Лидл 137 - По женски...

  • 118 935
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 27 500
А какво е мнението ви за автоматичната маша за къдрици? Тази която е намалена...

# 181
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Детските маратонки не са лоши.Аз миналата година бях взела едни такива на моя и изкара с тях доста време докато ги очука и отлепи отпред,да рита камъчетата по пътя.

# 182
  • Мнения: 847
Имам доста чуплива коса и искам да се изправи,но не както с преса,а да има обем!Нещо подобно:

# 183
  • Мнения: 222
Имам доста чуплива коса и искам да се изправи,но не както с преса,а да има обем!Нещо подобно:


Това се прави с преса или със четка и сешоар... евентуално със тези издухващи маши/четки но мен много ме скубят😁
За да не е спам ще похваля пиците от италианската серия които са с 1лв по скъпи но тестото им не е жилаво както на обикновенната серия

# 184
  • Асеновград
  • Мнения: 3 059
Добро утро. От новата брошура си набелязах препарат за под, пяна за килими, препарата за почистване на пералня.
Изкушава ме магнолията от цветята, моята миналогодишна цъфтя красиво, и сега пак се е появила пъпка.та ще погледна ако има друг вид може да взема.
Уреда за рязане на хартия пускан ли е? Трябва ми подобен и цената на този ме устройва. Някой с повече опит да даде отзив дали този тип е добър , ползвала съм само с нож който пада и не мога да сравня.
https://www.lidl.bg/bg/p/platno-za-izyava/ured-za-ryazane-na-hartiya/p36308
Вероятно ще заредя и силикон пръчки, както и крепирана хартия.

# 185
# 186
  • Мнения: 4 729
Здравейте.
Търся мнения за нощните лампи със сензор за движение. Трябват ми за малък коридор и вътрешно стълбище.

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 877
Panayotu уреди за рязане на хартия с десетина петнайусет лева по-скъпи има по магазините за арт материали, като допълнително имат ножове с къдрави вълнообразни и други възможности за рязане плюс по-голяма подложказа хартията и доста по удобни и добри...

# 188
  • Мнения: 351
Мнение за масажната ваничка за крака от 45лв.?Майка ми има шипове и все я болят краката, но има и подагра. Дали би била подходяща за нея?

# 189
  • Мнения: 25 738
Благодаря за брошурата. Доста неща харесах аз.

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Аз пък съм пас...нищо интересно.

# 191
  • Мнения: 14 966
Мнение за масажната ваничка за крака от 45лв.?Майка ми има шипове и все я болят краката, но има и подагра. Дали би била подходяща за нея?
Имам такава от друга фирма. Прави хидромасаж, тези ролери, които са на дъното, като си търкаляш ходилата, ти правят точков масаж.
За мен са добри, подаграта няма да се повлияе от подходяща температура на водата. За шиповете не зная, консултация с лекар.
С голям мерак си я купих моята, но рядко я ползвам.

Някой питаше за приставките - те механично се ползват.
За па от новата брошура много работи си харесах, но винаги при нова брошура съм така, после ентусиазмът ми спихва. На първо време много ми хареса ъгловият цветарник.

# 192
  • Мнения: 25 738
Почистващи неща ще купя със сигурност.

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Panayotu уреди за рязане на хартия с десетина петнайусет лева по-скъпи има по магазините за арт материали, като допълнително имат ножове с къдрави вълнообразни и други възможности за рязане плюс по-голяма подложказа хартията и доста по удобни и добри...
Само да вмъкна, че този е с 12 различни ножа за различни видове срез, което си е добра оферта, ако е направен добре Wink Имам си и голям уред за рязане с ролков и с гилотинен нож, но ще погледна и този Simple Smile

# 194
  • Мнения: 1 377
Момичета, виждали ли сте изостанали парфюми от серията Essence by Suddenly, които пускаха по Св. Валентин? Имитираха популярни "маркови" аромати, 100мл за 10лв? И ако някоя от вас ги е мяркала някъде във Варна тези дни, ще съм много благодарна да сподели, за да не обикалям напразно.

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 11:00 от Saudadе

Общи условия

Активация на акаунт