Лидл 137 - По женски...

  • 118 930
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 110
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 399
Даже го имаше тази седмица на промо за 1.29 лв. млякото.
При нас от днес пускат по няколко човека по 3 ма. Без количка.

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 00:39 от nasito8988

# 1 111
  • Мнения: 1 715
Здравейте, имам запитване.
Преди няколко месеца открих това ацидофилно мляко и страшно много го харесах, редовно си го купувах, но от доста време все не го намирам, та въпросът ми е дали само в моя Лидл не се намира, ако сте го забелязвали във вашия. Стана ми интересно, защото го купуваха хората, а изведнъж го няма, пък все като отида забравям да попитам, вече и не ходя често.
Благодаря предварително! Stuck Out Tongue Winking Eye
Ето снимка на млякото:

Купувме го, защото е в определени седмици в Лидъл, на цена около 1,30, а в Била го има, но е на 1,80 и нещо

# 1 112
  • Мнения: 783
Момичета, за пръв път взех от кокосовото мляко. Страшно горчи. Предполагам това не е обичайният му вкус?
Виждам, че доста сте коментарили за. Машината за печене на хляб и аз й де чудя ама да видим дали ще я взема. А така ми се дояде козунак. Опасни сте
Grinning
 Ние напазарувахме доста неща в четвъртък вечерта и петък сутринта преди огромните навалици. Носа не си показвам навън и въртя манджа след манджа Simple Smile

# 1 113
  • Мнения: 27 500
Лола, не е нормално кокосовото мляко да горчи или поне на мен никога не ми е горчало. За мен има вкус подобен на сметана с дъх на кокос (студено от хладилника е по-плътно). На дъното има по-течна част, но дори тя никога не ми е горчала...Странно, защо ли е така Thinking

# 1 114
  • Мнения: 783
За пръв път взимам. Бях се засилила да си правя среднощен мус с банан и авокадо. И се разочаровах...
Чудя се дали има как да е гранясало. Взимала съм преди от била, но май бееше кокосова сметана. Отгоре имаше плътен слой, а надолу беше течно. Вкусът беше чудесен, а не като това. Тааа реших да ви попитам, да не би аз нещо да не съм час с вкусовите качества на продукта Grinning

# 1 115
  • Мнения: 27 500
Направи ми впечатление даже, че този път е много хубаво кокосовото мляко- поне първата консерва има доста плътен гъст слой отгоре. Бях споделила, че преди време взех консерва с много малко гъст слой и с повече течно отдолу...То си е като сметана с по-течно на дъното- при затопляне се втечнява, но иначе отгоре е гъсто. Оставало ми е понякога за повече дни, но горчиво не е ставало, не е и гранясвало. Да не би да е била повредена консервата? Повечето продукти гранясват известно време след отваряне или след сериозно изтекъл срок на годност...Дано да няма неприятни изненади с другите консерви, че взех 9 Laughing

# 1 116
  • Мнения: 2 054
И аз издирвам киселото мляко Нарине. Не ми стана ясно има ли го редовно в Лидъл?  Около 4 месеца го купувах от Т-маркет на цена 1.99, но изчезна. Единствено тази бактерия не ми издува корема след прием на кисело мляко.

# 1 117
  • Мнения: 1 072
Как го приготвяте кокосовото мляко ?
Нарине , не е в постоянния асортимент на Лидл.Имаше го миналата седмица наличен в Лидл.

# 1 118
  • Мнения: 1 715
И аз издирвам киселото мляко Нарине. Не ми стана ясно има ли го редовно в Лидъл?  Около 4 месеца го купувах от Т-маркет на цена 1.99, но изчезна. Единствено тази бактерия не ми издува корема след прием на кисело мляко.
Четири поста по горе казах, че е в Лидъл е  епизодично, примерно на два месеца по една седмица.

# 1 119
  • Асеновград
  • Мнения: 3 059
Добро утро. Въпроса ми е към пазарувалите късно снощи.Сред извадените XXL неща дали случайно нямаше големия пакет на овцата. Не е в брошурата но и преди се е случвало да я пуснат без да е вътре.
За магазините в Област Пловдив излезе списък с пропусквателние режим. Всички Лидл са упоменати.
https://www.asenovgrad.net/news/488796/vizhte-po-kolko-posetitel … plovdivska-oblast

# 1 120
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Никога не съм била в магазин, в който държат да съм с количка, все едно има ли корона или не. Ако преценя, че ще слагам нещата си в торбичка ги слагам. Никакъв проблем. Сега пък още по-малко.

# 1 121
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Как го приготвяте кокосовото мляко ?
Аз го ползвам най-вече в азиатска кухня - в ястия и салатен дресинг, но
и за къри.

# 1 122
  • Мнения: 12 662
Риба тон на Компас май не се харесваше?

# 1 123
  • sofia
  • Мнения: 419
Тази седмица май ще бъде Италианска. Няма да коментирам.

# 1 124
  • Мнения: 25 738
Риба тон на Компас май не се харесваше?
На мен ми харесва. Ползвам за зелена салата.

Общи условия

Активация на акаунт