Лидл 137 - По женски...

  • 119 018
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 284
Може ли,както придложи и някой друг от групата,всеки който се прибира от Лидл да разказва за обстановката и зареждането,за да може всеки да се ориентира и да посети по заредения и с по малко хора магазин.

# 1 201
  • Мнения: 35 112
Връщам се от Лидл Дружба Русе. Малка опашка. Дистанция нулева . Иначе- излиза един човек, влиза друг. Около 20 човека бяхме вътре. Добре е зареден. Лалета, плодове, зеленчуци- намалени. Авокадо мрежа- под 2 лв почти на каша са обаче. Брашно няма. Кърпички- няма.

# 1 202
  • Мнения: 2 250
Някой с информация за магазините в Ст.Загора как е положението ? Искам да отида за хлебопекарната, но никак не ми се чака отвън кой знае колко време и накрая като вляза да няма машинки

# 1 203
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 434
Някой с информация за магазините в Ст.Загора как е положението ? Искам да отида за хлебопекарната, но никак не ми се чака отвън кой знае колко време и накрая като вляза да няма машинки
Има малко човека, по няколко пускат.

# 1 204
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Лидл Мир Варна, преди час.. имаше 10-тина човека отпред. Пускаха 5-10 човека. Чаках не повече от 5 минути.
В магазина беше спокойно, заредено добре (не съм гледала всичко, но хладилниците бяха пълни с месо примерно). От делукс и великденските продукти имаше много. Само от антибактериалните кърпички нямаше, разбрах защото една жена попита. Ако на някой му трябват в Била имаше до касите по 0,95лв. за брой. На касите имаше по 1 човек. Само една лелка ме изнерви, че ме избута на зеленчуците да бърза да не свършат. Направих и забележка, но изригна срещу мен...явно стоенето вкъщи не и се отразява добре.
Доволна съм, заредих зеленчуци и свинско (не от лидл) следващите дни ще медитирам на балкона.

# 1 205
  • Мнения: 10 210
Абсолютно. При това положение ни трябват репортери от филиалите. Дори не ме притеснява дали има много хора, а вътре какви стоки липсват.

# 1 206
  • Мнения: 2 801
Интересувам се от Лидл на Източен в Пловдив. Така ни се хапват от замразените пици, ама ако се събират много хора на опашка. По-скоро, не...

# 1 207
  • Мнения: 35 112
Мисля, че днес пред Кауфланд и Лидл е много по-спокойно. Поне при нас

# 1 208
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Някой купи ли си от кокосовото масло от 1 литър? Хубаво ли е?

# 1 209
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 434
С. Алекс взех го вчера. Ето

# 1 210
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Аз се чудя дали да се пробвам днес...

# 1 211
  • Русе
  • Мнения: 11 919
Пробвах се. Кварталният ми магазин се води все пак.на Майор Узунов.Една рехава върволица от десетина човека на през 5 метра ме възпря да увисна и аз да дремя. Минах на връщане от Фермата на Маринови и си взех чудесна домашна сметана и извара.

# 1 212
  • Мнения: 35 112
Амбър, в този магазин има ли брашно?

# 1 213
  • София
  • Мнения: 14 688
Люлин 5 - на обяд нямаше никакъв хляб и хората негодуваха на касите защо не сложат надпис отвън, за да чакат напразно. При нас няма фъстъци, семки, пуканки. Явно хрупа квартала ни пред телевизора.

# 1 214
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Като гледам... ние си взехме брашно от другаде, друг си взел сметана от другаде, трети се чуди дали ще има това, или онова.... на Лидл за момента изобщо не може да се разчита.  
На мен ми е изключително непонятно, защо има толкова липси в магазина, при положение, че уж "нямало липса на храна в скалдовете". Wink
Вече ще съм доволна да има прясно, кисело мляко, яйца и масло и за друго изобщо няма да имам очаквания.

Люлин 5 - на обяд нямаше никакъв хляб и хората негодуваха на касите защо не сложат надпис отвън, за да чакат напразно.
Тъй, тъй... и аз за това говорех вчера.
Иначе предлагам да пишат какво има, че е  по-лесно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт