Лидл 137 - По женски...

  • 119 189
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 305
  • София
  • Мнения: 4 192
Тези реклами "елате в Лидъл"...
ами искам да дойдем, ама не можем...
И аз съм така - иска ми се, ама нямам желание...

# 1 306
  • Мнения: 771
Днес ми направи впечатление, че от апликацията на Лидл на телефона сега няма офертните стоки, а само такива, които могат да се закупят онлайн. Изненада ме тази промяна, макар да е обяснима.

Е при Вас поне има онлайн, а в Бг сигурно никога няма да го въведат.

# 1 307
  • Мнения: 10 210
Тези реклами "елате в Лидъл"...
ами искам да дойдем, ама не можем...
И аз съм така - иска ми се, ама нямам желание...
Laughing От петък не съм ходила в Лидл и вече ми се плаче. Да видим още колко ще изтърпя. Ако утре някой ще пазарува в Борово, моля за репортаж. Simple Smile

# 1 308
  • Мнения: 240
Здравейте, някой от ходилите днес в софийски Лидл да е мерна хлебопекарна? На клиентския телефон информацията не им е актуална. Обиколих 2-3 за които ми казаха, че има наличност но нямаше.

# 1 309
  • Мнения: 27 616
Лидъл Пловдив- Пещерско шосе. Около 16:30 часа. Опашката беше от около 20 човека, бяха сложили лепящи ленти за спазване на дистанцията на паркинга (където е опашката) и на касите. Пазарувах с количка- така пазарувам стандартно. На входа има дезинфектанти, на изхода също+ хартия да се избършеш. На излизане не видях друг освен мен да използва дезинфектант (нямам ръкавици, нито маска- служителите имаха и ръкавици, и маски). Но аз си носех и собствен дезинфектант Joy  Дезинфекцирах дръжките на количката. Количките изглеждаха доста чисти всъщност. Някои индивиди вътре в магазина не спазваха дистанция от 2 метра като минаваха покрай мен, на касите и навън спазваха дори и повече от 2 метра. Брашно имаше от всички видове. Мая забравих да видя дали има. Имаше намалени гъби и някои зеленчуци (не много). Купих намалена сьомгова пъстърва филета. Взех си от фолиото за печене (големия лист и този вид който е за правоъгълна тавичка, кръгли нямаше), формички за тарталети и много ме хвана яд, че  нямаше от силиконовите подложки за печене! Мислех, че с това извънредно положение няма да се разграбят бързо....В някой друг магазин в Пловдив има ли останали силиконови подложки?  
Купих 3 намалени хляба Joy , по 42, 50, 52 стотинки- да не ги мислим хлябовете за няколко дни. И взех още един сензорен дозатор  за сапунена пяна- да има и за банята. Е, няма такъв кеф! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 310
# 1 311
  • Мнения: 35 135
няма щанс да се спазва. Хората наистина са станали много първосигнални и не се съобразяват с нищо!!

# 1 312
  • Мнения: 27 616
При нас по-скоро се спазваше. Само при разминаване в магазина няколко субекта се приближиха по-близо до мен....Навън като са повече хората и всички спазват явно ги е срам да не пазят дистанция Joy

# 1 313
  • shumen
  • Мнения: 18 102
При нас вътре се спазваше дистанция,но навън имаше и набутани един до друг.

# 1 314
  • Мнения: 10 210
Аз пък ще изисквам около мен да спазват. Ако някой ме доближи, ще се изкашлям. Laughing

# 1 315
  • София
  • Мнения: 4 192
Аз пък ще изисквам около мен да спазват. Ако някой ме доближи, ще се изкашлям. Laughing
Внимавай да не кихнеш, че ще те приберат

# 1 316
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Между 17 и 17.30 излизаме да разхождаме кучето и маршрутът ни е покрай Лидл. Наблюденията ми са само върху външната опашка. Стоят си хората на разстояние и си чакат. 10 човека беше максимумът, който видяхме. Охраната дезинфекцира ръцете на всеки един. Количките са чисти и пише, че тях също ги дезинфекцират периодично. Предполагам, че го правят.

# 1 317
  • Мнения: 25 767
В момента е по безопасно да се пазарува в Лидъл и Кауфланд от колкото в малките бакалии.

# 1 318
  • Мнения: 35 135
Искам да отбележа, че в Билла хлябът, който се изкарва от пекарната е индивидуално опакован. Това ми направи добро впечатление.

# 1 319
  • Мнения: 27 616
Забравих да кажа, че при нас повечето колички за пазаруване бяха оградени със синджири- реално 1 или 2 реда колички бяха оставени за използване което със сигурност улеснява почистването им. Лично аз си дезинфекцирах и дръжките на количката на излизане, и монетата която извадих от количката (хартията и дезинфектант  на изхода бяха полезни и за това, макар малко хора да им обръщаха внимание)- малко странно ме погледнаха, но...това въобще не ме спря. Joy

Общи условия

Активация на акаунт