Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 март 2020, 20:44 ч.

Зверски колики и мнения за Лефакс

• 395
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте, майчета! На 17 дни сме а ни мъчат зверски колики! Какво ли не изпробвахме, но без резултат. Една позната ми каза да си поръчаме Лефакс капки и ако някоя от вас е взимала за бебчето си, бих помолила за мнение 😅

# 1
При нас не помогнаха. Все пак не знам дали без тях нямаше да е по - страшно, но не видях този УАУ ефект за който бях чела.

# 2
И при нас не поногнаха. Донесоха ни го още преди да родя, като някакво чудо невиждано. Ами... нула ефект, нула! Но всяко дете е различно, щом е толкова известно, явно действа понякога.
Но като цяло ние давахме какво ли не, докато не навърши 3 месеца, се съдра от рев от тези пусти колики.

# 3
  • Германия
Аз ползвах лефакс. При нас помогна, също на една позната изпратих от тук. Беше доволна и тя. Пробвай, може и при вас да действа.

# 4
Моят син се скъса да плаче от Лефакс. Дадох му веднъж и не повторих. Препоръчвам Колийф, те са на друга основа, не със  симетикон.

# 5
  • Пазарджик
Дъщеря ми започнаха да е мъчат на 28ден.Лл изписа еспумизан,който пи няколко дни и не помогна.Започнах лефакс и не разбрах какво са колики.Явно си е до дете.Давах и био гайа сутрин на гладно по 5 капки

# 6
И аз съм доволна от лефакс, примоите деца помагаше.

# 7
  • София
Аз също давах на моето дете лефакс плюс биогая сутрин Simple Smile и ние също не разбрахме какво са това колики.

# 8
От авторката.
В крайна сметка си взехме Лефакс, ами много сме доволни, дори да пропуснем да му дадем два пъти той си заспива и не се мъчи от коликите... да е жив и здрав този дето е измислил тези капки.  Живнахме!

# 9
Здравейте, майчета! На 17 дни сме а ни мъчат зверски колики! Какво ли не изпробвахме, но без резултат. Една позната ми каза да си поръчаме Лефакс капки и ако някоя от вас е взимала за бебчето си, бих помолила за мнение 😅
и моя син беше така пробвах поне   5.6 вида капки но ефект поне малко имаше само от infacol 🤗

# 10
Аз съм доволна когато са много коликите редувам с инфакол

Общи условия

Активация на акаунт