki 10 yıldır bu sektördeyim ve ben 159 boyumla mankenlik yapmaya çalışmıyorum Yada uzun boylu olmanın şart olduğu bir işi yapmıyorum dedi. Onlar yeteneği değil back boyu uzun ve popilerist yaklaşanları oyuncu olrak gören tipler kendini üzmne bile değmez #SevdaErginci
''В този сектор съм от 10 години и не се опитвам да моделирам с моята 159 височина. Те не са таланти, гърбът е дълъг и хората, които виждат попилеристкия подход като актьор, не си заслужават дори на себе си!(превода е от Гугъл)

и др. за ръста
Скрит текст:
ben 159 boyumla mankenlik yapmaya çalışmıyorum ki"
"kendimle ilgili, aklımla, vicdanımla, fiziğimle ilgili herşeyle barışığım ben"
Не се опитвам да моделирам размера си с 159 "
"Аз съм в мир с всичко, свързано със себе си, с ума, съвестта, с физиката си"





Приятен петък! HugFlowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 09:34 от Zlatina3

# 561
  • Варна
  • Мнения: 7 505
По-скоро не се опитвам да моделствам/манекенствам с 1,59 се има предвид, Злати : )
Или ,че не се опитва да го променя : ))) Smirk

# 562
  • Мнения: 41 690
Добро утро! HugHugHug



от вчера...имаме нова снимка на Севда....




пълното видео със Севда - репортаж  за  в-к «Hürriyet»


https://youtu.be/UQbPTvWI4XI

Имало е въпрос кое нейно участие харесва повече в 'Черна роза'' или в ''Забранения плод''!Отговорът е - ЗП!  Wink
също и в-с за карантината....
Скрит текст:
#DDnews #SevdaErginci

💥Звезда сериала #ЗапретныйПлод Севда Эргинджи в своём интервью, которое она дала сайту Хюрриет через ютюб, ответила на некоторые вопросы. На вопрос, какой из этих сериалов с её участием понравился больше, #ЗапретныйПлод или #Карагюль, актриса ответила "#ЗапретныйПлод". Также актриса рассказала о том, как она проводит свои карантинные дни.

”До сих пор в стране умирают множество людей. Даже если они здоровы, все равно им приходится оставаться дома, они вынуждены как-то кормить свою семью и обеспечивать их. Я просто не понимаю тех, кто говорит, что им надоело оставаться дома. По мне это как-то глупо и избалованно”.

нови с Онур...








Спокойна събота на всички! Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 09:38 от Zlatina3

# 563
  • Мнения: 4 872
Голяма чаровница е Севда. Пожелавам ѝ успешен следващ проект.
Без да знаем причината за напускането на ЗЯ, според мен беше грешка. Но кой ли ме пита Stuck Out Tongue Winking Eye  

Приятен уикенд, момичета

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 17:21 от Marsia_K

# 564
  • Мнения: 6 591
Здравейте, момичета!

Здравейте, момичета!

Благодаря за всичко споделено!

Много сладка нашата Севдичка.
Толкова е естествена и чаровна.
Вече окончателно се е разделила с бретона на Зейнеп.

Нашите кокони Шевал и Еда пак са имали пряк ефир.
Еда май се е подстригала, доста къса й изглежда косата.

               

Свежа фотка на Баръш Калъч/Кая.
Доста неглиже, но веселяк.

             

И на Несрин/Шахика с бяла котка с различни очи и съвсем натурална.
Не знам дали е нова, май съм я виждала и преди.

             


Хубава събота, дружки! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 565
  • Мнения: 41 690
Добро утро! HugFlowers Hibiscus



Благодаря за споделеното! HugFlowers Bouquet



В Контакта са писали,че е трудно да се превежда по слух за това ще пускат някои откъси....

Ето една част....

Севда каза, че животът й по време на пандемията не се е променил много и преди това прекарва по-голямата част от времето си, без да брои работа, вкъщи. Актрисата обожава да прекарва време вкъщи. Тя чете книги, гледа филми и телевизионни предавания, занимава се с домашните си любимци. Севда казва още, че е дошла пролетта и тя бавно започва да се занимава с градината си.

