Модни тенденции в прическите. Тема 13

  • 32 670
  • 753
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 318
Аз не мисля да си давам почивка от боядисване. Обичам да изглеждам добре. Занемарена коса ми е ужасна. Леко гримиране също не пречи. Ползвам качествени продукти и не мисля, че кожата има нужда от почивка.

# 571
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Аз не виждам щети от боядисването и се чудя дали да си направя почивка изобщо. Тъй като боядисвам руса коса в много тъмно, не знам дали после няма да имам разлика в корените, след като не е наслоена и без това не много трайната боя. От друга страна ще ми е любопитно дали ще е добре за косата известно време изобщо да не я тормозя. Да карам само на шампоан, без излишни химии. Хем да падне малко боята, за да стане сивкаво, а не черно както до сега. Ако падне изобщо. С вит. Ц няма да я тормозя, че се изсушава и става неравномерно.

Да видим колко ще издържа. Скоро боядисвах.

# 572
  • София
  • Мнения: 2 935
В крайна сметка се боядисах като преди това ползвах Деколор. Пълна гадост стана.... Отново жълти корени и много, много тъмни дължини. А по дължините сложих номер 9.0 някакво платинено Русо май се водеше. В корените 7.0.

Чудя се, ако се измия с дълбикопочиствашия дали ще свали част от жълтото поне,  за да не се налага да я боядисвам още утре. Просто - при фризьор, това е.

Гледам, че част от фризьорите си работят, но пък някак не ми се дава цифра пари точно сега, защото не знам какво следва.

# 573
  • Мнения: 1 717
Ооо масово салоните в София отварят от утре. Не могат да издържат икономически затворени още.

# 574
  • Мнения: 2 588
В крайна сметка се боядисах като преди това ползвах Деколор. Пълна гадост стана.... Отново жълти корени и много, много тъмни дължини. А по дължините сложих номер 9.0 някакво платинено Русо май се водеше. В корените 7.0.

Чудя се, ако се измия с дълбикопочиствашия дали ще свали част от жълтото поне,  за да не се налага да я боядисвам още утре. Просто - при фризьор, това е.

Гледам, че част от фризьорите си работят, но пък някак не ми се дава цифра пари точно сега, защото не знам какво следва.
Елена, защо ти трябваше...знаеш, колко време ти отне да постигнеш равномерен цвят, да не стои на петна.
От доста време при мен се получава нещо странно. След боя нямам забележки до третото измиване. После корените и вътрешния пласт стоят по-тъмни, но еднакви, а горния пласт става рус. Подозирам прекомерна употреба на масла,но само така я поддържам в приличен вид. Другото, което мисля е, че косата ми е изтощена и не задържа боя. Не смея да мръдна до чиста петица, защото както казах, на третото измиване ще лъснат руси петна.

# 575
  • Мнения: 18 562
[ЕЛенаb][/b],защо правиш глупости?
Не трябваше. Сега ще се чудиш как да го оправяш, а и салони не работят още. Що не си стоя мирна. Според мен не си прави сама експерименти, виждаш,че не става. Само съсипваш косата. Освен за тъмна много тъмна боя отгоре за друго не се сещам,което да оправи щетите.

# 576
  • BG-DE
  • Мнения: 5 068
Елена, жълтото, според мен, е от изсветляване на косата и няма как да го свалиш, а по-скоро се опитай да бутнеш тъмното с маски или масла. След Деколор косата винаги става при боядисване по-тъмна но при теб сигурно дължините са били достатъчно тъмни и затова 9-та не е могла да ги вземе, а е дръпнал само коренът, не е трябвало да го третираш с толкова светъл цвят. Сега май наистина само потъмняване ще изравни 🤔

# 577
  • София
  • Мнения: 2 935
Така ще направя. Ще взема някаква чиста 5.0 професионална и ще се боядисам.

Тук салоните си работят. Много ми бяха смешни като обявиха в началото извънредното положение, всички с някакви гръмки лозунги, срещу такива дето работят. Сега като казаха, че се удължава видяха, че няма да издържат и почнаха "от 30.03 салонът ще работи при строг контрол.... Бла бла". Аз няма да ида сега на фризьор, просто тия псевдо мерки от всякъде направо ме ядосват.

# 578
  • Мнения: 18 562
И мен ме дразни този криворазбрана история...значи призиви,а после обратното. Обаче да си призная много вече се изкушавам да отида до салона и само страха и отговорността ме спират.
Понеже нали много коса свалихме,сега е почти изравнена,а аз ни харесвам черта на себе си и искам да ми си добавят етажи. Обаче ще трябва да чакам. А и тук не вярвам да ме направят добре.
Но никак не се харесвам с такава равна коса.
Никак. Днес се накъдрих от скука-не ми харесаха къдриците как стоят. И до ви питам нещо странично-вие работите ли? Или стоите в къщи? Аз съм у нас вече близо месец...и....не мога хора,вече ни издържам. Изгърмяха ми бушоните.

# 579
  • Мнения: 7 318
Аз от днес съм вкъщи. Никой не знае докога.

# 580
  • Deutschland
  • Мнения: 5 433
Аз съм в майчинство и съм с гръмнали бушони отдавна. Мъжът ми си работи, засега няма да спират.
Имам спешна нужда от боя, направо отчайваща. Салоните обаче в квартала не работят Sad

# 581
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Аз съм трета седмица в къщи,в неплатен отпуск вече....вчера се усетих,че не съм си сресвала косата от 3 дни.ще я боядисвам по нататък ,тъкмо ще се отмие още и евентуално ще сложа кестенява боя .от много време се опитвам да я изсветля след дълго боядисване в черен цвят.

# 582
  • Някъде там
  • Мнения: 4 830
Това е цвета ми на дневна светлина.

Харесвам си го много.Чудя се обаче за русо.
От скука и стоене в къщи полудях.

# 583
  • Мнения: 79
Аз пък започнах да се двуумя между балеаж и тъмно кестеняво почти черно с екстеншъни на стикери.  Не ми влияе добре тази карантина . А и вече не понасям тези рижави оттенъци дето ми седят на главата от Многооо време. Писва ми , но ще потърпя.  Станах двуцветна едната част тъмна другата руса . Ето ви една снимка от вчера

Като се гледам се виждам брюнетка  не блонди. А имам още месец и нещо докато отида на фризьор. Дали да си сложа екстеншъни на стикери и да се направя много много тъмна. Или балеаж . НЕ ЗНАЯЯ

# 584
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Вчера се боядисах с Inebrya 8.02:

Общи условия

Активация на акаунт