Лидл 137 - По женски...

  • 118 888
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 3 611
Моята първа душ слушалка беше на 1 ред дясната.Изкара около 4 месеца и се спука отвътре по кръговете които се въртят.Имала съм случаи да се пукне слушалка от удар при изпускане но тук определено не беше така.Средната част изскочи, обяснявам си го с натрупан варовик вътре, да я е запушил и това да е дало налягане отвътре.В момента съм с една по правоъгълна пак от Лидл, но определено не е удобна, тежка и само една струя ми допада, останалите са някак много разпръснати и слаби.Та макар и с много функции една е исползваема.
Честит празник на всички дами.
От няколко години вече ползваме същата слушалка и нямаме никакви оплаквания.

# 436
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
При нас казват, че ще има от 16/03 ето тази слушалка и е точно с облачно разпръскване. Дано не е огромна.

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 877
Относно филтрите за варовик има такива които се слагат на тръбите от които се подава вода, преди бойлера, или съдомиялната или пералнята, така се намаля и варовика към уредите съответно......
Примерно давам първите които ми излизат...
https://aqua-filters.com/predpazvane-ot-varovik

# 438
  • Мнения: 27 486
Angela, около 12 см диаметър пише, доколкото виждам. Grinning Много са симпатични, особено розовото... Heart

# 439
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 395
Някой взе ли мнение

# 440
  • Мнения: 25 737
Относно машината с дезинфектант. Имаше днес мокри кърпи и течащ гел (бях много рано сутринта, да избегна контакт с мн хора). Гела е супер гнусен и лепкав, не е моето. Ползвах мокри кърпи да забърша дръжките на количката.
Надявам се и в Лидъл да сложат такива машинки, ще е от полза.

# 441
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Angela, около 12 см диаметър пише, доколкото виждам. Grinning Много са симпатични, особено розовото... Heart
Да, така пише. Ако наистина ги пуснат в магазина ще ги видя на живо и ще преценя на място дали ме устройват.

# 442
  • In transit
  • Мнения: 11 801
и гербера няма да издържи дълго Sad
фрезиите бяха много добри, само с по едно две цъфнали, а с дълъг цветонос.
късметлийките дълго ще имат ароматна радост вкъщи.
Simple Smile
Откога ги гледам тия фрезии...и днес хоп на 50%, че се прибрах с 2 букета. Сега им се радвам Heart Eyes
Имаше страшно много цветя при нас, фрезии, лалета и розите бяха страхотни.

# 443
  • София
  • Мнения: 7
Относно машината с дезинфектант. Имаше днес мокри кърпи и течащ гел (бях много рано сутринта, да избегна контакт с мн хора). Гела е супер гнусен и лепкав, не е моето. Ползвах мокри кърпи да забърша дръжките на количката.
Надявам се и в Лидъл да сложат такива машинки, ще е от полза.

Много сте права.Днес сутринта и аз реших да мина покрай близкия Лидл и нямаше нито мокри кърпички, нито дезинфектант за ръце.Останах много недоволна от държанието на магазина към клиентите си.Не стига, че има още една грипна епидемия, а сигурно и коронавирус, но и цените им даже са се качили.Какво да се прави?Скоро няма да мина през Лидл ми се струва!!!

# 444
  • Полски Тръмбеш/Монтана
  • Мнения: 1
Много сте права.Днес сутринта и аз реших да мина покрай близкия Лидл и нямаше нито мокри кърпички, нито дезинфектант за ръце.Останах много недоволна от държанието на магазина към клиентите си.Не стига, че има още една грипна епидемия, а сигурно и коронавирус, но и цените им даже са се качили.Какво да се прави?Скоро няма да мина през Лидл ми се струва!!!
Абсолютно съм съгласна. Грубо отношение, високи цени, дрехите, които представят за памучни ми докараха сърбеж! И също така искам да се оплача, че гръцка седмица не е имало много отдавна, а много ми се яде дзадзики!

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 17:31 от Не се сърди, човече

# 445
  • Мнения: 6 284
Че то някъде да са паднали цените??

Гръцка имаше преди 3 седмици май.

# 446
  • София
  • Мнения: 7
Абсолютно съм съгласна. Грубо отношение, високи цени, дрехите, които представят за памучни ми докараха сърбеж! И също така искам да се оплача, че гръцка седмица не е имало много отдавна, а много ми се яде дзадзики!
Аз преди 5,6 месеца взех на дъщеря си една много сладка пижамка от Лидл.Няма да коментирам качеството на материята,  обрина се по ръцете и трябваше да я водим на доктори.Не препоръчвам на никого да си купува дрехи от там!

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 17:30 от Не се сърди, човече

# 447
  • Мнения: 27 486
Точно така, гръцка седмица имаше скоро, коментираха се тук и подправките, и гироса и др.
Аз не съм забелязала мокри кърпи/спрей за дезинфекция за клиентите никъде, освен в Кауфланд. И там пак не всеки ги използва...
А цените си е вярно, че никъде не падат, за съжаление.
Не сме имали проблеми с дрехите от Лидъл нито аз, нито малката (тя основно с техни бодита, бельо и дрехи беше до 6 г). Не знам сега как са детските дрешки, дотогава си бяха ок...
От нещата които купуваХ аз мога да се оплача единствено за качеството на една шунка- хем поскъпна, хем я развалиха. Не че съм доволна, че други артикули поскъпват, но с качеството не обичам да правя компромис.

# 448
  • Мнения: 781
Взех разкошни рози на букет с наименованието "виенски" цената беше 14.99. След като се прибрах вкъщи ми се стори подозрително малка сметката и видях, че букета е таксуван на половина. Плитесних се, че е станала някаква греша и че ще ги приспаднат от заплатата на служителя. ММ обаче успя да ме убеди, че нищо такова няма да се случи, въпреки че никъде в магазина намалението не беше посочено. От вас разбрах, че са били на 50 процента.
 Относно дрехи от лидл до сега проблеми не съм имала, а доста неща имаме от там. Към дамата, чието детенце се е изринало-съжалявам за случилото се.
  Днес си грабнах едно бебешко кремче, кутията_ракла със сърчицата и от дървените Закачалки с мечета

# 449
  • shumen
  • Мнения: 18 007
Досега с дрехи от Лидл проблем не сме имали.Аз ходих и взех страхотни рози и фрезии за майка ми и кръстницата на детето,а и за мен си оставих.

Общи условия

Активация на акаунт