Бързи въпроси и отговори....

„Черна роза“ или „Забраненият плод“?
- "Забраненият плод"

 забравяш или помниш?
- помня

да живеете у дома без ток или без вода?
- без ток

пари в брой или кредитна карта?
- кредитна карта

гледате (сериали / филми) или играете?
- играя

да спиш и да видиш кошмари или изобщо да не спиш?
- По-скоро бих видяла кошмари

"защо?" или как? "
- "как?"

със или без грим?
- без






Една статия на руски ез.
Защо продуцентът Фатих Аксой толкова цени ''Забраненият плод''
Скрит текст:
Почему продюсер так ценит "Запретный плод"

Теперь понятно почему Фатих Аксой так трясется над «Запретным плодом»!
Одно из важных проектов Medyapım – «Запретный плод». Прошлым летом утверждения о том, что Талат Булут пристает к сотруднице из съемочной группы и в связи с этим поданные актерами друг на друга судебные заявления создали очень напряженное состояние на площадке «Запретного плода».
Но, глядя на прошлое, мы видим, что владелец Medyapım Фатих Аксой очень правильно управлял ситуацией и не позволил навредить сериалу. После того, как стихло эхо взаимных обвинений о приставаниях Талата Булута и Шевваль Сам, мы видим, что 3 сезон «Запретного плода» сумел прямо таки встать на дыбы своей производительностью, и продолжил этот подъем вплоть до эпидемии коронавируса.
На самом деле большие усилия, приложенные Фатихом Аксоем, чтобы удержать в руках такой сериал, как «Запретный плод», рассказывающий в основном о женщинах, и даже несмотря на обвинения в приставаниях не нарушившего состава команды показывает, какая у сериала важная миссия. Возможно многие продюсеры в такой ситуации могли бы решить закончить сериал, изменить состав команды. Но Фатих Аксой не сделал этого и показал, что он не сделает ни одного шага, пока законодательно вина не будет доказана.
Аксой объяснил важность таких женских сериалов, как «Запретный плод». Аксой сказал, что за границей комедийные сериалы не слишком популярны, но женские истории заходят очень хорошо. Известный продюсер сказал: «Женские истории продаются. Но работы, направленные на мужчин и комедии не продаются», тем самым заявив, насколько важен «Запретный плод».
Теперь стало лучше понятно, почему такие женские сериалы, как «Запретный плод», так важны для продюсеров

Приятна неделя на всички! Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

# 566
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет! Flowers AppleFlowers Cherry BlossomCoffeeCookie

Аксой постъпи много далновидно. И си изкара добри пари : )))) . Актьорите също спечелиха : ) Скоро май не е имало сериал, който да продължи 4 сезона.

Севда е умна и доста съобразителна. Здраво стъпила на земята, за разлика от Онур ; )))). Той се рее някъде в облаците.

# 567
  • Мнения: 4 872
Еда и Шевал от Instagram

Има хаштаг Coronadiaries
Purple Heart

Много лъчезарна

# 568
  • Мнения: 41 690
Добро утро! HugFlowers Apple







Превод на част от интервюто със Севда....в скрити,че е дълго на руски ез.
Скрит текст:
НОВОСТИ💜ТУРЦИИ
СЕВДА ЭРГИНДЖИ: «Я НЕ ПЫТАЮСЬ СТАТЬ МОДЕЛЬЮ С МОИМ РОСТОМ

