Лидл 137 - По женски...

  • 118 816
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 25 732
От делукс пускан ли е този пикантен дип? Как е...

# 826
  • Мнения: 296
Здравейте! Има ли бадемово брашно в Лидл и на каква цена е горе-долу?

Иначе и ние харесваме препарата за съдове, за тази цена е супер. Ще заредя от него със сигурност.

# 827
  • Асеновград
  • Мнения: 3 046
Фолиото за печене.Първата е за кръгла форма, втората си я режеш по размер форма, третата не знам.
Препарата за съдове го ползвам редовно, замених с него Феарито и не виждам разлика в качеството. Съпуна за ръце също е добър . Яйцеварката я ползвам от миналата година, и много си я харесвам. Явно за спуканите зависи от самите яйца. Купувам на кори не в кутии, от някои нито едно не се пука дори когато варя направо извадени от хладилника, други се пукат поне 50%. Та май проблема не е в яйцеварката.
Разклонителя куб не го препоръчвам, за 5 месеца спря да работи върнаха парите.  Кабела за смартфон е добър особенно ако има апарати с различен тип букса.
Бишкоти и аз ще заредя ако има, харесвам ги много.

# 828
  • Мнения: 25 732
Препарата за съдове, този в тубата ли коментирате? Да взема и аз да се запася.

# 829
  • София
  • Мнения: 3 164
За хлебопекарната мисля, че е тази
функции
С 16 програми и 3 избираеми нива на тен
Напълно автоматизирани програмни последователности - смесване, месене, втасване и печене
Със специални програми за напр. B. Тесто за печене без глутен, тестени или пица, сладко, кисело мляко и HomeMade (могат да се програмират до 8 собствени рецепти)
Кука за омесване и тава за печене с висококачествено незалепващо покритие от ILAG®
Консумирана мощност: 850 W (отоплителна мощност) и 100 W (мощност на двигателя)
Вкл. Инструкции за експлоатация, книга с рецепти, мерителна чаша, мерителна лъжица и средство за отстраняване на кука за тесто
За бели и смесени хлябове, силни пълнозърнести хлябове, сладки хлябове или гъбени питки
Регулируемо тегло на хляба (1000 / 1,250 / 1500 g)
60-минутна функция за поддържане на топло
80-минутна експресна програма (например за 1500 г хляб)
15-часов таймер за забавено печене
Висококачествено приложение от неръждаема стомана

Превода е с гугъл-преводач.

# 830
  • Мнения: 20 144
Бадемовото брашно го пускат на периоди, в момента няма при нас, пък и тук май никой не се е похвалил, че го има.
Скоро сънувах, че е Великден и се тюхкам, че трябва да правя кето козунак, пък Лидъл още не са пуснали бадемовото брашно 😸
Течения сапун ми е много рядък на мен, но пък е евтин. Обаче миризмата на този с мед много ме дразни.

# 831
  • Мнения: 10 092
Ходих и взех и аз патица (по-дребна 1.9 кг), та поогледах - не забелязах съществени липси по рафтовете, имаше лимони, макар и малко, джинджифил - пълна касетка. Към 15:30-16 ч нямаше особено много хора.  Не видях фрапиращи празноти, освен геловете за ръце, суха мая и някакви спагети, ръкавиците, които издирвахте не мярнах (не че съм търсила, но не ги забелязах поне). Да допълня- салфетки имаше нормално количество.
Но пък имаше някакви 10 бр закачалки за 8.99, а съм почти убедена, че подобни взех наскоро (малко по-тревисто зелени за 5-6 лв🧐).
Няма бадемово брашно, май само около Коледа го пускат.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 17:23 от fenyx

# 832
  • Асеновград
  • Мнения: 3 046
Препарата за съдове, този в тубата ли коментирате? Да взема и аз да се запася.
Да същия. И сапуна в туба. Другия антибактериален  нормален май за първи път го виждам.

# 833
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Давам отзив за машата с горещ въздух - тази с 6 приставки за навиване, изправяне и оформяне. Идеална е. Снощи си оформих почти сухата коса след баня, оправя се бързо и стои идеално подредена. Ефектът е като след фризьор на сешоар.

Не, не, без снимка не вярваме Stuck Out Tongue Winking Eye

# 834
  • In transit
  • Мнения: 11 777
Лъки, тоя дип е достаааа лют.
На мен препаратът в тубата ми е рядък и не измива добре, т.е доста неикономичен ми идва. Кантучините този път са скъпи - 200г за 5лв и в момента мога да си купя от К. И в качеството им се съмнявам. Онзи ден майка ми обясняваше как в амаретите имало палмово олио. Много ми е странно защото по принцип в рецептата не се слага мазнина.

Днес запасих две връзки от италианските моркови, че са ми много вкусни. Взех си и водни бои, ще има с какво да се занимавам ако обявят карантина Grinning

# 835
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Благодаря ви, Мики, Панайоту, за отзивите! Simple Smile

# 836
  • Мнения: 296
Ходихме преди малко с детето, няма брашно да. До нас точно има един био магазин и за информация влезнах, ами 180гр.8лв ами отказах се да правя френски макарони Grinning за сметка на това си купих шоколад да правя суфле утре

# 837
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Стана ми интересно колко пари е било (сега вероятно ще е повече) лидълското бадемово брашно?!

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 18:17 от Morena

# 838
  • In transit
  • Мнения: 11 777
5лв. беше бадемовото брашно за 200гр.

# 839
  • Асеновград
  • Мнения: 3 046
Бадемовото брашно им е сезонен продукт , уж е в постоянния асортимент но го пускат късна есен с предколедните неща и е докогато където остане.На места се задържа дълго ,другаде още след нова година се коментира изчерпано.  Имат си такива продукти , зимата го няма сиренето за грил примерно и така.
Върнах ножа за хартия веднага, нямаше проблем този път с връщането.

Общи условия

Активация на акаунт