Лидл 137 - По женски...

  • 119 027
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 990
  • София
  • Мнения: 4 178
Може да е за всички, защото и нашия ТМ също са сложили обява.

# 991
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз отдавна искам хлебопекарна и ММ сега се е навил, та ще прескоча в понеделник, но ако има много народ няма да влизам...
Ръкавици имаше от сините в Метро 100 бр за 10 и нещо, някой по-напред спомена че не намирал...
В кравн случай, стават и тези найлоновите (където са по големите вериги за хляба), влизаш пазариш и хвърляш, малко неудобни, но е по-добре отколкото без хич....

# 992
  • Мнения: 2 804
Аз се каня да ходя за веро и течен сапун за ръце ХХL и за тостер 3в1 от "супер събота".😂 Дано да е отминала истерията до тогава. Ние решихме да отидем до търговията в Пловдив. Без навалица си напазарувахме някои неща, но и там имаше недостиг на брашно, олио и т. н.

# 993
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Не е точно Лидл, но е въпрос на хигиена.
Скрит текст:
Смятате ли че това е нормално и хигиенично? Абстрахирам се от Корона вируса в момента. Цял следобед наша водеща журналистка ни убеждава в фейсбук ,че не сме прави и нямало нищо ненормално в това жената да е стъпила във витрината.Стоките били пакетиран. И самата тя често като не достигала горния ред се качвала точно там за да се обслужи.
Извинявам се че не е по темата.

# 994
  • Мнения: 3 137
Май само в София е голямата истерия. При нас си имаше всичко или поне това, което ме интересуваше.
Предполагам, че изпразнените рафтове на Лидл в Германия, София и другаде се дължат на политиката им да зареждат едни и същи стоки по едно и също време навсякъде в Европа /или поне в близък период/. Голяма част от продуктите им са вносни или се произвеждат на определено място в Европа и сега, като затвориха някои граници и стана задръстване на камиони, сигурно не успяват да се зареждат.

За сметка на това сега е златно време за малките супермаркети, които са по-гъвкави в зареждането. В нашия квартален супер е направо изобилие, въпреки неспирните опашките. Даже дезинфектанти има. Собственикът цял ден е там, гледа доволно клиентите и следи какво свършва, за да го зареди веднага.


Нямаше откъм места в някои витрини меса, но телешките бургери явно не ги харесват и си ме чакаха.

Вкусни ли са и как точно ги приготвяте?

# 995
  • София
  • Мнения: 5 547
Като я гледам и преценявам че спокойно си стига и до най -горният ред.

# 996
  • Мнения: 6 185
Преди малко бях в Лидл Габрово -5 човека на кръст,една каса работеше,всички хора без маски,паркинга почти празен,стока колкото искаш:joy:

# 997
  • Мнения: 20 172
Като знам в София колко народ работи от съседните градове, нищо чудно снощи на връщане от работа и те да са помогнали с пазаруването.

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 18:24 от Lemy

# 998
  • Мнения: 10 210
В Габрово може и да ги е страх хората да излизат и затова да е празно, за София е ясно, че наглостта е повече от страха, няма вирусът да ги ограничава, я. 😏 Мен повече ме тревожи да не затворят Лидл, ако не овладеят тъпканиците, има официално предупреждение да се спазват инструкциите за дистанция. По 5 ли, по 10 човека ли ще влизат, но да не се стига до затваряне.

# 999
  • Мнения: 9 050

Смятате ли че това е нормално и хигиенично?
Че те самите служители по точно този начин зареждат. Не си ли уцелвала подобен момент?
В Лидл трудно ще се случи, защото рафтовете са по-къси и лесно се стига го дъното на най-горния рафт. В Била обаче, три метра да си, няма стигане. Освен ако не стъпиш по подобен начин

# 1 000
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Преди малко мина пресконференцията на кризистния щаб на Област Пловдив. Казаха че са събрали управителите на всички вириги, и според площа на обекта се решава по колко човека да се допускат.На опашката вън на разстояние метър и половина.В малките магазини максикум по трима. По детските площадки да няма струпвания.

# 1 001
  • Мнения: 10 210
А за зареждането на високи и дълбоки рафтове - попадала съм на зареждане в два филиала на Била, хората зареждаха със стълбичка. Човек е надарен с творческа същност, винаги ще намери начин, стига да има стандарти и да желае да постъпи на висотата им.

# 1 002
  • Мнения: 36 492
Тая специално си стига до горния рафт, а журналистките ни са мисирки (цитат).
Обаче, в Метро наистина има високи рафтове и ми се е случвало като искам да взема нещо да не мога да го стигна (не от хладилна витрина). Веднъж видях стълбичката на персонала оставена наблизо, примъкнах си я и я ползвах.

# 1 003
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Би трябвало да има стълби на разположение за зареждане на по-високите рафтове, но на практика стълбите са кът и начина е да стъпиш на нещо по-високо. В магазина дето работя има едни метални прегради на 20 см от пода заради количките и на тях се качвам за да стигна горните рафтове.
При нас синдикатите предлагат на правителството да нареди ограничаване на хората в суперите и хиперите, защото реално ние работещите там не сме защитени от вируса. А днес беше пълно с хора (както и предните дни). Въведоха ограничение на движението на хора в Мадрид и околностите. Може да се излиза само за да идеш на работа, на лекар, да гледаш възрастни или малки деца и някои спешни излизания.
Камионите със стока идват рано сутрин, но тези дни закъсняват. Въпреки това се зарежда редовно, наети са допълнително хора да помагат при зареждането, а и шефовете на секциите също се включват. Въпреки всичко трудно се насмогва на купувачите.

# 1 004
  • Мнения: 2 039
Сега се връщам от Лидъл Варна до Окръжна болница.Магазина е празен,ама буквално празен.Всички хладилници за месо са празни!
На рафтовете тук-там някоя стока.Не знам дали се дължи на панката,или нещо хигиенизират?

Общи условия

Активация на акаунт