Актриса Севда Эргинджи, в молодом возрасте сыгравшая главные роли и набравшая большое количество поклонников, в рамках серии репортажей #ОставайсяДома для Hurriyet.com.tr ответила на вопросы Ферита Омероглу. Красивая актриса сказала, что она получает много упреков по поводу своего внешнего вида, и если раньше они казались ей смешными, то теперь она очень расстраивается и это ее беспокоит.
Вот некоторые отрывки репортажа.
- Во время пандемии для меня особо ничего не изменилось. Я их тех, кто обычно проводил время дома. Можно сказать, что дня мне не достаточно. Постоянно находятся какие-то дела, которыми нужно заниматься. У меня 3 кошки и 1 собака. Заниматься ими отнимает у меня довольно много времени. Помимо этого я делаю керамику. Книги, фильмы, так и проходит время.
- Я ни в какой из сфер жизни не строю планов. Я не люблю стоить планы...И не считаю это правильным.
- Если я скажу, что ненавижу прослушивания, это поймут неправильно? Прослушивание для меня очень ужасная вещь...Я себе никогда не нравилась ни на одном прослушивании. Я очень напрягаюсь и очень волнуюсь, но на съемках мне спокойнее.
- Говоря о любви, первыми мне на ум приходят мои кошки и собака. Я чувствую себя так, как будто сама их родила...
-В последнее время я очень хочу поплавать в море.
- Меня уже довольно давно ничего не печалит.
-У меня ужасная память.
-В течение дня я больше всего говорю «нет» моей собаке, наверное...
-Многие люди считают, что мой рост 1.61, но он 1.59...
-Когда я очень голодна или рано встала, я очень невыносимая. Меня расстраивает, когда я не могу кому-то что-то объяснить. Я становлюсь просто отвратительной.
- Просмотр и чтение я оставляю на вечер, когда я устаю.
- Я считаю, что говорить в это время «Мне скучно» - это избалованно...До сих пор умирает много людей. Когда есть куча людей, которые с трудом зарабатывают на проживание, даже если они и здоровы, которым приходится заботиться о своей семье, приходится работать, я бы не стала использовать слово «Мне скучно» сейчас. Мне кажется, это очень избалованно и глупо...
- Моя профессия заставляет чувствовать себя некомфортно. И мне, как актрисе, нравится, что меня беспокоят. Я думаю, что чувствовать беспокойство для человека очень важно. Чтобы что-то понять и придать чему-то значение, нужно знать, насколько некомфортна ситуация. Чтобы понять чувство, реальность, нужно, чтобы душа, разум и человечность были были в дискомфорте. Это как то, что чтобы понять голодного, надо быть голодным... Актерство больше всего оказывает на меня такое влияние. Быть зрителем, читать тоже создает такой эффект...Поэтому я очень люблю смотреть, играть и читать.
- Много пишут про физические данные. Раньше я считала это очень смешным. Теперь же я расстраиваюсь и это кажется мне некомфортным. Я с 17 лет на съемках и занимаюсь актерством. За весь этот период было наверное 10 человек, которые реально осудили меня в связи с актерством...Помимо них есть миллионы комментариев и все они связаны с физическими данными...Я не пытаюсь стать моделью с ростом 1.59. Я занимаюсь актерством. Я в мире сама с собой. Конечно, у меня есть недостатки. И эти недостатки для меня тоже ... Когда они мне помешают, я их подправлю. Как я уже сказала, просто это доставляет мне большой дискомфорт...
https://vk.com/feed?q=%23sevdaerginci&section=search&w=w … l-103234080_28458

нова....Wink




според думите на Шевал....новият сезон започват на 25 юли....
Скрит текст:
✅🆕Интересное в деталях: нашептали🤫

▪ Со слов актрисы Шевваль Сам, исполняющей роль Эндер в сериале #ЗапретныйПлод, стало известно, что новый сезон сериала, как и предполагалось, выйдет уже осенью!🤭💬🍁 В своём прямом эфире актриса также поделилась с поклонниками датой начала съёмок!👉🏻 Съёмки новых серий возобновятся 25 июля!🎥👏🏻



Приятен ден и успешна седмица ви желая! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

# 569
  • Мнения: 934
Здрасти от мен Момичета,

                                   Боби, Злати ,Дъгичка, Марсия Flowers HibiscusHug
                                   Прекрасни снимки на Севда сте публикували. Толкова сладко Момиче, позитивно ,
                   естествено, здраво стъпило на земята, ами нашия човек? Кой знае къде по облаците се  рее?
                   Единственото, което бих казала за нея, че според мен тя е много близка по характер със
                   Зейнеп, така поне аз мисля.
                                    Имам много работа днес, но поне това е добре, че успях да пиша. Благодаря ви за
                   споделеното и от мен един успешен ден.
                                     Желая ви най вече здраве и се пазете.Joy

Общи условия

Активация на акаунт