Лидл 137 - По женски...

  • 118 910
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 165
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Аз питах за кокосовото мляко. Просто в момента търся заместител на прясното мляко. Благодаря Ви.

# 166
  • In transit
  • Мнения: 11 809
То зависи за какво ще го заместваш? На мен кокосовото не ми харесва, по-скоро бих го заместила с бадемово или някакво друго от сорта на овесено, ечемичено и прочие. Но всичко е въпрос на вкус.

# 167
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
В повечето случаи за кафе. Искам да взема няколко вида и да реша кое ще ми хареса повече. А бадемово не съм виждала да се продава.

# 168
  • In transit
  • Мнения: 11 809
Има, ама в лидл не съм сигурна дали продават. За кафе пробвай по-скоро кокосова сметана, тя е по-гъста и една идея по-вкусна за мен.

# 169
  • Мнения: 35 110
В повечето случаи за кафе. Искам да взема няколко вида и да реша кое ще ми хареса повече. А бадемово не съм виждала да се продава.
В дм има не лоши млека, може да погледнеш там

# 170
  • София
  • Мнения: 16 024
Днес видях, че пак има от жълтата ряпа - 2.79 лв.
И нов вид червени чушки - малко бурканче, вътре белени, малки чушки. Не видях дали са люти или не. На етикета пишеше чушки Пикильо или Пекеньо, около 2 лв.

# 171
  • София
  • Мнения: 5 547
Има, ама в лидл не съм сигурна дали продават. За кафе пробвай по-скоро кокосова сметана, тя е по-гъста и една идея по-вкусна за мен.
От Б ли я купуваш,или ?И аз искам да спря млечните, ама нещо много ще ми се намали списъка с неща дето да ям.
Иначе ядкови съм си правила и сама, до сега обаче адекватно мляко заместител не съм намерила.

# 172
  • In transit
  • Мнения: 11 809
Миленски, мисля, че от ДМ бях взела последно, но и в Б има при диетичните неща.

# 173
  • София
  • Мнения: 3 166
Днес купих контрафиле на 7.89лв за килограм. В Лидл-Княжево имаше круши на 1.49лв.
За тези, които купуват тоалетната хартия Милде, видях, че има игра

# 174
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Днес видях, че пак има от жълтата ряпа - 2.79 лв.
И нов вид червени чушки - малко бурканче, вътре белени, малки чушки. Не видях дали са люти или не. На етикета пишеше чушки Пикильо или Пекеньо, около 2 лв.

Пикийо са чушките и в Испания са или такива или огромни като за пълнене, но 2-3 пъти по-големи. Пикийото ги използват за пълнене със скариди и други подобни или както са опечени и обелени за декорация на паея и др. от сорта. Като нашите пълнени чушки с ориз и кайма не се правят.

# 175
  • Мнения: 9 522
Добро намаление има на ски екипите. От гледане за децата, забравих да си взема долнище за мен. Хайде утре пак.

# 176
  • Мнения: 847
Мнения за тази четка?

# 177
  • Мнения: 25 737
Мисля, че четката не се одобри в темата.

# 178
  • софия
  • Мнения: 25 453
Зависи каква ти е косата и какъв ефект искаш. Ако косата ти е с тънък косъм се получава ефект на подреждане. Не на преса. Ако косъмът е плътен и тежък, ефект няма.
Аз я имам и я харесвам. След нея косата ми, която не е нито права, нито чуплива е подредена.

# 179
  • София
  • Мнения: 5 547
+1 Имам четката, както са ти написали зависи от косата, моята е жилава и леко чуплива, подрежда я ,но не може да я изправи.

Общи условия

Активация на акаунт